Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:29 16.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Езикознание
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Уважаеми друари и друарки лингвисти!нови  
Автор OU_zz (Ген сек)
Публикувано13.10.05 18:19



Ся аз немам интереси във вашата област, но понеже разбрах, че тука у вашя клуб се налага цензура иам неколко питания:
1. Ако не харесвате мнинията на Зейзи или не сте съгласни с тях редно ли е само зарад туй да го боннете и то май без предупреждение. Още повече не забелязах да е обидил или нагрубил някого. Аз примерно също не смятам, че
след кроманьонеца първия човек в Европата е бил пангееца или българина и че ингилизкия, гъчкия или французкия произлизат от българския и като така не му отговарям на подобни твърдения.
2. Ако въпросната тема е основание да го баннат защо тогава тя продължава да стои на първа страница и да поствате мнения в нея?
3.Одобрявате ли т`ва, че некой е да речем досаден да го цензурирате, не е ли по-добре да не му се обръща фнимание?
Ами т`ва е. Приятна ви вечер.

Редактирано от OU_zz на 13.10.05 18:20.



Тема Re: Уважаеми друари и друарки лингвисти!нови [re: OU_zz]  
Автор rpaдcko чeдo (briakenthas)
Публикувано13.10.05 18:26



Е, като не се интересуваш от тая тема, кво търсиш тука - спомагаш да възтържествува световната революция и народната демокрация?
Че нали затова беше гласуването за Зиези - за да има демокрация, банът му не е модераторски произвол.



Тема Re: Уважаеми друари и друарки лингвисти!нови [re: OU_zz]  
Автор the_bomb (няма пък)
Публикувано13.10.05 18:35



уважаеми другарю,

първо да те попитам откъде се взе и кой те викна да адвокатстваш по случай, дето не ти влиза в работата.

второ да ти кажа, че Зиези е писнал отдавна на 90 % от редовните участници тук, защото мине се - не мине и спами клуба с едно и също. това с необръщането на внимание вече не работи, щото човекът явно е ДОСТА упорит.

ако е имало някой от редовните участници в Лингвистика, дето да е зажалил толкова за Зиези, досега да е писнал той, а не да бъдат викани на помощ разни революционни елементи от други клубове.

пък ако толкова искаш да си безпристрастен, първо се поразрови в Архивите на клуба, да видиш как е, па после заставай на нечия страна и викай "цензура".

дотогава ще възприемам появата ти ту, като чиста проба провокация.

Природата чука на мойта врата, с усмивка перверзна крилете ми вдига...


Тема Виж ся чедо градско,нови [re: rpaдcko чeдo]  
Автор OU_zz (Ген сек)
Публикувано13.10.05 18:44



Човека се оплака, че неправомерно са го баннали и реших да попитам защо.
Първо погледнах темата му и ведях, че хем стои на първа станица, хем честно казано не видях някого да обругае пък то май повечето не са съгласни с него.
А народната демокрация е нещо хубаво и що да я няма? Щом сте гласували да баннете - воля и право ваше е. Ама такова нещо не видях.



Тема Ма многу прости ора тука бе!нови [re: rpaдcko чeдo]  
Автор Kapдинaлa (Inquisidor)
Публикувано13.10.05 18:49



[image]Че нали затова беше гласуването за Зиези - за да има демокрация, банът му не е модераторски произвол.[/image]

Като беше затова гласуването, къде е сега тази тема бе, умчо?

А?

Бахти шилетата прости у тоя клуб.



Тема Ми да ти отговоря другарю,нови [re: the_bomb]  
Автор OU_zz (Ген сек)
Публикувано13.10.05 18:50



Взех се от "Политика", а додох щото ми се стори, че не е редно да баннат некой само щото е досаден. Нали и той е човек? Ако пише едно и също непрекъснато ми не му отговаряйте - сам ще се махне. Ич нямам намерение да првокирам, тука чедото казва, че сте гласували, добре ама такова нещо не видех. И освен т`ва нета доколкото ми е известно е свободно пространство все още, не знам клуба ви да е приватизиран та отде наде ако спазвам добрия тон да не мога нещо да попитам?



Тема Re: Ма многу прости ора тука бе!нови [re: Kapдинaлa]  
Автор rpaдcko чeдo (briakenthas)
Публикувано13.10.05 18:56







Тема Бравос мойто мумче!нови [re: rpaдcko чeдo]  
Автор OU_zz (Ген сек)
Публикувано13.10.05 19:00



Ей на т`ва му се вика смислен и качествен аргумент. Плод на рядка Ентелигентност. Та остай го ти кардинала, ми кажи ми мене стария човек, где е туй вашо гласуване демократично?



Тема Копеле, баннаха ми и втория ник!нови [re: OU_zz]  
Автор Kapдинaлa (Inquisidor)
Публикувано13.10.05 19:06



Ся го пуснаха. Баси гевреците у тоя клуб. Боравят със свръх силни аргументи. Нещо като Вонко и drug у наше село.



Тема Re: Ми да ти отговоря другарю,нови [re: OU_zz]  
Автор Me4o Pux (Личност невежа)
Публикувано13.10.05 19:07



Абе само да те питам и аз вие от политика кво ще напраите ако някой от ОМО Илинден ви дойде и почне да ви говори, че българите са македонски клан отцепил се в средата на 7ми век? Сигурно ще се посмеете отначало, но с времето ще ви дотегне, нали? И в крайна сметка ще го баннете и с пълно право след като даже държавата ги е баннала. Е не мислиш ли, че модератора просто е действал нормално?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.