Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:02 10.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Езикознание
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: uchete makedonskiнови [re: ivo]  
Авторivo (Нерегистриран)
Публикувано08.01.03 15:38



Gazibara, факти нема да видиш, "отец Паисий" е дошъл тука за друго цитат: "dobro e, denes iznervirav eden Bugarin."

Таше, а ти що не се научиш да пишеш на кирилица?
Това на каков язик е:
"кой ти е крив бе бате што си Бьлгарче? Спремен ли си сега за ученйе македонски? Кйе почнвме со а...."

В Македония има българи това сите го знаят и вие го знаете, ама сърбите така са ви промили мозъците, че вие не искате да го признаете. Знам, че е много трудно, но аз не бързам, времето лекува и вие ще се излекувате от македонопатията.



Тема Re: uchete makedonskiнови [re: ivo]  
Автор gazibara ()
Публикувано09.01.03 08:43



Както виждаш, тоя съм го отебал отдавна.

Впрочем, от всички македонисти, които се подвизават из клубовете на дира, само един, в клуб Македония, пишеше на македонски с македонския правопис и македонската азбука. А той дори не беше македонец (т.е. гражданин на FYROM). Всички останали или използват някаква пародия на латиницата (македонците имат стандарт изкопиран от сръбската латиница и си го спазват, за разлика от нас), или някаква идиотска смесица от българска азбука и македонски правопис, та в края на краищата нищо не можеш разбра.
Толко са и македонци, де! Те ако бяха, нямаше да петнят името на Яне Сандански, на Гоце Делчев и най-вече на отец Паисий.



Тема Re: uchete makedonskiнови [re: gazibara]  
Авторivo (Нерегистриран)
Публикувано09.01.03 14:22



Ми то затова и аз съм го написал в кавички "отец Паисий".

Иначе нам не ни требе стандарт за писане на латиница.



Тема Re: uchete makedonskiнови [re: Otec P]  
АвторAнтoнapceт (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 17:26



Македонците са били ПЕДЕРАСТИ и това се знае, стига да си учил малко история, ама не по учебниците за 8-ми клас. Толкоз са били загубени, че макар и да са били самостоятелен народ, нямащ нищо общо с Елада, в империята им са се намърдали гърците, самите македони са си сменили език с гръцки и са били затрити, каквато е съдбата на всички чуждолопоклонници. А славянският диалект, който сега се опитват да докарат е нещо съвсем друго, не знам как не ги е срам да го говорят, чиста славянска селяния.



Тема Re: uchete makedonskiнови [re: Aнтoнapceт]  
Автор ivx ()
Публикувано23.01.03 15:53



Да живее културата българска.



Тема Re: uchete makedonskiнови [re: ivx]  
Автор gazibara ()
Публикувано28.01.03 08:52



Господа, не му отговаряйте на този. Всички македонисти са фанатици, а фанатиците не се впечатляват от аргументи.



Тема Re: uchete makedonskiнови [re: gazibara]  
Автор ivx ()
Публикувано31.01.03 14:54



Аз съм последният човек когото можеш да наречеш македонист.

Просто останах много впечатлен от Антонарсет, трябва да има повече българи кат него, за да има с какво да се гордеем.



Тема Re: uchete makedonskiнови [re: ivx]  
Автор gazibara ()
Публикувано05.02.03 09:23



Извинявай, но на фона на цялата помия в тази тема не можах да се въздържа. Да не говорим за помиите в клуб македония. Може би забележката ми трябваше да се отнася за Антонарсет, а не за тебе, той се опитва да излезе с някакви аргументи (емоциални, но подплатени с факти) срещу македонистите. Македонистите не използват и никога няма да използват аргументи за каузата си, защото такива няма. Като всички фанатици и фундаменталисти те залагат само и единствено на емоциите. Когато ми покажат някой договор между цар Самуил и човека, който е седял на българския трон по същото време, тогава ще призная претенциите им.

Аз знам, че нищо не знам, ама другите и това не знаят


Тема Re: uchete makedonskiнови [re: gazibara]  
Автор ivx ()
Публикувано07.02.03 14:42



Той много странно приравнява акедонците на Александър със сегашните...



Тема Re: uchete makedonskiнови [re: ivx]  
Автор gazibara ()
Публикувано10.02.03 08:24



Сегашните македонисти отдавна са се самоприравнили към някогашните. Пак на базата на нищо. Ей, хора, да знаете коя е столицата на Древна Македония? Да сте чували за Филипополис? Сигурно знаете на кого е наречен, ама едва ли знаете къде се намира. Какво общо има столицата на Източна Румелия със сегашната държава и народ македонски?

Само се чудя, как така някой грък-шовинист още не е осъдил Македония, задето си присвоява част от историята им. Те гърците не че не ги орезилиха пред целия свят - Бивша Югославска република Македония, позор! Идолът им Гоце Делчев сигурно трижди се е преобърнал в гроба си. Аз ако съм македонец, ще ида да се удавя във Вардара от срам. Особено, след като вече самата Югославия е история.

Аз знам, че нищо не знам, ама другите и това не знаят



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.