Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:20 26.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Логика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема komentari,mneniq i preporyki:Pнови  
Автор Диaблo (otka4alka)
Публикувано26.11.01 13:08



terminar de la juego
ili igrata sfyr6i
koito igral igral,koito ne da e
i sega kakvo
7 u4asnika
4 igraqt(nqkoi dosta stranno)
3 samo se zapisvat
POBEDITEL MAI MQMA


etapite i koi kak e minal prez tqh

1-START
2-KLIUKI
3-OBQVI
4-KINO
5-RADIO
SLED TOVA E METRO-TO
6-MAGIQ
7-BRITNI(tuk nqma6e nujda da se zapisvate,kakto i na drugi mesta vyn ot igrata)

MORDRED
1--------
2-21.11-14:08
3-21.11-14:16
4-21.11-14:20
5-21.11-14:23
6-21.11-15:16

TOVA E EDINSTVENIQT KOITO MINA POSLEDOVATELNO,I be6e po byrs ot men,toi be6e stignal do metroto,a az ne bqh napravil o6te etapa sled nego

a sega
komentari
i
preporyki
...........<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Диaблo на 26.11.01 14:05.</EM></FONT></P>

Редактирано от Диaблo на 26.11.01 18:57.



Тема Re: komentari,mneniq i preporyki:Pнови [re: Диaблo]  
Автор Grimalkin (kotka)
Публикувано26.11.01 13:36



kak taka njama?!?


"Kogato u nas e vreme za chaj v Genua e vtornik"


Тема Re: komentari,mneniq i preporyki:Pнови [re: Grimalkin]  
Автор Диaблo (otka4alka)
Публикувано26.11.01 13:44



emi az do kolkoto o6te vijdam nikoi ne e napisal otgovor

:PPPPPPPPPPP
:PPPPPPPP
:PPPPPPPPPPP


Тема Re: komentari,mneniq i preporyki:Pнови [re: Диaблo]  
Автор Grimalkin (kotka)
Публикувано26.11.01 14:04



ooo ma ti tva li iskash?
e, mene ne me broj togava, tva e za hora kat Triger (nisto lichno)
na mene mi stiga che az znam i ti znaesh che az znam

"Kogato u nas e vreme za chaj v Genua e vtornik"


Тема Re: komentari,mneniq i preporyki:Pнови [re: Grimalkin]  
Автор Диaблo (otka4alka)
Публикувано26.11.01 14:06



znae6 no kak???
bi li mi kazala za6to zapo4na igrata ot 4-etap

:PPPPPPPPPPP
:PPPPPPPP
:PPPPPPPPPPP


Тема Re: komentari,mneniq i preporyki:Pнови [re: Диaблo]  
Автор Davie (минаващ)
Публикувано26.11.01 14:28



нали ако бяхме написали някакъв отговор във 'финал', щяхме да обезсмислим играта за някои...
затова с бележки....

To hear, one must be silent.


Тема Re: komentari,mneniq i preporyki:Pнови [re: Диaблo]  
АвторГpимaлkин (Нерегистриран)
Публикувано26.11.01 14:29



а къде изрично пише че трябва да се минат последователно?

защо трябва да има само едно решение (начин на решение) щом задачата ПОЗВОЛЯВА повече от едно? (без позволението на сивия и неговия учител по математика ;-)
даже и има повече от един възможен отговор както вече ти споменах
пък и това кой кога е минал не може да е критерии в клубовете. все пак не всички седят и чакат кога някой ще каже старт и да се втурнат. имаме си и друга работа



Тема Re: komentari,mneniq i preporyki:Pнови [re: Диaблo]  
Автор T®lGGE® (:o)=)
Публикувано26.11.01 15:07



И така де в крайна сметка какъв е отговора ?





Тема Re: komentari,mneniq i preporyki:Pнови [re: Grimalkin]  
Автор T®lGGE® (:o)=)
Публикувано26.11.01 15:12



Какво искаш да кажеш с това "Т'ва е за хора кат TRIGGER (нищо лично)" ?
Какви хора ? Какъв е TRIGGER ? E?



Тема Коментаринови [re: Диaблo]  
Автор Mopдpeд (seeker)
Публикувано26.11.01 15:26



Първо - казвам се Мордред - с "р" (като padio :):):):)

Адски съм впечатлен от идеята и реализацията на играта. Напомня ми за нещо, което съм чел - някой чувал ли е за +орк? Айде, ако ви е интересно, ще ви дам линк; неговата загадка май още никой не е доказал 100%, че е решен първия етап, а за решения от там нататък никой не говори (начи смятайте за какво става дума...) :) Направо се вдъхнових и аз да направя такава поетапна игра, само че малко по-различна - като стане, вие ще сте първите, които ще научите.

Страшно, ама страшно се накефих на идеята с линиите на метрото - не знам дали това си го направил нарочно, но когато прекарах думите през няколко речника, излезе че Вентас значи продажби, Барахас - бюра, въобще асоциациите тръгнаха в адски крива посока - направо да не ви говоря колко съм браузил всички международни сайтове на Метро (веригата магазини) докато загрея, че нямат онлайн продажби на сайта си и явно съвсем друго трябва да се търси .... въобще въпреки, че в началото бяха лесни загадките, винаги имах съмнение в посоката (докато не видех пост на Диабло, който да ме успокои де). Например това за колата не се сетих за "Обяви", а за "Оказион" - леле, колко го браузих и него, докато не се сетих, че най-вероятно щом го няма в датите до една седмица назад, значи го няма въобще

Не ми харесаха две неща - постовете в клубовете всички бяха с твоя ник, и лесно се откриваха с глобално претърсване (ако се сещаш в началото всички бяха направили така и стигнаха направо до "Магия" малко след мен :)

Имаше няколко фалшиви следи, за които искам обяснение - дали са нарочни за играта или са случайни. Говоря за тези:

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=32&Board=lokopl&Number=1936941458&page=0&view=collapsed&sb=5

и

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=&Board=love&Number=1936960985&Search=true&Forum=All_Forums&Words=bright-bg&Match=Entire%20Phrase&Searchpage=0&Limit=25&Old=1month&Main=1936960985

Първия приех за хинт, че си от Пловдив, до втория стигнах след линка в Магия, но там ... май няма нищо. Нарочни ли са подвеждащите линкове или случайни?

И най-голямата забележка - щом играта е свършила, вземи да обясниш как се решава :)

There's a crack, a crack in everything, that's how the light gets in...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.