Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:36 05.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Езикознание
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Zo, има ли двоен аршин за натрапването?нови [re: д-pOxБoли]  
АвторKakaвидa (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 12:16



Ебем язе тия твои "истини" -прабаба ми е учила български от баба си,а тя от нейната баба и не са одиле на училище та да има русняшко влияние миналия век.Ама според тебе са говориле гръчки- е ка да та нбе ебем у лъжливите устанца




От пъдара: Айде после пак ми разправай, че аз нещо съм те триел като бот без причина.

Редактирано от Zo на 24.06.08 12:21.



Тема Re: Zo, има ли двоен аршин за натрапването?нови [re: Tpий тpий]  
Автор ZoМодератор (Troglodyt)
Публикувано24.06.08 12:19



То по-извъртени от това накъде?

Също така само забележи накъде тръгна дискусията още след първото ти изцвъкване в нея, като ти казвам че прозираш отсекаде май ми не верваш!

tettares zy8oi kwmis8entwn


Тема Re: Zo, има ли двоен аршин за натрапването?нови [re: Zo]  
Автор д-pOxБoли (MythBuster)
Публикувано24.06.08 12:21



то и за "класическите" истини не винаги "класическите" аргументи са достатъчни в светлината на новите факти. Ама продължаваме да ги крепим, защото са станали част от религията (митологията) ни.

Напълно съм съгласен, обаче със следните твои принципи:

1. Изучаването на думите не е идентично с изучаване на историята. Обратното, познаването на историята може да обясни някои от езиковите особености.

2. Аргументацията е абсолютно задължителна за новите идеи. Ще добавя: ако аргументацията не е достатъчна за общността, "новаторът" трябва да търси нови аргументи или поне варианти на идеите си. Ако няма такива, ще трябва да се задоволи само с търсене на неаргументирани места в "класическите" идеи и да предлага корекции, а не смяна.



Тема Re: Zo, има ли двоен аршин за натрапването?нови [re: Zo]  
АвторHaдцeнявaш (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 12:24



ме Zo -мога ли с тоя ограничен умствен багаж да променя насоките на един титан на мисълта?




Пъдарски: Ето го типичния пример за отклоняване на темата към лични нападки с цел избягване на даване на отговори.

Редактирано от Zo на 24.06.08 12:28.



Тема Re: Zo, има ли двоен аршин за натрапването?нови [re: Kakaвидa]  
Автор д-pOxБoли (MythBuster)
Публикувано24.06.08 12:25



Има факти, които оспорват такова упростенческо становище - ти ги знаеш... А по метода на Зо, ти нямаш аргументи за това, защото дори не знаеш името и фамилията на прабаба си, да не говорим за рожденната й дата и датата на смъртта й... Камоли диалекта на който е говорила...



Тема Re: Zo, има ли двоен аршин за натрапването?нови [re: Kakaвидa]  
АвторBиж Zo (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 12:27



Тоя си е за ебане -твърди,че матерния ни език бил гръчки -че столицата не била Търново,а Шумен -комита даже го банна

А иначе глей толерантен модератор-малко е извратеняк ама от само себе си ми се отще да пиша в оня клуб




Тема Re: Zo, има ли двоен аршин за натрапването?нови [re: д-pOxБoли]  
АвторZo шa ro пpИбия (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 12:29



защото дори не знаеш името и фамилията на прабаба си,
Ти не би ли го прибил е така за да го отървеш се не мъчи просто





Тема Re: Zo, има ли двоен аршин за натрапването?нови [re: Haдцeнявaш]  
АвторE koй cъм (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 12:32



нападнал - мене си -тебе съм възвеличил малко ама ти си модератор!!!!За него ил;и добро или нищо

Банни ма Zo ама нека повлека и дофтура с мене -едно добро за тоя клуб



Тема Re: Zo, има ли двоен аршин за натрапването?нови [re: Bиж Zo]  
Автор д-pOxБoли (MythBuster)
Публикувано24.06.08 12:32



това твоето се нарича доносничество: "длугалко, Иванчо си бърше д... с "Лаботническо дело"!...





Тема Re: Zo, има ли двоен аршин за натрапването?нови [re: д-pOxБoли]  
АвторHe e (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 12:37



Изобщо се не крия от обекта на донос-по-скоро си е жива подигравка с леко угризение на съвестта абе ми ако е болен и си не е пил хапчетата?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.