Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:42 28.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Логика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема !Re: И аз съм отново тук !нови [re: GrayOne]  
Авторam (Нерегистриран)
Публикувано26.11.01 06:52



heh problemyt s men e che shtom e kazano,go priemam za dadeno i ne go postavjam pod symnenie.sirech,kazano e svetlooki i az ne mislja za svetlook....smisylyt na tozi club ne moga da go imam vnapredvid v smisyl che ne znam shto e logika,ama shte vzema da se pointeresuvam i veche shte znam....otivam da ti tyrsja dosta starichkata tema che da razbera i az naj-setne za kakvo govorish...aj sys zdrave!



Тема Re: !Otgovor! (ne cheti) ;-)нови [re: Grimalkin]  
Автор GrayOne (непознат )
Публикувано26.11.01 15:49



Здравей котко...
Явно сега след като 31ви октомври мина ти се е освободило време и с логика да се занимаваш ...

Знам че е елементарно към даденото от вас решение да се добави малко и всички да се самоопознаят ,достатъчно е само някой,(различен от последния) да излезе от редичката и да се нареди пак според правилата ...

Знаех го и преди обаче отчаяно се нуждаех от нещо което да определи моето решение като по добро и това беше единственото за което можех да се хвана :о)

Сега обаче смело мога да си го принзная щото открих друг недостатък на вашето .. а именно в условието да не си подсказват взаимно ...
нека представя негов леко модифициран вариянт който в основата си е същия но в него по ясно се вижда подсказването.
гадовете се разделят по двойки и един минава покрай всяка двойка и застава между тях ако са с различни очи и до тях ако са с еднакви ...
ами ... тва си е почти все едно да иде до всяка двойка и да им каже "ей образи, вие сте с еднакви очи..."
(<- тука горе но доглеждам случайте на четен брой гадове, както и не обяснявам как последния също ще разбере какъв е ... смятам тези неща за излишни)


Хехе ... сега да си се самопохваля ... в моето решение подобен елемент на "незаконно" подсказване е сведен до минимум :О)



Тема !Re: И аз съм отново тук !нови [re: am]  
Автор GrayOne (непознат )
Публикувано26.11.01 16:01



Виж , да се опитам да обясня нещата още веднъж би довело само до преповтаряне на това което вече съм казал (тоест аз и първия път се стремях да го обясня максимално разбираемо и не мисля че сега ще се справя по добре). Може би T®lGGE® или някой друг с повече опит в обясняването на нещата трябва да направи опит за това .

Колкото до "kazano e svetlooki i az ne mislja za svetlook" -> ако те притеснява факта че (според теб. аз не съм съгласен с това твърдение но няма да споря за него) по условие не може да е един... ами това по никакъв начин не променя нещата. просто пропусни първия ход и давай нататък...

Колкото до смисъла да съществува този клуб ... нека пробвам с една формулировка "да доставя удоволствие на хората влизащи в него" . Може би е уместно да се уточни и какви хора влизат в него обаче поради причини (избягване на глупави спорове) няма да го правя ... тази формулировка е достатъчна. Хех ... дори няма смисъл да търсиш що е логика... тва не значи че имам нещо против да вземеш да се поинтересуваш и вече да си знаеш и това ... ако това ще те направи щастлив ...



Тема Re: !Otgovor! (ne cheti) ;-)нови [re: GrayOne]  
Автор Grimalkin (kotka)
Публикувано26.11.01 17:05



Намира се временце, че и до другата Игра има доста

във варианта на задачата който аз знаех целта беше да се подредят всички в една редица като от единия край са "светлите" от другия "тъмните", та тогава аргумента ти леко отпада
иначе ще се повторя, ма пак да кажа че твойто решение ме изкефи, не е нужно да се фуклявиш сега
няма да го ровичкам за недостатъци, предпочитам позитивното мислене затуй не смей да "ме въвеждаш в изкушение"

"Kogato u nas e vreme za chaj v Genua e vtornik"


Тема !Re: И аз съм отново тук !нови [re: GrayOne]  
Авторam (Нерегистриран)
Публикувано27.11.01 07:16



am'ne ti iskam objasnenia heh mrazja objasnenia /naposledyk vse za onja mrazesht smurf se seshtam/




vsichko e do vreme i zelanie ili obratnoto



Тема Re: !ОТГОВОР! (не чети :о) )нови [re: GrayOne]  
Автор dodo1 (непознат )
Публикувано01.12.01 16:11



Trqbwa da priznaq che twoq otgowor po mi hareswa




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.