Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:39 11.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Езикознание
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема клуб "цивилизации и въстановки"нови [re: нeperнaт]  
Автор д-pOxБoли (MythBuster)
Публикувано23.06.08 22:15



Къде е пък това място?





Тема Re: Saure , тъй като....нови [re: Учyдeн]  
Автор ZoМодератор (Troglodyt)
Публикувано23.06.08 22:16



В отговор на:

нищо лично ама съм баннат само в йога




Абе от другите модератори други неща чувам, ама айде.

Конкретно за тука: И преди съм бил достачно ясен, ще бъда и сега.

1. Държиш се с останалати клубари по начин, който не е в рамките на добрия тон. За простеене си има други клубове, а и аз уважавам хората, които пишат тука.

2. Беше предупреден повече от веднъж.

3. Търпях те достатъчно дълго.

4. Явно си непоправим, по същия начин по който и Зиези: идва, пита, но така и не може да се стърпи да не почне да ни натрапва до откат досадните си идеи, които сме чували хиляди пъти. Всеки луд с номера/пропагандата си.

5. Аз си изпълнявам обещанията и задълженията и търпението не ми е безкрайно, не знам защо това те учудва и защо си мислиш че аз нещо съм се обидил.

Продължавай да си мислиш колко си велик и да си играеш на "анализирай модератора". Аз ще капитулирам когато тука се случи това, което се случи в История — тези като тебе отказаха читавия модератор (Fallen Angel) и после настанаха едни.... днес всички им виждаме резултата.

tettares zy8oi kwmis8entwn

Тема Re: Saure , тъй като....нови [re: cayp]  
Автор ZoМодератор (Troglodyt)
Публикувано23.06.08 22:20



Саур, моите уважения, но имаш леко погрешни представи първо за Ромеото и после за това защо се затварят клубове.

Откровено казано не виждам какъв е проблемът, ти преди пишеше с регистрация, помня ти змея от подписа и сега хоп ще оревете света, че не можете да пишете без да е нужно да се логвате, а смехориите за свободата на словото просто не знам дали да ги коментирам.

Редактирано от Zo на 23.06.08 22:21.



Тема Re: Saure , тъй като....нови [re: Zo]  
АвторHe ce oпpaвдaвaй (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 22:31



Баннал си ме голяма работа нито ще съм първия нито последния-за мене ти не си се променил на милиметър и си както каза и саур един от най-свестните модове ама си оставаш мод.Моя съвет е когато не триеш и пъдариш ами се изказваш по същество си регистрирай друг ник.Така и да се сбориш с некой несъгласен с тебе -това си е тоя ник.Който се опъне на модератора-ти си знаеш

Малко ще ти е трудно отначало но за това пък интересно.Щото другото е примерно седнеме на по бира заспориме за нещо и аз зема,че те нажия само щото съм по-як.Това изобщо не значи,че съм бил прав за спора.



Тема Re: Saure , тъй като....нови [re: Zo]  
Автор saur ()
Публикувано23.06.08 23:07



имаш леко погрешни представи първо за Ромеото и после за това защо се затварят клубове

всъщност съм бил модератор три-четири години, така че нещата са ми горе-долу ясни

преди пишеше с регистрация

да, имаше и такъв момент



помня ти змея от подписа

за змея не се безпокой, той е жив и здрав:


смехориите за свободата на словото

не бих казал, че свободата на словото е смехория... От личен опит мога да те уверя, че не е никак приятно да те преследват заради нещо, което си написал.



Тема Re: Saure , тъй като....нови [re: saur]  
АвторЯ kaжи (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 23:20



Как орева ортаклъка ,че те баннали в история щото си мислели,че аз пиша с твоя ник.О той извисеният бил баннат заради един нискоинтелигентен навлек

Дамм сития на гладния сауре не верваКолко до ромеото -човек върл спамаджия с над 20 000 поста у сички теми и въпроси на мирозданието който при това се бори със..спама-това е един високоморален и печен пич



Тема Re: Saure , тъй като....нови [re: Я kaжи]  
Авторsaur (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 00:19



Саклаби, никога не съм бил банван в т.нар. клуб "История" заради тебе, така че не си приписвай такива "заслуги", ако обичаш.



Пък и за изгонването си от там не съм оревавал орталъка, а съм го споменавал само шеговито. Все пак да прогониш един професионален историк от клуб, наричан "История", само защото мненията и аргументите му не ти отърват, е нещо прекалено абсурдно, за да може да бъде коментирано сериозно.



Тема Re: клуб "цивилизации и въстановки"нови [re: д-pOxБoли]  
Авторcayp (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 00:21



Търси и ще намериш.





Тема Re: Saure , тъй като....нови [re: saur]  
АвторApe,ape (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 00:25



Колко пъти го "споменава" не е истина -не реви от бана не боли -гледай сега комита къв як бан е думнал на дофтура зарад темата "шумен или търново" -"Нито шумен-нито търново"БАН!!!





Тема Re: Saure , тъй като....нови [re: Ape,ape]  
Авторsaur (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 00:39



Комита нека си банва, на него в това му е силата.


Чудя се обаче ти защо нямаш бан тук, а са те оставили да спамиш като бесен?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.