Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:15 06.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Езикознание
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема хортувалинови [re: gazibara]  
АвторOtec P (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 00:36



хортували ? shto znachi taa mrsna duma be da ne Miladinovite ja upotrebuvaa vo nivnata verzija na bugarski.

i na kakov jazik se pesnite?

shto ne otishle da sobiraat pesni od Varna i Sozopol?



Тема bravo Vilavirнови [re: Bиливap]  
АвторOtec P (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 00:39



malku si glupava za Makedonka ama shtom ti vrie krvta i tegnesh nozhevi kje ti prostime.

zaebi bugarska istorija i narod toa e veshtachka rabota.



Тема Re: bravo Vilavirнови [re: Otec P]  
Автор Bylgarinyt ()
Публикувано03.12.02 06:40



Хора, Опомнете се!
Какви са тия безцелни вражди? Като искат македонците да са македонци, нека си бъдат - Аз ги признавам! Те заради това сме толкова зле на Балканите, защото всески се пъчи кой от кой бил по-велик, по-древен, по-вещ, по-черен, по-бел, по-немайсикъв. Егати... Ще доживея ли да видя как Балканите заформят една мощтна коалиция като ЕС и народите ни престанат да се плюят. Толкова ли е трудно бе??? Малко повечко добросъвестност и компромистност ни е нужна.. Ама не! "Аз съм по-велик", "НЕ! Аз съм!"...
Егати тъпя постинг...

Редактирано от Bylgarinyt на 03.12.02 06:46.



Тема bylgarinyt? objasniнови [re: Bylgarinyt]  
АвторOP (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 09:07



bylgar inyt = bugarinot ili bugarski inat?



Тема Re: хортувалинови [re: Otec P]  
Автор gazibara ()
Публикувано03.12.02 09:54



Я си хортувам на каковто диалект си сакам, па ти се ограничавай на твоя си.
Братя Миладинови са събрали Български песни от Македония, и са ги написали на български, а не тоя измислен език (много са ви хубави диалектите, човече, ама книжовният ви език е толкова замърсен от сърбизми, че как не ви е срам да го говорите, не знам)



Тема Re: инатнови [re: OP]  
Автор gazibara ()
Публикувано03.12.02 09:58



Мене ми се чини, че македонскиот инат е по-голем от българския, ама нейсе. Живуркайте си там, ама като ви изедат албанците, да не приревете.

Редактирано от gazibara на 03.12.02 09:59.



Тема Re: uchete makedonskiнови [re: gazibara]  
АвторEpOт (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 09:58



Абе кажи ми ти мене, што чинат песни од Софијско и Панаѓуриште во Зборникот на Миладиновци! Бегај во форум Македонија и не доаѓај да сереш по други форуми. Мислам знаш дека не ќе можеш да најдеш аргументација на глупостиве со кои ни спамирааш нам овде. Не ни е потребна ваква дискусија, не си ни потребен и ти. Не мој помало да ме интересира што имаш да ни пропагандираш. Паисиј е наш бугароман(по вашему). СлОБОДНО се подпишувај со вистинското си име, или те е срам (Зоран, Ненад, Велебит, Душан, Сречко или Гордан)? Џъст пик уан ъв дъ лист! Ха на бас, јас сум 100% сигурен оти си невидел никогаш Зборникот на Миладиновци во оригинално издание. Исто така мислам не си прочитал и песните, за кои толку се се дуеш дека се македонски... Може и да се македонски, но во оригинал напишани на Бугарски, јазикот на словенојазичните македонци!



Тема Re: uchete makedonskiнови [re: EpOт]  
Автор gazibara ()
Публикувано03.12.02 10:04



Евала, човече, шапка ти свалям!



Тема Виливар, не Вилавирнови [re: Otec P]  
Автор Bиливap (kибермаг)
Публикувано03.12.02 16:55



Хахаха, ти си глупав отче. Българка съм, а не македонка. Въпреки че напоследък се срамя и българка да се нарека. По-умна съм от теб, но ми е под достойнството да споря. Вярвай в каквото си искаш! Срамота е, че с това име дрънкаш такива глупости. Колкото и да повтаряш една лъжа, няма да стане истина. Съжалявам, но някои неща просто не могат да бъдат променени. Черното не е бяло. Говори ми на български, на френски или на английски, аз други езици не разбирам. Този македонски диалект на българския език звучи като баба ми на село как говори. А тя не е македонка. И още нещо - знаеш ли защо официалните документи между България и Македония се пишат на английски език? Защото такова животно като македонски език НЯМА. А сте твърде слепи, за да прогледнете. Всечко с времето си, отче. Относно пожеланието ти към мен ще ти кажа, заеби тая дума "македонски" и се върни в правия път.

Редактирано от Bиливap на 03.12.02 16:58.



Тема sum pogodil poranoнови [re: Bиливap]  
АвторOP (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 00:21



rekov ednash deka si mi neshto glupava za Makedonka. i shto da ti kazham koga ne mi go razbirash jazikov.

razbirash li nekoj body language barem, ne e vazhno shto si glupava, vazhno che se razbereme?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.