Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:53 30.04.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема КОНЦЕРТ № 1  
Автор Slunchogledcho (член)
Публикувано12.11.08 23:36



Я да видим сега някой заснел ли е с камерката си "КРАДЕЦ НА ТЪГА" или сте снимали глупости...
Концерта беше изключително блестящ и успешен
Този път не е фатално, защото ако не сте, си знаете работата за утре.Искам както онова момче до chancee миналата година беше снимало хубаво ОТ ВЕКОВЕ ЗА ВЕКОВЕ, сега по същия начин да снимате КРАДЕЦ НА ТЪГА

Редактирано от Slunchogledcho на 12.11.08 23:41.



Тема Re: КОНЦЕРТ № 1нови [re: Slunchogledcho]  
Автор chancce ()
Публикувано13.11.08 01:49



Макар че трябва да се наспя за да съм свеж за утре (вече днес) все пак ще споделя няколко мисли. Че концертът беше стилен, няма спор. Този път нямаше нищо, което да отвлича вниманието - ни прожектиране на видеоклипове, ни войници, само малко фойерверки на "Панаири". Лили направи един от най-страхотните си концерти за тази година - изпя 29 песни изцяло на живо, открай-докрай. Има три нови хита, единият от които е "Крадец на тъга" и две песни, за които каза, че са от Бисер Иванов. Та една от тези двете (за съжаление не им знам заглавията, а и в новия албум ги няма) е страхотна. Зщо не са включени в албума, ми е неизвестно. В началото чухме едно зашеметяващо изпълнение на "Ръцете ти", а също и "Боянският майстор" плюс "Аве Мария". Повече - утре вечер.



Тема Re: КОНЦЕРТ № 1нови [re: chancce]  
Автор _No_Name_ (минаващ)
Публикувано13.11.08 08:10



Чудесния видео репортаж от бТВ:





Тема Re: КОНЦЕРТ № 1нови [re: _No_Name_]  
Автор Slunchogledcho (член)
Публикувано13.11.08 08:29



Аз пък снощи откъде го измислих това заглавие... крадец на тъга

Песента се казва
"КРАДЕЦ НА МЪКА" .Поправям се, някакъв съвестен човек я е поставил във Vbox.



Тема Re: КОНЦЕРТ № 1нови [re: Slunchogledcho]  
Автор kora2 (zriala)
Публикувано13.11.08 08:55



Още снощи ми се искаше да напиша мнение, но думите не се получаваха. Не е възможно да се опише. Дори най големите суперлативи, не могат да изразят вълнението от присъствието на грандиозния концерт на ПРИМАТА. За съжаление не мога да си позволя да отида и втората вечер. Със сигурност ще е по добра от първата. Това снощи си беше Генерална репетиция. Блазя им на хората, които ще могат да й се насладят. И на новите песни, които наистина са много хубави.
Искам и да помоля КРИТИКАРИТЕ този път да се въздаржат от мнения. Ще е грозно да се плюва. Лили доказа, че върхът на който е, няма да бъде отстъпен. Дори и да има грешки, те са простими. Сега ми се иска да й пожелая да покори и Олимпия. И това ще стане!!!





Тема Re: КОНЦЕРТ № 1нови [re: Slunchogledcho]  
Автор Илиaнa29 ()
Публикувано13.11.08 11:44



Лили Иванова пя изключително тази вечер.
Бе Богиня.
Имах билети обаче само за вчера 12 ноември, а много искам да отида и днес.
Толкова много красота дава тя със своята песен, че имам жизнена необходимост да я слушам.
Смятам да отида на "търси се" днес, и дано имам късмет.





Тема Re: КОНЦЕРТ № 1нови [re: kora2]  
Автор Илиaнa29 ()
Публикувано13.11.08 11:46



Хора, как мога да отида на концерта в Олимпия?Аз имам възможност, но технически не ми е ясно как да си купя билети предварително.



Тема КРАДЕЦ НА МЪКА от маn88нови [re: Илиaнa29]  
Автор Slunchogledcho (член)
Публикувано13.11.08 12:28







Тема Re: КОНЦЕРТ № 1нови [re: Илиaнa29]  
Автор Shape ()
Публикувано13.11.08 20:52



Аз също мисля да отида, ако съм добре с времето! Просто трябва да си вземем билети от сайта на залата, другото са подробности!
Иначе - аз съм във възторг от това, което видях и чух в интернет! Дано не преузвучат концерта!
Браво, Лили!

