Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 28.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Логика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Еми айде и аз да се включа  
Автор T®lGGE® (егоист)
Публикувано17.10.01 14:36



Абе гледам нова мода почна - само задачи за смъртни случай.Та може ли и аз да не се намеся.
Честно казано според мен няма смисъл да се разглеждат задачи от този вид - все пак голяма глупост са.
Логически може да се стигне до страшно много верни отговори ,а така верният отговор зависи от автора на задачата.При тях липсва нуждата от приятното логическо изложение и хубавият спор споходен от обсъждания и доказателства - нужно е само да направиш някой логически връзки и да се надяваш че авторът ще ти каже "да", а пък ти да можеш да докажеш и другите вероятни причини за смъртта.(мисля че "З" ще се съгласи)Но пък са ,ако мога така да кажа забавни и като няма какво друго - ами те ще се решават та ето и аз ще се намеся .Само искам да кажа че май тази задача е поствана преди време в клуба -обаче преди мнооого , мнооого време - та така ето я и нея

Един мъж се събудил през ноща.Отишъл той до барчето в стаята (или там където си държи питиетата) и си сипал нещо в чаша (няма значение какво) изпил го и прибирал шишето , но затваряйки барчето бутнал нещо и чул звук от счупване на стъкло.Решил да не се занимава сега с това и си легнал.На сутринта обаче като станал видял приятелката му мъртва.Е как/от какво е умряла приятелката му ?

Приемам отговори с "да" и"не".Искам да помоля тези които са я решавали да не отговарят.И също искам да помоля всички да не ме питат нищо преди да са решени : енигма на ДИАБЛО и размърдването на мозъчни клетки на ликуидЗ.





Тема Re: Еми айде и аз да се включанови [re: T®lGGE®]  
Автор Mopдpeд (seeker)
Публикувано17.10.01 14:54



Не си прав, и твоята загадка е от същия кюп. Мислиш си че си дал всичката информация, но не си.

There's a crack, a crack in everything, that's how the light gets in...


Тема Re: Еми айде и аз да се включанови [re: Mopдpeд]  
Автор T®lGGE® (егоист)
Публикувано17.10.01 16:01



мнението ми - това че не ми харесват тия задачи заради някои неща не означава че не ми харесват заради други.Би ли прочел постинга малко по внимателно ако ти е възможно за да изясним проблема.


Например наблегни на :
"Но пък са ,ако мога така да кажа забавни и като няма какво друго - ами те ще се решават та ето и аз ще се намеся " (бтв исках да кажа "и аз ще се включа)

Тоест - въпреки това ,че не ми харесват някои страни все пак ,има и хубави неща.А с това немесване имах предвид че и аз ще участвам.

Съжелявам за недоразумението.Грешката е моя (май доста ми се струпаха в последно време) предполагам ???

Редактирано от T®lGGE® на 17.10.01 16:29.



Тема Re: Еми айде и аз да се включанови [re: T®lGGE®]  
Автор DlABLO (nepobedim)
Публикувано17.10.01 16:41



vyv sy6tata staq li e umrqla


ne e grqh da pita6
grqh e da ne ti otgovorqt


Тема Re: Еми айде и аз да се включанови [re: DlABLO]  
Автор T®lGGE® (егоист)
Публикувано17.10.01 17:09



Мислех че искаш първо да решим енигмата, но както и да е - ти решаваш.

А на въпроса :
- да





Тема Re: Еми айде и аз да се включанови [re: T®lGGE®]  
Автор DlABLO (nepobedim)
Публикувано17.10.01 17:12



emi ni6to ne ti pre4i da q re6a6
na legloto li e namerena umrqla?

re6avai i moita enigma


ne e grqh da pita6
grqh e da ne ti otgovorqt


Тема Re: Еми айде и аз да се включанови [re: T®lGGE®]  
Автор T®lGGE® (егоист)
Публикувано17.10.01 17:13



Искам само да спомена за една грешка в текста.

Написал съм :
"На сутринта обаче като станал видял приятелката му мъртва.
а трябва да бъде "приятелката СИ"





Тема Re: Еми айде и аз да се включанови [re: DlABLO]  
Автор T®lGGE® (егоист)
Публикувано17.10.01 17:14



ОК

отговор:
-не



Тема Re: Еми айде и аз да се включанови [re: T®lGGE®]  
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано17.10.01 17:16



butnal e akvariuma si i na sutrinta e vidql zlatnata (ili tama kakvato guba si e imal) ribka umrqla!



You can run, but you can't hide!


Тема Re: Еми айде и аз да се включанови [re: T®lGGE®]  
Автор DlABLO (nepobedim)
Публикувано17.10.01 17:16



lejala e umrqla na poda?
tova moje i da e posledniqt vypros,za6toto moita enigma o6te malko i 6te ide na 2-ra stranica.


ne e grqh da pita6
grqh e da ne ti otgovorqt



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.