Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:32 16.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Логика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема А бе хора,нови  
Автор Rough Silk (classic)
Публикувано28.11.01 06:02



не се обиждайте, ама повечето тук май въобще не сте в час.
Или аз не съм разбрал нещо и си мисля, че става въпрос за клуб "Логика". :)))
Като гледам повечето хора тук са доста далеч от понятието "логика".

Един не го интересувало, че хората ще прочетат отговорите и за това му било все тая дали ще има знак, който да ги обозначава.
Друг пуска супер олигофренска тема "ne znam dali e za tuk" - която може да има общо с всичко друго, само не и с логика. И въпросът в нея е уникално тъп.
Трети мислил 5 часа някаква елементарна задача.
Четвърти не може да си обясни елементарния факт:
"като съм отворила два прозореца едновременно и в единия си пускам постинги по клубовете, а в другия "проверявам кой е тук", кое от двете правя всъщност? Защото според втория аз непрекъснато проверявам кой е тук.... обаче-ето- и в момента пускам нова тема :))"
и което е още по-смешно - 4 човека в същата тема не могат да си го обяснят и гледам, че и досега никой не го е обяснил. А уж е клуб "Логика". А то е очевидно, защо е така и трябва именно съвсем малко логика за да си го обясниш.

Това дотук прави 8 души (може един-двама да се повтарят де), които май хич не стават за логици. Ами те, като гледам, не пишат и много повече хора тук, а и за какво ли. Май тия дето може да се каже, че разбират от логика се броят на пръсти.
Като гледам и модератор не може да изберете - направо ще взема да се самопредложа :))))

Хей, сега да не вземете да се вържете. Нищо лошо към никой. Само мислете малко по-логично. За к'во иначе пишете в този клуб!!!




Тема Re: А бе хора,нови [re: Rough Silk]  
Автор Диaблo (otka4alka)
Публикувано28.11.01 12:15



spored moeto ne logi4no mnenie,i 8 mogat da se prebroqt na prysti

:PPPPPPPPPPP
:PPPPPPPP
:PPPPPPPPPPP


Тема Re: А бе хора,нови [re: Rough Silk]  
Автор Mopдpeд (seeker)
Публикувано28.11.01 15:00



Мисля, че не трябва да бъркаш проблемите на някои хора с интернет (и с други неща), които те споделят с останалите и способностите им в други области. Освен това е ясно, че никой няма да решава задачи от математическата логика, това си е за клуб математика.

И трето, май не си загрял, че идеята на клубовете е да обединява хора с общи интереси. Никой не е казал, че не трябва да си говорят само за логика (да кажем). В крайна сметка след като си срещнал разни хора, би искал да си говориш с тях за всякакви неща нали?

There's a crack, a crack in everything, that's how the light gets in...


Тема Re: А бе хора,нови [re: Rough Silk]  
Автор T®lGGE® (:o)=)
Публикувано28.11.01 15:37



Имам чувството че нещо е си разгледал всички постинги защото по-голямата част от тях са си много свестни теми.Или може би просто споменаваш само "лошите" постинги без да ти пука че в сравнение с "добрите" са страшно малко.Отгоре на всичкото след като разправяш как всичко било елементарно ,защо ти не дадеш отговори на въпросите ?Онова било не знам си какво , ония били не знам си какви ,а всъщност .......абе я зарежи !





Тема ne obiden :-)нови [re: Rough Silk]  
Автор nighty (pooker)
Публикувано28.11.01 19:03



Mai reshihme problema s dvata djama :-) Edinstvenia mi komentar na tvoia posting - Dreme mi na gyza, GET BENT!



Тема до Мордред и всичкинови [re: Mopдpeд]  
Автор Rough Silk (classic)
Публикувано29.11.01 00:59



Значи, гледай сега!
Още вчера ми беше ясно, че ти си един от малкото нормални хора в тоя клуб, но не ми беше целта на постинга да обсъждам това. Тъй че за добрите неща не съм споменавал. А и това е много тъп номер за оправдание - "а добри неща няма ли". Има, ама не достатъчно.
Никой нищо не е споменавал за Математическа логика. Не знам как ти хрумна.
Специално в тая темичка, за този проблем свързан с нет-а ми се видя, че хората имат абсолютно достатъчните изходни познания за да се сетят и сами. Ама нали трябва и да се помисли малко.... Иначе тоя проблем ти сигурно си го решил отдавна - за "Кой е онлайн". То не, че е проблем де. :)))
И последно - къде съм казвал, че трябва да се говори само за Логика?!?!? Само не ми казвай, че трябва някъде да се постави уникално тъпия въпрос "Колко числа има между 1 и 2?".
Ми това е. След като най-свястният човек в клуба не е разбрал или преиначил думите ми, какво да кажа за другите...
И да не вземе някой пак да се обиди. Това дето го пиша е истина, не обиди!

P. S. Дори получих бележка в подкрепа на моето мнение. Сериозно!



Тема nerazbralaнови [re: Rough Silk]  
АвторGrimalkin (Нерегистриран)
Публикувано29.11.01 01:13



abe samo da pitam, kakvo si mislish che ste postignesh s vsichko tva?




Тема Re: nerazbralaнови [re: Grimalkin]  
Автор Rough Silk (classic)
Публикувано29.11.01 01:22



Ти какво мислиш, че се постига с истината? Освен глупаците да те намразят - нищо друго!

btw. Разгледах още няколко теми - за съжаление мнението ми за клуба още повече се затвърди :((((



Тема Re: ne obiden :-)нови [re: nighty]  
Автор Rough Silk (classic)
Публикувано29.11.01 01:25



и да сте го решили, никой не е постнал верния отговор по въпроса
аз все пак не съм врачка, за да знам дали някой го е решил вкъщи, да речем



Тема Re: ne obiden :-)нови [re: Rough Silk]  
Автор Гaмбит (Комарджия)
Публикувано29.11.01 08:46



Zdraveite gospodin logist.
1.tova che postvam temi v edin klub ne znachi che sum logik(ako pusna tema v klub kone az kon li sum?ili puk v klub kech?)
2.ako se mislish za naistina umen togava dai nqkoq zadacha.
3.az ne pretendiram da sum nqkakauv super umen genii.
are bye idano mi poslushash suvetite.

Want a fight,mon ami?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.