една любов...

Редактирано от Shape на 13.11.08 21:00.



Тема Красота :)))нови [re: Slunchogledcho]  
Автор _No_Name_ (минаващ)
Публикувано13.11.08 22:08











Тема КОНЦЕРТ № 1 v.standartнови [re: chancce]  
Автор ivothefirst (непознат )
Публикувано14.11.08 00:40



Супердарби демонстрираха тримата музиканти, които работят с примата
Лили побърка НДК
Стефан Данаилов и Миглена Тачева пяха с нея "Панаири" в зала 1

Лили Иванова е другото име на класиката. Мегадамата на шоуиндустрията в България демонстрира в зала 1 на НДК, че може да прави каквото си иска на сцената - да извади глас като гръмотевица, да разкърши тийнейджърската си снага в танго или латино и да флиртува с публиката, която я обожава. Истинска жена, която знае цената си. Звезда, чиито капризи си струват до последния цент на продуцентите и до финалния звук на оркестъра.
В продължение на 150 шеметни минути 5000 поклонници поглъщаха флуидите, които хвърчаха и святкаха около Лили. През първите 30 тя изпълни няколко от най-разтърсващите си евъргрийни от серията на "Ръцете ти единствено виновни". Тримата й музиканти бяха супер. Оги Енев на пианото, тромпета и саксофона правеше чудеса от храброст, нахъсван от звездата, при която все така няма празно. От време на време тя подвикваше: "Искам тяга!" Китаристът Бисер Иванов отново се оказа виртуозно подготвен за високата летва на Лили. Орлин Цветанов изтръгваше разтърсващи звуци от цигулката си. Не остана и грам съмнение, че четиримата са повече от готови за "Олимпия", макар че все още не е ясно дали "Олимпия" знае с кого ще си има работа. Певицата, която отново разкри обсебващата драматичност на гласа и аурата си, вероятно ще вземе акъла на меломаните в сърцето на Европа.
Първият мъж, който излезе с гигантски букет в ръка, беше Стефан Зашев, който прави концерта й в Париж. "Вълнението ми преди "Олимпия" е огромно. В Париж ще пея само на български език. За да успокоя моите не-почитатели, които спорят дали съм първата българка там, ще кажа: Съм, съм. На знам дали ще се представя добре, но ще се постарая. Но не искам да се хваля много-много, за да не стане като при футболистите. Уж все ще победят, пък то... Това е положението", подхвана остроумен монолог Лили.
След като разчувства народа с "Не тъгувай, моя мъко" на покойния Петър Чернев, феновете, тичащи с цветя към сцената, станаха неудържими - Ралица Хофщетер, Роси Кирилова, Елица Тодорова, Тодор Филков... Да разцелува приятелката си излезе и Лили Червенякова, която инвестира в българското изкуство без особени усложнения. Говори се, че именно тя ще плати половината масраф по парижката акция.
"Ако забелязвате, имам убийствени обувки. Подарък от Брюксел. Обувам ги за първи път. Ще гледам да не се хлъзна", продължи лакърдиите Лили, докато се чудеше къде да остави китките. "Нали знаете, че обичам да подреждам. Е, понякога и разхвърлям", подхвърли звездата интимно на феновете си.
На бис излезе за "Панаири". Тук вече градусът на емоциите в ложата с министрите удари тавана. Стефан Данаилов, Миглена Тачева и Петър Мутафчиев се вживяха активно в страхотните стихове, изпълнени с носталгия. Асен Гагаузов и зам.-лидерът на НДСВ Милен Велчев и жена му Симона останаха по-сдържани, но после си паднаха по баладата. Последната песен беше химнът за българския народ, който е винаги готов за победи. Като самата Лили.
Албена Атанасова



Тема КОНЦЕРТ № 1 v.standart vtori otzivнови [re: Slunchogledcho]  
Автор ivothefirst (непознат )
Публикувано14.11.08 00:48



