Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:06 12.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Логика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Логикаааа...нови  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано12.03.00 06:10



Един професор по логика не могъл да си намери очилата. Къде ли не ги търсил, ама - нищо. Накрая се замислил и решил да използва способностите си от своята наука: - Така - казал си - Значи, няма ми очилата. Търсих ги навсякъде, но никъде ги няма. А без тях нищо не виждам, значи .... ха ха ха !

Тема Логикаааа... [re: Drug Vasko]  
Автор Лидия ()
Публикувано12.03.00 19:08



не ми остава друго освен да легна и да се наспя :)))

Тема Браво бе Васко..нови [re: Drug Vasko]  
Автор sofia ()
Публикувано13.03.00 03:41



Много подходяща тема за отриването на този клуб. Все ти гледаме писаниата. Продължавай да се разписваш на всеки дънер.Сега нека помислиме защо ли се получава така при тебе?

Тема Браво бе sofia..нови [re: Drug Vasko]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано13.03.00 04:53



Ей, като го измислиш, моля те уведоми ме за откритието... много ме интересува :))

Тема Логикаааа...нови [re: Drug Vasko]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано13.03.00 04:55



Абе, Лидия, очилата му са на носа ! Между другото някой да е срещал неподписан дънер ? :)

Тема Логикаааа...нови [re: Drug Vasko]  
Автор Lidia ()
Публикувано13.03.00 15:24



Edni se razpisvat, za da ima drugi kakvo da chetat! Bravo za ochilata. Toj i otgovora mi bil... pod nosa ama de tolkoz logika u mene!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.