Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:04 06.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Езикознание
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Брато, мъдераторът им изстри цяла тема с 16 мннови [re: Me4o Pux]  
Автор Бoeвoй (ULTRAS!!!)
Публикувано13.10.05 18:36



Не бе, на майка ти тъпкача съм!



Тема Re: Като не знаеш - не се обаждай!нови [re: Бoeвoй]  
Автор Me4o Pux (Личност невежа)
Публикувано13.10.05 18:54



Слушай, чиляк в тоя клуб authority-то е модераторът. Ако той прекалява хората, които са го избрали ще му потърсят сметка. Ти не си от тези хора, нито дори пишеш (и почти сигурно не четеш) в този клуб, тъй че гласът ти тежи колкото гласа на феминистка във феодалната ера. Докато не почнеш да постваш по тема лингвистика, може да си туриш двата патлака до голия тумбак и да идеш в клуб 'Тъпотия' да вирееш на воля.



Тема Виж ся чедо, карай полечка.нови [re: rpaдcko чeдo]  
Автор OU_zz (Ген сек)
Публикувано13.10.05 18:56



Все йоще клубна приватизация нема и наше ПРАВО си е да решим к`во и що ни е работа нал` тъй?
За колегата не знам, ма аз немам намерение да ви спамя, просто едни човек е почуствал правата си накърнени и мисла редно е да му се помогне. Та затуй попитах да ми отговорите. А ти скачаш кат петле. Тебе ако някой те помоли за нещо що е общоприета ценност, ще кажеш ми тум ми не е работа тъй ли?



Тема Ми ако не ще?нови [re: Me4o Pux]  
Автор OU_zz (Ген сек)
Публикувано13.10.05 19:04



Ако реши да се установи тука, той е удивително упорит, тогава ще има ли право?
И поради к`ва причина вие си мислите, че можете да определяте кой какви права да има ей тъй еднолично? Принципно питам.



Тема Re: Виж ся чедо, карай полечка.нови [re: OU_zz]  
Автор rpaдcko чeдo (briakenthas)
Публикувано13.10.05 19:06



Имате право да си правите каквото поискате, разбира се. Но като никога не сте се вясвали тъдява досега и си нямате хал хабер за какво станува сбор, къде се хвърляте с рогите напред?
А относно общоприетата ценност, дето те е накарала да потърсиш правото: ти ли на възклицанието на красноармееца колко ни е тъп мода отвърна, че целият клуб си е такъв, или така ми се стори? На това ли му викаш учтивост?



Тема Re: Като не знаеш - не се обаждай!нови [re: Me4o Pux]  
Автор Бoeвoй (ULTRAS!!!)
Публикувано13.10.05 19:19



Слуашай сега фнимателно, умчо! Аз си плащам на дир-а и съм клиент на дир-а и това, което става в дир-а живо ме интересува. В кой клуб - БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ! Моята кауза е ясна, но вашата ми напомня на 6 милиона бегейски шилета, които си плащат данъците, а държавата продължава да ги ебе по старому! И зашо? Защото 90% сте скотове. И тук си проличава скотовщината. Отиди в клуб Македония например, където фироманчетата постоянно спамват форума от ГОДИНИ и дразнят всички и виж какъв протест се надигна срещу морерирането на клуба. Аз самият преди години исках модератор!



От 6 години съм в дир-а, умчо и ти не можеш да ми кажеш и копче! Камо ли некъв дришльо станал случайно и набързо модератор. Създател съм на клуб БЪЛГАРИЯ и аз съм причината Ц. Цветанов да махне клуб Турция. Така, че просто си заври съветите по-надълбо и по-натопло, защото не фърфиш!



Тема Аз. Ама не си схаванл идеята правилно.нови [re: rpaдcko чeдo]  
Автор OU_zz (Ген сек)
Публикувано13.10.05 19:22



Исках да кажа че от принципи на демокрация явно не отбирате и правата общо човешки не зачитате, щото сте се вглъбили строго професионално
в науката си. Тъй да се каже немате търпение и опит в политичиския спор.
Направо режете с косата.
Пък и напраих си труда та попрочетох нещичко. Ма гласуване за гоните човека не видех. Къде ли е?



Тема Re: Ми ако не ще?нови [re: OU_zz]  
Автор Me4o Pux (Личност невежа)
Публикувано13.10.05 19:26



Така нека сега да ти го обясня по политически кво става тука и кой кви права има и кой му ги дава.

Клубовете в дира имат два управленчески модела: С модератор и БЕЗ модератор.

Така, клубовете без модератор са просто клубове в които все още не е попаднал спамър. Такъв беше да речем присъединяването кум ЕС, но това лято сложиха модератор специално заради спамърите на АТАКА, които просто отказаха да престанат с многобройните теми с чисто нецензурно съдържание (ко да ги праиш тъпото си е тъпо).

Вторият тип клубове има един управленчески орган - Модераторът. Той прави така, че клубарите да са доволни. Туй му е основната мисия. Това може да се тълкува по много начини. Някои клубове не толерират хора, които пишат на шльокавица, някои такива, които псуват, някои такива като вас. И освен това има една много важна подробност: силен обществен договор! Много е трудно да изтриеш тема преди някой да я е прочел въобще. Именно за това всеки диктатор е свалян от гласоподавателите си.

Сега си ходи обратно с мазния тон в клуб 'Политика'. Тука има демокрация подкрепяна от народа.



Тема Начи ти си за цензуриранонови [re: Me4o Pux]  
Автор OU_zz (Ген сек)
Публикувано13.10.05 19:31



съдържание на темите тъй ли? Мдааа...ясно.
които просто отказаха да престанат с многобройните теми с чисто нецензурно съдържание

Ей т`ва йе димукрация подкрепена от народа, а тъй мечо Бравос!



Тема Re: Като не знаеш - не се обаждай!нови [re: Бoeвoй]  
Автор Me4o Pux (Личност невежа)
Публикувано13.10.05 19:40



А ся като те настъпах по мазола нещо връзки пусна, а? Много хубаво, че си ги направил тея неща. Не съм сигурен точно какво означават, но евала, че си ги направил и че си в дира толкова време. Сега обаче тея неща нямат нищо общо с нашия проблем или аз поне не виждам. Според мен тва, че си от дира толкова време не ти дава никво право по-голямо от мойто да речем. Сметката, която я търсиш на мода ние сме му я направили. И щом си заинтересуван от дир-а и от всички клубове (макар че от къде толкова време бе човек?) мисля, че ние горе долу сме ти отговорили на въпросите за мода и Зизи. Пропуснали ли сме някой?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.