Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 09.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Логика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: edin ne osyznatнови [re: DlABLO]  
Автор T®lGGE® (:o)=)
Публикувано20.11.01 18:21



Да приемам ли ,че не можеш да докажеш отговора си ?
Тъй като единствените представени от теб доказателства бяха оборени или изложи нови или признай че грешиш.





Тема Re: Терорнови [re: liquidZ]  
Автор T®lGGE® (:o)=)
Публикувано20.11.01 18:24



Първо проблема ми не е в това дали моят отговор е верен ,а дали вашият е верен.И за да не обсъждаме глупости и на теб ти предлагам същото като на DIABLO - изложи си доказателствата по темата за да видим кой крив кой прав.





Тема Re: edin ne osyznatнови [re: T®lGGE®]  
Автор nighty (pooker)
Публикувано20.11.01 18:31



Mai v momenta niama nishto drugo. A, logikata - "Kogato kajat vek imash v predvid 100g" vaji i za kogato kajat STOTNI, imash v predvid STOTNI OT SEKUNDATA. Chakam drugi argumenti



Тема Re: Терорнови [re: T®lGGE®]  
Автор nighty (pooker)
Публикувано20.11.01 18:47



Taka zadaden vyprosyt moje da poluchi i dvata otgovora. Dumata "stotni" opredelia ?/100 ot neshto si, samo che tia se izpolzuva i kato nazvanie na ?/100 ot sekundata. Za tiah niama druga duma. Taka che zadaden po tozi nachin, vyprosyt dava otgovor kato na Triger, koito spored men e po-pravilen. Ako avtora na vyprosa e iskal da izkliuchi otgovor kato na Triger, e triabvalo da izpolzuva duma "stotici", a ne stotni. Navlizame v leksikikata, no vse pak avtora e triabvalo da se syobrazi i s neia, zashtoto tia e opredeliashta v sluchia. Az sym syglasen i s dvata otgovora, zashtoto sa verni, no otgovora na Triger e po-veren (ako moga taka da se izrazia), zashtoto dumata "stotni" ne se izpolzuva kato za chast ot sekundata samo v edin sluchai - kogato izraziavash procentno otnoshenie na neshto, t.e. v chistata matematika, v koiato ima samo chisla.



Тема Re: Терорнови [re: The_ Shadow*]  
Авторam (Нерегистриран)
Публикувано21.11.01 07:11



edin vek ima sto stotni.edno cjalo neshto si ima sto stotni!



Тема Re: Терорнови [re: am]  
Авторam (Нерегистриран)
Публикувано21.11.01 07:16



njakoj ottuk shte me uchi li kak da se izrazjavam logichno?shte se registriram,za da ne e publichno :-)



Тема Re: Терорнови [re: T®lGGE®]  
Автор liquidZ (течен)
Публикувано21.11.01 18:49



Привет!
Един въпрос, че мързелът ми днес е колосален!
Ако нашият отг. не е верен, значи ли, че твоят Е???



Тема Re: Терорнови [re: liquidZ]  
Автор nighty (pooker)
Публикувано21.11.01 18:57



liquidZ, na men lichno mi dreme na gyza koi e prav i koi ne. Az izraziavam svoeto mnenie. Sega az shte ti zadam edin vypros. Ski slalom. Vremeto na systezatelia e 45.78. Az te pitam: kolko stotni ima vyv vremeto na systezatelia?



Тема Re: Терорнови [re: liquidZ]  
Автор T®lGGE® (:o)=)
Публикувано23.11.01 14:23



Хм - естествено че не ,но .......

1- аз мога да докажа своя
2- и ти признаваш че моя е верен

БТВ не забравяй че се опита да докажеш своя отговор като отхвърлиш моя за справка ето



И тъй като аз мога да докажа своя отговор ,пък и ти каза че е верен ,а пък никой досега не е изложил доказателство за верността на твоя (неопровергано доказателство) - изложи го ти.

Редактирано от T®lGGE® на 23.11.01 19:11.



Тема Re: Терорнови [re: T®lGGE®]  
Автор Диaблo (otka4alka)
Публикувано23.11.01 14:32



ne moje6
tova 4e si smetnal stotnite v edin vek (no v koi vek)
ne vsi4ki vekove imat edni i sy6ti stotni(kato koli4estvo)nali

:PPPPPPPPPPP
:PPPPPPPP
:PPPPPPPPPPP



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.