Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 28.09.24 
Хуманитарни науки
   >> Езикознание
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 6vedskiнови  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано14.04.05 19:38



Ima li nqkoi, koito znae(u4i)6vedski, da obmenim vpe4atleniq...



Тема Re: 6vedskiнови [re: Mila]  
Автор Bjorn Majorsson (blondin)
Публикувано14.04.05 22:37



Дай да споделим опит за норвежкия ;)





Тема Re: 6vedskiнови [re: Bjorn Majorsson]  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 20:54



Ami az sledvam Skandinavistika v Germaniq, sega sam 2 sem. 6vedskiq mi haresva, no nqkak si e mnogo stranen ezik...S tiq udareniq, koito sa napravo kato pesen i s tva mrankane...oh



Тема Re: 6vedskiнови [re: Mila]  
Авторнинa (Нерегистриран)
Публикувано16.04.05 08:08



Аз съм с датски, ако нещо те интересува за него, питай.

Иначе шведския и на мен ми харесва.



Тема Re: 6vedskiнови [re: нинa]  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано16.04.05 17:26



A datskiq po-razbiraem li e?



Тема Re: 6vedskiнови [re: Mila]  
Авторnina (Нерегистриран)
Публикувано17.04.05 23:09



Много е труден като произношение, шведския в това отношение е много по-лесен. Иначе граматиката не трудна.



Тема Re: 6vedskiнови [re: nina]  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано18.04.05 14:23



Ama ti i 6vedski li si u4ila? Kade sledva6?



Тема Re: 6vedskiнови [re: Mila]  
Автор pojken ()
Публикувано13.05.05 18:55



Imam savsem skromni poznaniq po tozi ezik, no temata mi e interesna. Ne znam dali bih mogal da bada polezen s koi znae kakvo, poneje ne se zanimavam profesionalno s tova, no vse pak da obmenqme vpe4atleniq ne e lo6a ideq .



Тема Re: 6vedskiнови [re: pojken]  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 19:42



Ami moite poznaniq sa sa6to skromni, sega sam 2-ri sem.Skandinavistika(v Germaniq). Predi nqkolko dni bqh na ezikova diagnostika po 6vedski i prepodavatelkata napravo me razbi..., 4e ne proiznasqm pravilno ne6tata, kato napr.h v na4aloto na dumata, kratki i dalgi glasni, udareniqta pak izob6to ne gi priznavamA ti kade si u4il 6vedski?



Тема Re: 6vedskiнови [re: Mila]  
Автор pojken ()
Публикувано13.05.05 20:00



6tom i ti si o6te v na4aloto, prosteno ti e za neznanieto no pone e imalo koi da ti kaje kade gre6i6 s proizno6enieto, udareniq i t.n. Az bqh po4nal da go u4a samosindikalno i prosto ot ljubov kam sporta (ina4e sym u4il elektronika).
Parvoto mi vpe4atlenie ot zvu4eneto na ezika be6e ne6to kato nemec, koito se opitva da govori na angliiski sys slavjanski akcent




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.