Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:04 25.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Езикознание
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: язе е от гръцкото исе - ти синови [re: Cлoвeнckи вoлk]  
Автор Kossoman ()
Публикувано16.04.08 09:19



Признавам те за цар на маньовъра.





Тема Re: язе е от гръцкото исе - ти синови [re: Kossoman]  
Автор Cлoвeнckи вoлk (ахъм)
Публикувано16.04.08 09:31



С прискърбие не мога да кажа същото за теб - не и след като изтърси,че Климент Охридски бил "словенец" и мястото му било в Любляна.Човека просто си казвал на какъв език говори и пише-словенски,а не български тъй като в България по онова време се говорело словенски точно както английски (все още ) се говори в САЩ.Един ден и там ще се заговори на "американски" и някой дудук ще ми обяснява как бил сроден на автохтонните индиянски диалекти или,че пък бил японски (взирам ираноидните шизоидни отклонения)





Тема Re: язе е от гръцкото исе - ти синови [re: Cлoвeнckи вoлk]  
Автор Kossoman ()
Публикувано16.04.08 11:55



Понеже си мнооого голям тъпунгер и не вдяваш лесно, ще ти пошестнайстя, че съвременното название на езика, който ние с теб използваме е български. Прапрадедо му на тоя наш език може нявга да се е наричал словенски, ама към сегашния момент с това име се ползва един друг език и него го говорят точно в Любляна.



Тема Re: язе е от гръцкото исе - ти синови [re: Kossoman]  
Автор Cлoвeнckи вoлk (ахъм)
Публикувано16.04.08 12:11



Я пак,че не разбрах

След като признаваш с половин уста какъв е бил "прадедото" на нашия език защо пращаш Климент Охридски в Любляна?Освен това ако бях казал "славянски" език нямаше да подскочиш като ужилена госпожица -въпреки,че точно ние трябва да казваме словенски език щото именно нашите прадедовци са говорили СЛОВЕНСКИ и никога славянскиИ като капак на всичко днешните словенЦИ и словаЦИ са потомци на западните словени,а не на южните на които сме потомци ние -та западните словени биха се радвали един Климент Охридски да е техен ама ядец-той си е нашИ направо вади очи с това ,че е написал черно на бело "словенску язику"-а не както някои новоучено-лумпени сега го кръщават старобългарскиЩото старобългарския не е някой извънземен език ,а точно словенския език на Климент Охридски



Тема Re: язе е от гръцкото исе - ти синови [re: Cлoвeнckи вoлk]  
Автор Лил ()
Публикувано16.04.08 12:37



С помощта на тази тема с радост установих, че съм забравила вече начина на водене на дискусии в история. И не искам да си го припомням.



Тема Re: язе е от гръцкото исе - ти синови [re: Лил]  
Автор Cлoвeнckи вoлk (ахъм)
Публикувано16.04.08 12:48



Е как клуб История е известен като отлично място за дискусии и споделяне на различни гледни точки като особенно екстравагантните са толерирани понеже обикновенно са дело на хора с лабилна психика скъсали всякаква връзка с действителността





Тема Re: язе е от гръцкото исе - ти синови [re: Лил]  
Авторsaur (Нерегистриран)
Публикувано16.04.08 14:20



Сигурно ще ти е интересно да научиш, че според т. нар. модератор на въпросния клуб аз съм зловредно проявление на лицето "Словенски волк".





Тема Re: язе е от гръцкото исе - ти синови [re: saur]  
Автор Cлoвeнckи вoлk (ахъм)
Публикувано16.04.08 14:35



Да т.н. модератор на "онзи" клуб е идиот понеже може да ме сбърка със саур който е ромей (елиноезичен) по дух и по линията на баба си Калиопа





Тема Re: язе е от гръцкото исе - ти синови [re: saur]  
Автор Лил ()
Публикувано16.04.08 14:38



ха-ха-ха


шегаджия



Тема Re: язе е от гръцкото исе - ти си [re: Cлoвeнckи вoлk]  
Автор Лил ()
Публикувано16.04.08 17:09



Ти благодари ли му за комплимента?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.