Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:57 08.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Логика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ha sega da vi vidqнови  
Автор Fortuna ()
Публикувано18.07.00 01:34



Edin 4ovek se vra6ta ot rabota . Vliza v apartamenta si. Vijda 4e na poda v hola se e izlqla kanata s voda, koqto e stoqla na masata. Zastava pred ogledaloto , poglejda se, posle si podrejda grimovete, vzima edin pistolet i ....se grumva. Za6to se grumva? Imate pravo da mi zadavate vaprosi, na koito moga da otgovarqm samo s "da" i "ne". Uspeh!

Тема ha sega da vi vidqнови [re: Fortuna]  
Автор Dim ()
Публикувано19.07.00 14:55



1.4ovekyt myj li e ili jena? 2.Vodata trqbvala li mu e za neshto? 3.Istinski li e bil pistoleta? 4.Grimovete svyrzani li sa s rabotata mu? 5. 4ovekyt umrql li e? 6.Grimovete svyrzani li sa sys samoubiistvoto? 7.Vodata ima li vryzka sys samoubiistvoto? 8. A ogledaloto?

Тема ha sega da vi vidqнови [re: Dim]  
Автор Fortuna ()
Публикувано19.07.00 23:20



1. muj e 2.ne 3.da 4.da 5.da 6.da 7.da 8.da

Тема ha sega da vi vidqнови [re: Fortuna]  
Автор Банши ()
Публикувано20.07.00 23:06



1.Каната просто е паднала ли? 2. или някой я е излял нарочно?

Тема ha sega da vi vidqнови [re: Fortuna]  
Автор Затворник ()
Публикувано21.07.00 01:33



1. Човекът клоун ли е бил? 2. Имал ли е домашен любимец? 3. Ако "да" див ли е? 4. Отровни ли са били гримовете?

Тема za Banshiнови [re: Затворник]  
Автор Fortuna ()
Публикувано21.07.00 16:43



1. da , prosto e padnala, nikoi ne q e butnal

Тема za Zatvornikнови [re: Fortuna]  
Автор Fortuna ()
Публикувано21.07.00 16:44



1.da 2.ne 3. 4.ne

Тема ha sega da vi vidqнови [re: Fortuna]  
Автор Gasp ()
Публикувано21.07.00 16:56



Spored men prosto e imalo zemetresenie, koeto e i saborilo kanata. Viarno li e?

Тема ha sega da vi vidqнови [re: Fortuna]  
Автор Gasp ()
Публикувано21.07.00 17:17



Hei na men mi hrumna shtura ideia...a ne moje li cirka, v koito toi e rabotil da se srutil v sledstvie na zemetresenieto? Imam predvid, choveka si e bil na rabota v cirka, stava zemetresenieto i gadjeto mu (ili jena mu), koeto naprimer igrae na veje ili pravi niakakvi opasni nomera zagiva. Abe moje prosto mackata v sledstvie zemetresenieto da e padnala i umriala. Toi se pribira...vijda kanata, tova estestveno mu pripomnia kakvo se e sluchilo, poglejda se v ogledaloto i vigda, che vse oshte e grimiran, s onova hubavo klounsko usmihnato lice i dokato mashinalno si podrejda grimovete prosto osaznava, che liubimata mu jena e umriala, zagubil e rabotata si...abe shto da ne vzeme da se gramne? Abe v obshti linii moite razsajdenia ;-) sa v taia posoka. Dovechera pak shte pomislia, zashtoto tazi mi ideia mnogo barzo doide... i sigurno niakade neshto mi e ubiagnalo.

Тема ha sega da vi vidqнови [re: Fortuna]  
Автор Gasp ()
Публикувано21.07.00 17:23



Ami az v sashtnost triabvashe da zadavam vaprosi...sorry 1. Jenen li e ? 2. Jena mu jiva li e? 3. Bil li e grimiran, kogato se e poglednal v ogledaloto? 4. Abe toi izobshto v cirka li raboti?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.