Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:29 11.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Езикознание
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Saure , тъй като....нови [re: saur]  
АвторУ дe y (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 00:46



А сега мойто било спам па твойто манна небесна-аре мола въ


П.С.Тоя бан на комита е напълно заслужен и много закъснел ако не е бутафория щото и той е русофоб щото комунягите му разкатават ВМРО-то -иначе съм баннат да така ,че се успокой -няма да ни сбъркат



Тема Zo, има ли двоен аршин за натрапването?нови [re: Zo]  
Автор д-pOxБoли (MythBuster)
Публикувано24.06.08 10:40



Едни идеи могат да се натрапват от детската ясла до ковчега - ортодоксалните, а други нямат право на отстояване, защото са нови - така ли е? Това наука ли е или религия? Например, може да се натрапва, че Христос е роден от девственица, а не може да се твърди, че има братя и сестри, а, упази Боже, да се изкаже съмнение в божествеността му! Вярата ли е критерият за истината или истината е критерий за вярата?

Струва ми се, че най-добрата борба срещу неаргументирани натрапвания се корени в контрааргументацията, а не в бана.

Моите уважения, все пак, към толерантността ти. Намесвам се неканен в чужд дебат, защото вярвам, че ще бъде оценена моята безкористност. Поздрави!



Тема Re: Zo, има ли двоен аршин за натрапването?нови [re: д-pOxБoли]  
Авторнeperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 10:58



То и теб с твоите антибългарски идеи - модератори те яли.





Тема Re: Saure , тъй като....нови [re: saur]  
Автор ZoМодератор (Troglodyt)
Публикувано24.06.08 10:58



В отговор на:

не бих казал, че свободата на словото е смехория... От личен опит мога да те уверя, че не е никак приятно да те преследват заради нещо, което си написал.



Само да уточня, че не твърдя че свободата на словото е смехория, а че да се твърди, че невъзможността да се пише без регистрация е ограничаване на свободата на словото е смехория, което са две доста различни неща. В крайна сметка реалността е такава, че интернет форумите са си часпром и си е фирмена/лична политика на притежателите им какво да се случва в тех и всички ние тука сме потребители на нещо, за което не вадим пари от джобовете си и ако утре дир.бг реши, че клубове не са му нужни просто с едно кликане всичко това ведно със свободата ни да се псуваме, да призоваваме към изтребление на една или друга група и какво ли още не е чао.

tettares zy8oi kwmis8entwn

Тема Re: Zo, има ли двоен аршин за натрапването?нови [re: д-pOxБoли]  
Автор ZoМодератор (Troglodyt)
Публикувано24.06.08 11:09



Така, а ти би ли обяснил от името на натрапорите, защо "политиката" ви е shit and run? Идва някой си със своята полу-сурова идея, изсмукана от пръстите и не просто я споделя с останалите, а агресивно я натрапва на останалите и когато му поискаш аргументация, точка по точка, го обръща на лични нападки, извъртане на чужди думи и като цяло бягане от даване на отговори и така всеки път във всяка дискусия, че от къв зор да се търпи такова нещо? Да не говорим, че има хора пишещи по линия на политически пристрастрия.

tettares zy8oi kwmis8entwn


Тема Re: Zo, има ли двоен аршин за натрапването?нови [re: Zo]  
АвторДa aмa нe (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 11:35



Мсни го пресно баньосан е в история

Де ми кажи след като саур пусна некав западнословенски текст с язе и БанЧао -тва е бившата копривена Метла пусна тевма-аджеба това некви ирано-кюрдо нам кви ли заемки са в нашия език или са си индоевропейски остаъци без секва връзка с разни пущуни ти делна темата се едно некой те ръчна с тояга по дупиту.



Тема Re: Zo, има ли двоен аршин за натрапването?нови [re: Дa aмa нe]  
Автор ZoМодератор (Troglodyt)
Публикувано24.06.08 12:05



Оф, ма много си кух, темата на Метлата си замина, защото по сходен на твоя кретенски начин ми беше извъртял думите, както вече казах единственото, което съм казал е

, което е обобщение на факти, а то беше извъртяно и изчанчено все едно сънувам некви иранистики. Начи едно е да кажеш в кои езици какво се е запазило, а съвсем друго да се твърди, че една или друга дума била доказателство за това дали сме иранци или марсианци.

И вече почвам да те трия, щото ми писна да ми извърташ думите и да ме караш да се обяснявам.

tettares zy8oi kwmis8entwn

Тема Re: Zo, има ли двоен аршин за натрапването?нови [re: Zo]  
Автор д-pOxБoли (MythBuster)
Публикувано24.06.08 12:05



Zo, истините са като пеперуди, измъкващи от пашкула, изтъкан от гъсениците - старите истини, които са се превърнали вече в лъжи (защото вече не съществуат). В първия момент новоизлюпените са доста ошашавени от метаморфозата. Предстои им един бурен живот, в който да се отсеят негодните и да останат годните. Ако просто ги напръскаме с инсектицид, решаваме въпроса: има идея - има проблема, няма идея - няма проблема...

. Ама цикълът на възобновяване се прекъсва...



Тема Re: Zo, има ли двоен аршин за натрапването?нови [re: д-pOxБoли]  
Автор ZoМодератор (Troglodyt)
Публикувано24.06.08 12:08



Едно нещо, за да е истина не е достатъчно просто да казваш, че е истина, а и да имаш достатъчно убедителни аргументи, че е, освен ако не си пропагандатор, нали уж Гьобелс бил казал, че една лъжа повторена милион пъти става истина.

tettares zy8oi kwmis8entwn


Тема Re: Zo, има ли двоен аршин за натрапването?нови [re: Zo]  
АвторTpий тpий (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 12:11



Ама де представи си,че некой на мене ми извърти думите па аз не мога му изтрия темата?Казах ти като ще дискутираме като равни си измисли равен ник па модератора нека следи за обиди и там общи правила на дира.А не кат дигнеш гълъбите да се кокошиниш глейте ма кой съм язе-моам да тръкам






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.