Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:18 19.05.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: форма AND съдържание на текстнови [re: kpилe]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано11.03.08 22:04



глей ся, темата ми беше замислена единствено като (сравнително добронамерена) шега, напълно извън контекста на това, което съм захванал да пиша, просто лек бъзик щот ми хареса лафа за кохезията на текста ... обаче сега си давам сметка, че вече ник-а ми е прекалено натоварен с това, за което пиша и от това как пиша ... от тук насетне дори и само пръст да покажа (и то дори не среден) това ще се свърже със сюжета на романа ми и със стила ми, или по-скоро с острата ми липса на такъв, ще почнат препоръки да ходя да чета, напомняния за иван с чертата и прочие ...

а инак, дейността по саботиране на самолети и убиване на хора е досадна и изтъркана, да ... обаче какво от заобикалящата ни реалност не е вече описано и заснето хиляди пъти ... дори и в най-чисто литературното произведение трябва все нещо да става, нали така ... че само с една гола кохезия накъде?

Не страшны дурные вести -
Мы в ответ бежим на месте.


Тема Re: форма AND съдържание на текстнови [re: DarkSide]  
Автор kpилe ()
Публикувано11.03.08 22:25



аа ясно, ок :)

сори, не разбрах шегата, но не заради романа ти, а защото не ми звучи толкова смешно кохезията, май първия път като чух този термин и аз нещо се подебавах дали случайно нямат и вискозитет текстовете, но вече съм му свикнал на термина





Тема Re: форма vs съдържание на текстнови [re: kpилe]  
Автор ChiLLy (lunger)
Публикувано11.03.08 22:25



ако не беше той, щеше да е някой друг
някой друг физик от белгия с пет милиона страници
единственото нещо, което ми допада в дарксайд е, че се забавлява докато пише
изключвам това какво излиза като краен резултат - в процеса на измисляне той се забавлява предобре.
това е похвално
без майтап



Тема Re: форма vs съдържание на текстнови [re: ChiLLy]  
Автор kpилe ()
Публикувано11.03.08 22:35



че кой не се забавлява докато пише? ти не се ли?

за дарки ясно, че се забавлява - какво иначе ще накара човек да изпраска 1500 страници за 3 години в свободното си време без да има ясни изгледи да получи и пробит евро-цент за тях?

аз не съм толкова убеден, че ще се намери някой друг - много сеирджии станахме в този клуб, а клоуните са кът.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.