Лили търси гадже
Звездата взриви НДК с балади

"Имам нови песни и аранжименти, но нямам ново гадже. Търся си!", взриви Лили Иванова 5000 верни фенове преди вечер в НДК. Звездата побърка публиката със супербалади и елегантни закачки. Първият й тоалет беше убийствен минижуп, разкриващ перфектно поддържаните й крака. Вторият, гръндж плюс шик - кожен клин, върху който първо размаха поли, а после остана по блуза и тиранти. Антоан Ремелио, френският копродуцент на гастрола й в парижката "Олимпия" на 9 януари, не можеше да повярва на очите и ушите си. Бизнесменът, който работи с банкера Стефан Зашев по БГ проекта в легендарната зала, остана зашеметен от тайфуна с нежно име. Овациите около него ставаха все по-оглушителни, а парчетата на Лили все по-завладяващи. Примата излезе на перфектно измислената от "Жокер медия" сцена. Толкова добри декори и мултимедия досега в зала 1 не е имало. Те стояха абсолютно европейски, зрелищно и адекватно.
Албена Атанасова



Тема КОНЦЕРТ № 1 v.standart - treti otzivнови [re: Slunchogledcho]  
Автор ivothefirst (непознат )
Публикувано14.11.08 00:55



Изпя стихове на Карбовски

Лили сюрпризира публиката с парче по текст на Мартин Карбовски. "Беше супер изненада и за мен", признава журналистът. И звездата, и музикантите й пазели песента в тайна. "Kакто си седях в публиката, просто чух "Цигански пътища..." Страшна емоция!", разказва Карбовски. Хитът вече се завъртя и в радиоефира. Той е по единственото романтично стихотворение на Карбовски. "Писах го през 1990 г., в армията. Публикувах го в първата си книга "Дефлорация" през 1996 г."
Лили прочела "Този свят е жена" през лятото - в разгара на "писателската война". "Искаше да види нещо мое и да разбере защо са всички плювни и разправии. Дадох й само това стихотворение", спомня си Карбовски. Лили го прочела и не казала нищо. "Не ме е хвалила и не ми е казвала, че иска да направи песен", признава Карбовски.

Този свят е жена
Мартин КАРБОВСКИ
Цигански пътища в края на лятото
Дълго ще водят очите ти.
Слънце и Вятър сменят местата си
И се усмихват на фотолюбителите.

Смахнати чайки луди по залеза
някого викат неистово.
Детски лица ала пясъчни замъци
вярват и молят за нещо измислено.

Морските вълци, слънчеви старчета,
бавно разказват кого са обичали.
Тайно в очите им, голи се мяркат
родени от пяната руси момичета.

Още хиляди ноти и хиляди думи
горещите плажове тихо ще скрият,
посветени на толкова просто безумие -
този свят е жена,
и морето е нейна стихия.



Тема Re: КОНЦЕРТ № 1 v.standart vtori otzivнови [re: ivothefirst]  
Автор Slunchogledcho (член)
Публикувано14.11.08 00:55



Това допълнение ли е към грозните снимки.
Вижте сега...всеки като тези, които поставят безразборни снимки на Лили, ако го снимат в продължение на 3 часа , ще има и прекрасни и грозни кадри.Въпроса не е нито в ТВ камерите, нито в дефекти на снимания обект.Въпроса е в морала на тези, които поднасят избрани кадри на обществото.По вида на кадрите се познават и душите на хората, които ги избират.
А тази статия е слаба и показва много ясно до какво ниво паднаха, дори добронамерени писачи, че журналисти е тежка дума...
Е пак добре, може да напишат и много големи гадости...



Тема Re: И между другото ...за сценатанови [re: ivothefirst]  
Автор Slunchogledcho (член)
Публикувано14.11.08 01:01



Трябва да разочаровам Госпожа Албена от пасквила Стандарт, но Лили сподели, че замисъла на сцената е нейн , личен, а само реализацията е на Жокер Медия или а незнам, но все пак трябва да се знае...



