Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:11 17.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Логика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Кой кой е ?нови  
Автор T®lGGE® ()
Публикувано05.10.01 14:53



Абе седя си и си мисля .... мисля си и си седя ..... и се чудя как так някои хора си седят без да си мислят(ох пак глупости) Но не това е същността на темата ми.Та гледам аз като за първи път влязох в клуба едни хора взимаха участие после други хора сега трети хора абе хора много в миналото пак четвърти в бъдещето пети и така нататъка.А пък от тези хора които влизат в един момент едни взимат участие в друг момент други.То си е нормално де никой не може да има мнение за всичко.Та както и да е съвсем се обърках.Та предлагам аз ей така поредната ми тъпа идея да вземем и в една тема всеки да си напише ника така ще знаем кои посещава клуба - естествено говоря за сериозни хора които се интересуват от темите в клуба а не тези които само псуват (няма да изброявам никове).Та така де да има някакъв списък - е може след време някой вече да не иска да влиза ама все пак за близкото бъдеще ще са ясни редовните посетители - честно казано не намирам голяма смисъл ,или не май има такъв - е незнам със сигурност ама все пак го предлагам.Та аз ще започна все пак като нарочно ще нарека мението си към тази тема "аз съм" защото след като го напиша няма да има нужда да се отваря ами само, като се погледнат мненията към темата и все едно се гледа списък(то ще бъде списък само ако има и други де)!



Тема Аз съм ->нови [re: T®lGGE®]  
Автор T®lGGE® ()
Публикувано05.10.01 14:56



T®lGGE®



Тема Re: Кой кой е ?нови [re: T®lGGE®]  
Автор eridan23 ()
Публикувано05.10.01 16:32



Привет, и аз сам тук

всичко е вероятност


Тема Абе и аз влизам,нови [re: T®lGGE®]  
Автор josarjan ()
Публикувано05.10.01 18:02



ама повече чета и рядко пъти пиша.



Тема Re: Кой кой е ?нови [re: T®lGGE®]  
Автор lndependent (crash)
Публикувано05.10.01 18:13



az sy6to

stoj, ta gledaj


Тема Re: Кой кой е ?нови [re: T®lGGE®]  
Автор3 (Нерегистриран)
Публикувано05.10.01 18:21



Абе и аз... Абе Тригер ти да не взимаш някакъв сироп...?



Тема sirop li ?нови [re: 3]  
Автор T®lGGE® ()
Публикувано05.10.01 18:46




хе хе що сироп бе ? :о)=)) хe хе сироп за какво ?

Т'ва да не беше обида а ?




Тема Re: Кой кой е ?нови [re: T®lGGE®]  
Автор nobody_ (член)
Публикувано05.10.01 20:27



Tzialoto nechtastie na tchoveka idva ot fakta, tche toi misli... Narodna mydrost
I az naminavam ot vreme na vreme.
Pozdravi.



Тема Re: sirop li ?нови [re: T®lGGE®]  
Автор3 (Нерегистриран)
Публикувано05.10.01 22:52



аре сега обида. Много едно такова... вълнообразно звучиш. хе хе едва ли е алкохол



Тема Re: sirop li ?нови [re: 3]  
Автор T®lGGE® ()
Публикувано06.10.01 08:31




хе хе ама не разбрах сироп за какво? :О)=)) хе хе и какво значи вълнообразно?
(казвайки го се усмихвам)





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.