Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:56 23.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Езикознание
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Има ли такава дума (или словосъчетание)...нови  
Автор litlit (новак)
Публикувано30.11.10 23:22



... , с която кратко да се изрази факта, че поне в 90% от случаите на подхващане (независимо в кой клуб, но изключвайки клуб "Счетоводство") на някаква тема, е налице и идиот, който, сравнително успешно, насочва темата в посока, нямаща нищо общо с изначалните въпроси на подхваналия темата?

Благодаря!

PS.
Тук е редно да поясня, че всяко самооприличване на лица със споменатия по-горе идиот, е плод на гузна съвест.

PPS.
Какви следва да са действията на модераторите на клуба, с оглед намаляването на въпросните идиоти?
Щото, действията на модераторите с оглед на увеличаването на въпросните идиоти, са всеизвестни: Мълчание и бездействие.



Тема Re: Има ли такава дума (или словосъчетание)...нови [re: litlit]  
Автор ZoМодератор (Troglodyt)
Публикувано01.12.10 13:47



Ми най-общото е "трол", може и "флудер" или просто някоя българска дума, която ти си харесаш.

По принцип аз намирам за нормално и обичайно в една тема да се говори за повече от едно неща, стига да не се стига до крайности и простотии. Също така сметам че модераторът не требе да е монархо-комунистически цербер, който трие коли и беси, ако толкова те дразнят мненията на дружката ти от другата тема ще ги изтрия, но с тях с отиват и твоите, защото са навързани, а можеше просто и да игнорираш.

tettares zy8oi kwmis8entwn


Тема Re: Има ли такава дума (или словосъчетание)...нови [re: Zo]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано01.12.10 21:00



Вдигам ти палец. Сериозно.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Има ли такава дума (или словосъчетание)... [re: Zo]  
Автор litlit (новак)
Публикувано01.12.10 22:22



Ми най-общото е "трол", може и "флудер" или просто някоя българска дума, която ти си харесаш.
10x!

По принцип аз намирам за нормално и обичайно в една тема да се говори за повече от едно неща, стига да не се стига до крайности и простотии.
Aз пък не го намирам за нормално (Все пак - всеки, повдигнал дадена тема, поставя въпроси съществени за него самия. Тези въпроси може, а най-често и не са от никакво съществено значение за другите, но повдигналият темата има право да пита; и да очаква някой да му помогне. И в никакъв случай очакванията на питащият не са свързани с постинги от неграмотници по темата му.), но всеки си има право на мнение. Благодаря за твоето!

Също така сметам че модераторът не требе да е монархо-комунистически цербер, който трие коли и беси, ...
Така е.
Но съгласи се, че поставилият някаква тема "го боли глава" за да я постави. И в този смисъл наличните (в 90% от случаите) идиоти още повече увеличават "главоболието" на питащия. Затова и нетриенето също трябва да си има мярка, мисля.

... ако толкова те дразнят мненията на дружката ти от другата тема ще ги изтрия...,

В случая, няма смисъл. Не си губи и ти времето. В случая наистина няма смисъл да се намесваш.

Поздрави, моде!



Тема Re: В случаянови [re: litlit]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано02.12.10 01:58



подкрепям изцяло модератора.
Отоговорът ти в оная тема на едно откровено заяждане произведе още девет излишни постинга, половината от които твои.
Това, че някой няма манталитета да си контролира кавгаджийските наклонности, модератора не му е виновен.
Беше ми станала симпатична защото беше станала жертва на тъпотията на някакъв заядливец. Оказа се, че не си нещо по-различно от него.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Има ли такава дума (или словосъчетание)...нови [re: litlit]  
Автор ZoМодератор (Troglodyt)
Публикувано02.12.10 17:56



>Затова и нетриенето също трябва да си има мярка, мисля.

Така е, съгласен съм. Аз гледам да гледам на хората тука не като на деца от детската градина. Изтрих онези мнения, защото явно въпросният човек не ме разбра и си направи труда да ми отговаря в темата, нищо че ясно му казах, ако не може да бъде полезен да не ни занимава със философски въпроси и да търси на всека цена признание "да, сгреших", като че ли има хора които не грешат и не казват тъпи неща.

tettares zy8oi kwmis8entwn

Редактирано от Zo на 02.12.10 18:00.



Тема Re: В случаянови [re: StefanPan]  
Автор ZoМодератор (Troglodyt)
Публикувано02.12.10 17:59



Понякога е трудно да не отговориш на дразнител, така че разбирам литлит.

Можем до утре да си разправяме ти къв си, тя ква е и т.н., но от това никой нищо нема да спечели.

Според мене темата се изчерпа, но ще я оставя отворена, за да видя все пак дали сме детска градина или не



tettares zy8oi kwmis8entwn

Тема Re: В случаянови [re: StefanPan]  
Автор kyмaнич (стар клубар)
Публикувано03.12.10 10:31



В една друга тема Литлит отрича да е от женски пол (може би ообъркването иде от близката асоциация с името Лилит)



Тема Re: В случаянови [re: kyмaнич]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано03.12.10 23:35



Извинявам се.

------------------------
Слушай беззвучието...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.