Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:19 27.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Езикознание
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Програма ,която да превежда цели изричения.....  
Автор brayan ()
Публикувано03.05.00 21:20



Някои да знае за подобна програма ???? Трябва ми програма - преводач за цели фрази или изречения......от български на на англииски и обратно. Има ли и подобно програма ,като Babylon само че да превежда на български.......

Тема Програма ,която да превежда цели изричения.....нови [re: brayan]  
Автор RiP ()
Публикувано05.05.00 17:15



Njama zasega, no i da ima, njam ada ti svarshi rabota s tozi pravopis!:) I oshte neshto, polzval sam takava programa za prevod angijski - nemski i sam silno razocharovan ot postizhenijata i. Ne mislja, che e vazmozhen dobar computeren prevod!

Тема Програма ,която да превежда цели изричения.....нови [re: RiP]  
Автор brayan ()
Публикувано07.05.00 22:44



Mai shte trqbwa da se napjna da go naycha toq English ....:):):):):)

Тема Да им изсъхнат лапите на тиянови [re: brayan]  
Автор зу ()
Публикувано13.06.00 10:00



дето измислят такава програма дано! Ние кво, да мрем отглади ли? Пу, махни се, Сатана! :о)))))))

Тема i twoite зу :):)нови [re: зу]  
Автор brayan ()
Публикувано13.06.00 22:39



maleeeee kakwi dumi :):)):):) ako chaksh da qdesh hlqb ot men shte ima mnogooooo da chakash :):):):)

Тема Да не ми е изпила чавка акъла,нови [re: brayan]  
Автор зу ()
Публикувано13.06.00 23:15



та да чакам такова нещо! :о))) Ама знаеш ли, едно съветче от мен. Дори на майтап не кълни лично някого. С удоволствие бих си побъбрила чакам ли хляб от тебе или не, обаче от това "и твоите зу", направо ми се сви под лъжичката. Недей така, кофти е малко... А че такива програми ще има - ще има. И някой ден може и да ни изхвърлят на боклука. Но така и така от това не може да се живее. А хобито и удоволствието никой не може да ни вземе... Чао! :о)

Тема Tz, ne e :):)нови [re: зу]  
Автор brayan ()
Публикувано13.06.00 23:32



ako imash ICQ mi se obadi da ti se izwinq on-line... che neshto tyk stana napecheno :):):) moeto ICQ e : 62444798

Тема Tz, нямамнови [re: brayan]  
Автор зу ()
Публикувано13.06.00 23:46



Хич не съм му фенка. Прекалено е директно. Все едно някоя машина в момента ти превежда мислите в главата на друг и то на цели изречения :о))))))

Тема EEEEEEEEEEEEEEEeeeнови [re: зу]  
Автор brayan ()
Публикувано08.07.00 03:03



Ama az iskam da ti se izwinq ....... i to on-line.....:):):):) Ama mai shte go naprawq tyk.... Izwinqwai Зу no izglejda ne prawilno sjm te razbral...... Ama ti na kolko si godini ????? Che neshto me sjmnqwa da nqmame obshti poznati.... q kaji che neshto edni misli mi se wjrtqt w glawata...

Тема На доста повече, отколкотонови [re: brayan]  
Автор зу ()
Публикувано08.07.00 08:58



си мислиш. Което няма никакво значение. Какви точно мисли? Само да не стане сега едно дълго чатване, щото е някак грозно за другите.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.