Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 11.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Езикознание
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Saure , тъй като....нови [re: Oбecнeниe]  
Автор ZoМодератор (Troglodyt)
Публикувано23.06.08 20:13



Вълча ти проста логика, никой не ти е крив, че нема клуб, в който да те искат.

Както казах заговор не съществува, пъдаренето в клубовете е доброволен труд и не всеки има възможност и желание да виси в клубовете 24 часа и да трие спам и кретении.

tettares zy8oi kwmis8entwn


Тема Re: Saure , тъй като....нови [re: Zo]  
АвторДивak (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 20:33



Не знам що си толкова засегнат и си си въобразил,че като една мома-англичанка ода по клубовете се аресам или аз да аресам

Освен това е доказано ,че простотиите не зависят от регистиран или нерегистриран ник-ами от тоя който стои зад ника -ето ти например си мислиш,че "работиш",а де факто си въобразиш,че некой те засегнал и почваш да "демонстрираш" власт без оглед на писанотоАко бъдеш честен със себе си ще си признаеш,че ако въобще требе се трие требе да е простотията -а не да ми триеш поста ако никой не е отговорил и да го вардиш ако некой те изпревари и постне отговорАре бастисай темата за Черноризец Храбър -АЗ съм я пуснал



Тема Re: Saure , тъй като....нови [re: Дивak]  
Автор ZoМодератор (Troglodyt)
Публикувано23.06.08 20:51



Ами, освен ако не бех Левски, ако като тебе бех отвсякъде гонен, мооооже би щех да се замисля "бе що ли е така?!" и мооооже би щех да вида тресчицата в своето вълчо оченце.

Не знам защо е нужно (може би ти ще ми кажеш?) да посочвам очевидното, но аз никъде и никога не съм твърдял, че има закономерност м/у простотията и писането като нерегистриран.

Също така е дооооста очевидно от самото начало (поне за мене) кой е авторът на темета за "О писменехь", уверявам те прозираш от-се-ка-де просто.

tettares zy8oi kwmis8entwn


Тема Re: Saure , тъй като....нови [re: Zo]  
АвторУчyдeн (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 21:17



О грешката ми е само една -смятам модератора на клуба преди всичко за човек и после за пъдар -и той по едно време вземе,че се обиди и почне да банва като бот -нищо лично ама съм баннат само в йога





Тема Re: Saure , тъй като....нови [re: Aлekcaндъp]  
Авторcayp (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 21:22



Е ти какво очакваш? На Ромашкин целта не е да бъде добър модератор, а да бъде модератор на колкото се може повече места.

А постепенното затваряне на клубовете за нерегистрирани си е съвсем целенасочено. Клуба за "Въпроси" го затвориха, тъй да се каже, пред очите ми - минути след като се бях оплакал от един несправедливо наложен ми бан. Понеже явно не могат да оправят логването и са се ядосвали, че там неуспели да се логнат потребители се оплакваха непрекъснато, са "разрешили" проблема генерално, като са затворили клуба (по стар съветски обичай)
Чудя се кога ли ще затворят и "Езикознание" за нерегистрирани...



Тема Re: Saure , тъй като....нови [re: Zo]  
Авторsaur (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 21:24



И най-добрите понякога грешат.





Тема Re: Saure , тъй като....нови [re: Учyдeн]  
Авторcayp (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 21:26



Аз пък в тия клубове не съм видял по-свестен модератор от Zo.



Тема Re: Saure , тъй като....нови [re: cayp]  
АвторПoчти cъrлaceн (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 21:30



И аз мислех така до един момент-имам дарба да подлудявам хората особенно тия с власт-дори имагинерна като пъдарската -натиснах го малко и капитулира. И ми банва регистрациите като невидел -неква глуха отбрана





Тема Re: Saure , тъй като....нови [re: Пoчти cъrлaceн]  
Авторcayp (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 21:37



И аз мислех така

Естествено, нали сме един и същ човек, както е "доказал" модераторът на един съседен клуб?





Тема Re: Saure , тъй като....нови [re: cayp]  
АвторHe знaм (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 22:12



Що се мислиш за уникален?Просто в един момент и двамата твърдяхме едни нормални неща в "История" които ненормалното мнозинство от 5-6 човека смяташе за ненормални.И човека си направил простия извод като събрал 2+2






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.