Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:09 22.09.24 
Хуманитарни науки
   >> Логика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Paliandria i Suveta na Umnicite  
Авторedno momiche (Нерегистриран)
Публикувано29.08.02 03:54



Na edin Paliachov Ostrov, v edin okean, niakude vuv vremeto sushtestvuva osobena strana - Paliandria, kudeto jiveiat tochno 2 vida hora: luj4ci i pravednici. Lujcite vinagi lujat, a pravednicite vinagi kazvat istinata. Tozi nash Paliachov ostrov tam niakude v prostranstvo-vremeto se upravliava ot Suveta na Umnicite - uchastnicite v koito ot vreme na vreme udostoiavat zapitvaniyata na naselenieto po raznoobrazni vaprosi, no samo ako poslednite imat chislov otgovor, i to ne kakav da e - a samo estestveno chislo ili nula, kato pri tova nikoi umnik nikoga niama da dade otgovor koito da e po-goliam ot nastoiashtia broi na umnicite. Razbirate li, poneje Umnicite sa tvurde zaeti (veroiatno ne s chetene i pisane po diskusii, osobeno naposleduk), tehnia broi varira dnevno, no nikoga ne e po-maluk ot 4 ili po-goliam ot 40. Drugata po-harakterna osobenost na Umnicite e che bideiki tvurde paranochni, kategorichno otkazvat da otgovariat na vaprosi ot lichno estestvo, primerno 'na kolko si godini' ili puk 'kakav ti e icq uina'/poslednoto se podrazbira, osven ako razbira se pitashtia ne ochakva niakoi Umnik da ima *specialen* uin ;-)/.

Takaaa.

Edin svetul hubav den, pod lazurnoto nebe na Paliandria, tri broia laici - mateniak, bst i edno momiche, reshili da se dopitat do Umnicite po razni vajni sushtestveni vaprosi. Vseki edin ot tiah zadal po 1 vapros na vseki prisustvasht Umnik, sled koeto se sabrali, umuvali, pochesvali se, proziavali se, i nakraia uspiali niakak si da prigotviat slednia spisak ot iziavlenia kum obshtestvenostta:

1. Mateniak : Az gi popitah kolko ot tiah sa pravednici.
2. Bst : Az gi popitah kolko ot tiah sa lujci
3. edno momiche : Gornite dve iziavlenia ne sa verni ednovremenno!
4. Mateniak : Vsichki otgovori koito poluchih biaha razlichni
5. Bst : Vsichki otgovori koito poluchih biaha razlichni
6. edno momiche : Pone 2 ot dadenite mi otgovori biaha razlichni
7. Mateniak : Sumata ot moite otgovori e palindrom
8. Bst : Sumata ot moite otgovori e palindrom
9. edno momiche : Kvadratnia koren na sumata na moite otgovori ne e po-maluk ot broia na Umnicite

Vaprosut e : kolko sa bili prisustvashtite Umnici ot Suveta vaprosnia svetul, hubav den?

ami sega?



Тема Re: Paliandria i Suveta na Umniciteнови [re: edno momiche]  
Автор Пaлячo ()
Публикувано29.08.02 09:30



Да......не е трябвало да ги притеснявяте моите хора от съвета точно преди мача на разбора:))))) Всяка седмица им организирам футболен мач - лъжци срещу честни. Ако попитам матениак в коя съблекалня сте се набутали (и какво сте очаквали да видите:))) ), тя какво би ми отговорила.
Еееех, девойче:)) на лъжата крачката са къси. Дано ти да си изключение
А, да....момиченце, а можеш ли да зададеш такава задачка, че времето за прочитане на условието и да е по-малко от времето, за което да я реша
. Шегувам се....сладка задачка...хареса ми

Редактирано от Пaлячo на 29.08.02 09:42.



Тема Re: Paliandria i Suveta na Umniciteнови [re: Пaлячo]  
Авторedno momiche (Нерегистриран)
Публикувано29.08.02 14:15



Eh ama si neblagodarnik Paliacho. moje bi vse pak ima 3ti vid hora v Paliandria - mrunkalivi neblagodarnici :-))

az tuka cial roman sum natypevala, da ima s kakvo da se zabavliavash kato si piesh kafeto tazi sutrin, a toi i nedovolstva! te tova ako ne e naglost, ne znam koe e

moga da dam takava zadachka, da. no shte te ostavia da trupnesh v ochakvane...

a dotogava...
.edno momiche

p.s. toia laf za krakata e validen za lujite, ne za luj4cite



Тема Ей, мрънкало:)))нови [re: edno momiche]  
Автор Пaлячo ()
Публикувано29.08.02 14:28



Ти мрънкаш, не аз - казах ти, задачката ми хареса. Другото си е закачане, дето си имам да ти връщам за коментарите на моите задачи:))
Глезотия:))))



Тема Re: Ей, мрънкало:)))нови [re: Пaлячo]  
Авторedno momiche (Нерегистриран)
Публикувано29.08.02 14:36



moite komentari sa vinagi verni!





Тема Re: Ей, мрънкало:)))нови [re: edno momiche]  
Автор Пaлячo ()
Публикувано29.08.02 14:45



А пък дали лъжите или лъжците...хм. Може и двете. Тя приказката идва още от турско време. Един хайдутин го гонили турците и стигнал до къщата на една баба и я помолил да го скрие. Тя го скрила. Дошли турците и я питат:
- Бабо, един хайдутин да е минавал оттук?
- А, не, момчета, никакъв хайдутин не съм виждала....
- Бабо, не ни лъжи, в това поле няма къде другаде, освен в къщата да се е скрил. Не ти отива на годините да лъжеш....не ни карай да ставаме лоши.
- Не бе, момчета. Никакъв човек не се е мяркал насам от седмица.
Отрязали и те единият крак от коляното и пак я питат: Бабо, къде е войводата - Не знам! - отрязали и другия от коляното, но бабата пак не го издала. Отишли си турците, излязъл войводата от скривалището си, погледнал, погледнал и казал:
- Тъй бабо тъъъъъъъъй, на лъжата краката са къси!

А, да...девойче...ти защо не спиш нощем?



Тема Re: Ей, мрънкало:)))нови [re: Пaлячo]  
Авторedno momiche (Нерегистриран)
Публикувано29.08.02 14:49



kakva ujasna prikazka, napravo mi nastruhnaha kosite :-)))

zashto da ne spia, ti ne spish li?



Тема Re: Ей, мрънкало:)))нови [re: edno momiche]  
Автор Пaлячo ()
Публикувано29.08.02 14:59



Ами защото постинга ти е от 4 часа сутринта (и не само този) . Или ти изглеждаш и двата филма:)) Аз на средата на първия заспивам:))))))))))



Тема Re: Ей, мрънкало:)))нови [re: Пaлячo]  
Авторedno momiche (Нерегистриран)
Публикувано29.08.02 16:33



ahaaaa....

ami kakvo da ti kaja. neshto me burkash s niakoi iavno
dano pone ima koi da te zaviva kato zaspivash taka pred televizora, che inache se nastiva..



Тема Re: Paliandria i Suveta na Umniciteнови [re: edno momiche]  
АвторGonzu (Нерегистриран)
Публикувано05.09.02 02:51



11?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.