Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:14 03.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Логика
*Кратък преглед

Тема Auu, ot glad umiram!нови  
Автор Edna studentka ()
Публикувано07.06.00 06:15



Zdraveite! Ia da vidim dali niakoi shte uspee da mi kaje niakoi neshta za "Valka i sedemte kozleta"...:) Savsem seriozno vi molia, ako mojete da mi otgovorite na vaprosa kakvi prestaplenia se izvarshvat ot glavnite deistvashti lica v tazi prikazka ot Bratia Grim. Ami da prikluchvam i da chakam za vashite ostroumni otgovori. Mersi v advans!

Тема Auu, ot glad umiram!нови [re: Edna studentka]  
Автор nighty ()
Публикувано07.06.00 07:21



Kakvo li moga da ti kaja, kato edva si spomniam za vylka i sedemte kozleta:))) Sorry... A i logicheski poglednato, niamame uslovie:) A poznavaneto na knigata e zadyljitelno:) Znachi az otpadam:)))

Тема Ot advokatska gledna to4ka..:..нови [re: Edna studentka]  
Автор Djony Manukian ()
Публикувано16.06.00 20:32



Prestapleniata sa niakolko: 1.Kak moje taia tapa koza da si zareje detsata sami4ki kato znae 4e valka e nablizo!??Tova sashto e prestaplenie..-prenebregvane na deteto!! 2.Teia kozleta nikoi li ne gi e u4il da ne otvariat vratata na nikogo/maika im si ima klu4!!/..Prestaplenie:pretentsii kam valka koito sami sa pusnali vkashtata si!! 3.Toia valk ne vijda li kolko sa sladki teia kozlentsa ta gi iziajda!?Pak i kak shte gi iade..-tva si e ubiistvo!! 4.Taia naivna kaza kak moje da reje korema na gorkia bezzashtiten valk dokato toi spi?!T va si e 4isto nanasiane na telesna povreda!! E..-az kazah k voto imah da kazvam....-chao chao!!...:-)

Тема Auu, no ne namiram...:)нови [re: Edna studentka]  
Автор Gasp ()
Публикувано21.06.00 16:59



Abe i az mnogo smatno si ia spomniam taia prikazka, che to vchera li beshe, no...te mai biaha obeshtali na maicheto si-kozata demek, da ne otvariat, taka che narushavat i dadena kletva ili obeshtanie. Dokolkoto ne sa podpisvali dogovor, za tova moje i da ne gi olepiat, ako vsichki zaedno otrekat da sa obeshtavali kakvoto i da e:). Drugo-kakvo, toi Djoni v obshti linii e napisal ubiistvoto, narushavaneto na valchite i kozite prava:) i...abe izobshto, ne se sardi ama s malko nachalna info(imam predvid samata istori) -tolkova.

Тема Auu, no ne namiram...:)нови [re: Edna studentka]  
Автор Sava ()
Публикувано26.06.00 23:52



Когато говорим за престъпления трябва да знаем според кое законодателство ще оценяваме действията на действащите в приказката?

Тема Auu, no ne namiram...:)нови [re: Sava]  
Автор Gasp ()
Публикувано27.06.00 13:03



Zdrasti Sava, Napalno si prav, no logichno poglednato:) "mackata" pishe v dir.bg, na Bg-ski, bi triabvalo da e nashe momiche i kato se e napisala studentka me podseti za edna priastelka pravistka, koiato niakade v parvi ili vtori kurs na sledvaneto si me zanimavashe s takiva glusposti. Niakoi ot asistentite im obichashe da im dava takiva raboti za diskusia ili za domashno:)...Ta eto zashto ne ia i popitah. Kakto vijdam obache tia mnogo-mnogo ne se vkliuchva...Ili seminara veche i e minal ili prosto e zabravila, a moje i da se e vliubila neochakvano. Znae li chovek? ;-) P.S. Oshte li si v Japonia?

Тема Blagodarq Gasp. [re: Edna studentka]  
Автор Sava ()
Публикувано27.06.00 23:16



O-o-o! Znachi se poznawate. A moge bi towa e nachin da izdiri tezi, koito e poznavala. Naprimer teb, Gasp. Hm eto, che nauchih neshto novo. Blagodarq. Naistina ot materialna strana givotut navun sigurno e zadovolitelen, no ot priqtelska gledna tochka, nishto ne moge da se sravnqva s tova, koeto imame tuk. Moge bi Inet e edno razreshenie, da si obshtuvame svobodno, nezavisimo ot podslushvaneto.

Тема Blagodarq Gasp.нови [re: Edna studentka]  
Автор Sava ()
Публикувано27.06.00 23:24



Oshte neshto Gasp, Tq zashto ne si go kage napravo, che i lipswa emocionalno zarejdane. Struwa mi se che givotut ni i bez towa e tolkowa uslognen ot kompleksiranite ni predshestwenici. A taka kagesh neshto i si mislish, che si qsen. Nakrq razbirash che e mnogo qsno no samo za teb. Razbira se i az ne ponasqm cinicite.

Тема Blagodarq Savaнови [re: Sava]  
Автор Gasp ()
Публикувано28.06.00 17:27



Pitah te dali oshte si v Japonia, zashtoto kato ti prochetoh nickname-a i vednaga si spomnih, che predi okolo2-3 godini si lafiv niakolko pati v chata s edin mnogo tochen pich, koito se kazvashe Sava i beshe v Japonia. Imam dobra pamet,a ;-)? Za mackata kakvo da ti kaja?- Ne sam mnogo siguren, che ia poznavam, a i izhojdaiki ot tova, tia kolko chesto se vkliuchva :) mai niama i da razbera. Do skoro, Gasp


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.