Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:32 11.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Логика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Много ме вълнува един въпрос:нови  
Автор Лидия ()
Публикувано21.03.00 01:13



Ако има Бог и той е всемогъщ, би ли могъл да направи камък толкова тежък ще сам той (Бог) да не може да го вдигне?

Тема I meneнови [re: Лидия]  
Автор Pich ()
Публикувано21.03.00 03:08



A kakvo shte stane ako edno vsepomitashto giulle udari edin nepoklatim stulb? vsepomitashto giulle = giulle koeto povalia vsichko koeto udari nepoklatim stulb = stulb koito nishto ne moje da povali e?

Тема I meneнови [re: Pich]  
Автор Рами ()
Публикувано21.03.00 04:53



Ама че работа! :( къде ли е истината? Абе няма значение - интересно е :)

Тема Глупаво изказваненови [re: Лидия]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано21.03.00 07:13



В тоя свят има отправни точки, бе ! Дреме му на бог за камъните. Може да прави к'вото си иска, значи няма такъв камък. Неповалимия стълб няма да се повали, ама земята ще го отнесе по тангентата заради тая топка. Абе, кво съм записал глупости .... голата истина е че няма такива гюлета, стълбове, камъни и богове, ама нейсе ! Вижте ме колко ми е акъла ! :)))

Тема Много ме вълнува един въпрос:нови [re: Лидия]  
Автор Логик ()
Публикувано21.03.00 21:18



Ти едва сега ли откриваш парадоксите? Ех че умна пасминка сте се събрали тук, да му се невийдиии!

Тема I meneнови [re: Рами]  
Автор Dzver1 ()
Публикувано21.03.00 22:58



Ne be - otgovora e prost: ne moje da sushtestvuvat vsepomitashto giulle i nepoklatim stulb ednovremenno! ha ha ha

Тема Ей, Логик!нови [re: Лидия]  
Автор Лидия ()
Публикувано22.03.00 00:01



Не може всички да сме умни като тебе! Обаче няма как да разберем колко е това"като тебе" при твоя лаконизъм!

Тема Глупаво изказваненови [re: Drug Vasko]  
Автор Pif$ ()
Публикувано22.03.00 05:48



citat: "Вижте ме колко ми е акъла ! :))) " ami az vijdam, zatva iskam da si polafim pishi mi 1 email PLS

Тема Pif$ ,нови [re: Лидия]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано22.03.00 06:13



Абе, на тебе колко пъти да ти казвам, че не мога. Прати ми ти ! А най-добре с ICQ ако имаш.

Тема За Логик-анови [re: Лидия]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано22.03.00 06:16



Ей, логичния, я вземи да ни натикаш в миша дупка както ти си знаеш, ще се радвам да видя малко мозък !


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.