Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:10 28.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Езикознание
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Моля помогнете!нови  
Авторcardinal (Нерегистриран)
Публикувано02.10.01 18:27



Правя изследване за езика на политиците. Проблемът е, че нямам достатъчно материал за изследване. Моля ако забележите нещо нередно, казано от някой политик, ми го изпратете на upitius@yahoo.com. Благодаря!



Тема Re: Моля помогнете!нови [re: cardinal]  
Автор : (               )
Публикувано03.10.01 10:08



Ама те казвали ли са някога нещо редно?
:))
За начало - чуй екането на Венци Димитров :)
...и какво е това "нямам достатъчно материал"? Малко са ти политиците? :-0

 

Редактирано от : на 03.10.01 10:10.



Тема Re: Моля помогнете!нови [re: :]  
Авторcardinal (Нерегистриран)
Публикувано03.10.01 17:39



Те не знам дали са казвали нещо редно, но просто не смогвам да наблюдавам всяка дума. Освен това ме интересува и дали въобще това прави впечатление на хората и дали може да окаже влияние върху мнението им за дадения политик. . . Много сериозно стана. . .



Тема Re: Моля помогнете!нови [re: cardinal]  
Автор : (               )
Публикувано05.10.01 10:15



Лично аз се заслушвам.

 



Тема Готово! Ще те засипя с глупасти на политицинови [re: cardinal]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано06.10.01 12:22



Номер 1

Радина Червенова съобщава по основните новини на БЪЛГАРСКАТА НАЦИОНАЛНА ТЕЛЕВИЗИЯ, че

"Правителството взе решение за забрана на вноса на "двукопитни животни.

Карай да върви, че мен са ме учили, че има чифтокопитни животни.



Тема Re: Готово! Ще те засипя с глупасти на политицинови [re: ASSASSlN]  
Авторcardinal (Нерегистриран)
Публикувано06.10.01 23:51



Благодаря, чакам номер 2.



Тема Re: Моля помогнете!нови [re: :]  
Авторcardinal (Нерегистриран)
Публикувано06.10.01 23:52



Ами тогава - ПОМООООЩ!



Тема malko materialнови [re: cardinal]  
Автор kozoder (Става)
Публикувано28.10.01 20:35



Много моля сценаристите на мероприятието да ни кажат каква е ролята, която са ни предвидили, за да можем да се концентрираме върху ролята си, да я изпълним и да вървим да си вършим работата.

Румен Овчаров пита за какво МС го е поканил на представянето на управленската програма

* Аз съм селско момче. Зная как в българските селски хладилници има за ядене, но хората нямат пари да си изпратят децата на училище. Драмата на българския селянин, ако бъде оставена на един министър Мехмед Дикме, горко на селото, горко и на министър Дикме, когото дълбоко уважавам.

Лидерът на КНСБ д-р Желязко Христов коментира приоритетите на правителството

*Не аз вредя на СДС с поведението си, а ти. Ти не си мъж, не се държиш мъжки. Ти си една интригантка

Евгений Бакърджиев към Йордан Соколов на семинара в Каденабия

* Мисля, че много работа свърших за повишаване на имиджа пред чуждите дипломати. В понеделник например дадох една вечеря на "Европалия" и те бяха изключително доволни.

Културният министър Божидар Абрашев отрича, че е нарочен за смяна

* Ами на две места едновременно не може.

Премиерът Симеон Сакскобургготски обяснява от Брюксел защо не присъства на представянето на управленската програма в МС

* Представяте ли си, ако падне самолетът? Какъв купон ще настане за вас!

Кметът Стефан Софиянски преди заминаването си за Каденабия заедно с около 50 други лидери на СДС и Народен съюз

* Нямате ли намерение да се събудите малко и да видите какво става в България? Уважаеми председател, разяснете на депутатите, че има разлика между парламент и обор! Тук не се чука, чукайте вкъщи!

Бившият финансов министър Муравей Радев казва забележките си към програмата на НДСВ в пленарна зала, докато мнозинството тропа по банките

* - Като какъв взехте думата от СДС? Вие заместник-председател ли сте?

- Сега ли го разбрахте?

Диалог между председателя на парламента проф. Огнян Герджиков и депутата от СДС Муравей Радев

* Народът не е дъвка и не трябва да се злоупотребява с доверието му. Като видите навън озверели хора с камъни в ръце, ще си дадете сметка.

Депутатката от БСП Татяна Дончева предава опит на мнозинството от НДСВ

* Конституцията не е готварска книга, в която мнозинството търси рецепти за кулинарните си гозби

Депутатът от БСП Любен Корнезов се възмущава, че в НДСВ тълкуват по два различни начина един и същи текст

* По-добре 10 дни в чужбина да свършиш нещо реално, отколкото цяла нощ в бардаци и на другия ден да си пиян.

Отговор на Осман Октай към упреците на Ахмед Доган, че прекарва голяма част от времето си в чужбина

* СДС не е в тежък нокдаун, а в нокаут. Опитахте да превърнете народа в боксова круша, но от битката с народа винаги той е победител. За вас е здравословно да пропуснете следващия бой.

Депутатът от ДПС Лютви Местан дава напътствия на СДС

there's someone in my head but it's not me
PINK FLOYD


Тема Ама, не само политиците ша ебанови [re: kozoder]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано29.10.01 09:29



И царя ша еба, и съветниците му, и сексретарките му, и НАЦИОНАЛНИТЕ му телевизии, груб съм бил, невъзпитан съм бил, вулгарен съм бил, майната им на всички, писна ми, ново предаване по Канал 1 пусннаха, Ново Българско кино ми представят, пък псуват като каруцари, и Петър Волгин ша еба, ша му го набутам в предаването "Без контрол", ама, то има ли го още? ебах го в изкукуригалия чешит, с лайна се замерят в ефира, НАЦИОНАЛЕН, при това,.....


Ай, сиктир, бе!



Тема Ама, чакайте, бе! Съвсем ме шашнаха тия тиквеницинови [re: ASSASSlN]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано29.10.01 10:18



Ставаше въпрос за езика на на управниците ни. Най обичам да ги псувам в "Клуб за попържни".

Ми, как да не й еба майката на тая Шулева??? С к'ъф акъл дрънка тия глупости???

Ебах й майката. В края на мандата им заплатите на Българите щели да се изравнят с Европейските!!! Ебах маа му! Как ша стане тая работа, ма? Ми, в частна фирма съм, ма! Как ще принудиш работодателя ми да ми увеличи заплатата от 400 на 4000 лева, ма? Повтарям. Словом, та да не си помисли някой, че съм чукнал грешни бутони. От четиристотин Нови Български лева, след три и кусур години ще получавам четири хиляди! Браво на мен!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.