Тема Re: И между другото ...1001нови [re: ivothefirst]  
Автор Slunchogledcho (член)
Публикувано14.11.08 01:53



Абе...след такова чудо ,каквото показа Лили въпросите, които си задава всеки разумен човек са много.Даже в такива емоционални моменти съм сигурен , че даже повече общ език ще намерим с chancce

, както пееше Бог да го прости Емил Димитров:
"АКО ТРЯБВА ДА ИЗБИРАМ, МАЙЧИЦЕ, МЕЖДУ СТАРИЯ И НОВ ПРИЯТЕЛ, БИХ ИЗБРАЛ МАЙЧИЦЕ, САМО МОЯ ВРАГ..."
Поне той е предсказуем, докато се навъди една паплач без всякакви задръжки, днес примерно гледам разни идиоти на по 25-28 със задници като на 89 годишни , влизали по местата , където man88 слага моментите / и то да подчертая, много почтено снимани с любителска камера/ от концертите на Лили и пише простотии , ползвайки ми истинските имена Иван Панов, с които влизах тук до преди 3 години.Не, че се срамувам от името си, но малко разнообразие не е излишно.Но все пак никой, съжалявам няма право да плюе ЛИЛИ от мое име.Длъжен съм да уточня, че до края на живота ми от моята уста или ръка няма да излезе, нито е излизало нещо злонамерено срещу Лили, така, че мисля че бях ясен.Ако прочетете нещо лошо за Лили подписано с моето име, значи е ЗЛОДЕЯНИЕ...на олигофрени.Точка по въпроса
Абе направо се чудя, какво трябва да направи тази ВЕЛИКА ЖЕНА, за да влее малко мозък в главите на някъи хора, които се пишат УЖ неини почитатели...



Тема Re: ОТНОСНО КАРБОВСКИнови [re: ivothefirst]  
Автор Slunchogledcho (член)
Публикувано14.11.08 02:11



Ами да ме извинява Карбовски, аз лично много го харесвам...

той е един такъв - провокативен и интересенОбаче, между другото... ами той трябва да ЦЕЛУВА КРАКА НА ЛИЛИ, че Гениалната жена изпя по такъв ТРУДЕН и професионален начин този, сега извинявайте, както казва Маргарита Михнева / Димитрова / ама да бъдем честни, малко прекалено претенциозен текст и доста неясен.На мен лично в главата ми останаха чаиките от звука и изумителния начин Лили да влага ДОПЪЛНИТЕЛНО СЪДЪРЖАНИЕ в текста С ИЗУМИТЕЛНАТА СИ БОЖИЯ ДАРБА ДА ПРОИЗНАСЯ ВСЯКА дума само както го може ЛИЛИ ИВАНОВА...ТОЧКА ПО ВЪПРОСА. Окончателно ще ми се изясни мнението за него, ако доживея това издание , претендиращо да обясни биографията на ЛИЛИ и когато разбера, тя колко е спечелила от цялата далавера
Ами, честно да ви кажа, аз не бих си купил такава книга, то ЖИВОТА НА ЛИЛИ го виждам всеки път, когато ходя на концертите й.Ама сега няма нищо лошо и злонамерените да прочетат нещо полезно...А както казва ЛИЛИ :"Истината за ЛИЛИ ИВАВОВА ще излезе, но само от ЛИЛИ ИВАНОВА"
И между другото, абе тоя ЯВОР КИРИН , бях чувал, че бил грозен, че бил писал чалга тип текстове, ама извиняваите, ако наистина е този, когото ЛИЛИ показа в публиката, ами човека е симпатичен, да не говорим , че пише далече по-стоиностно от Карбовски.Е, да може да изглеждат текстовете му простички, но за хитове за РАНГА НА ЛИЛИ ИВАНОВА се изсква ТАЛАНТ, а не стихоплетство.ЯВОР КИРИН владее до съвършенство простотата на текста и едновременно майсторството да казва много с малко думи.Абе, с други думи казано наш човек
Така че, абенай -после съгласете се и 1 път с мен



Тема Re: И между другото ...1001нови [re: Slunchogledcho]  
Автор _No_Name_ (минаващ)
Публикувано14.11.08 02:12



Искрено ти се възхищавам, че дори си и вярваш!


На няколко пъти написа как Лили щяла да припадне на сцената, също като Едит Пиаф, на коя дата се очаквало земетресение ( на 12 или 13 ноември) и как щял самолета за Париж да катастрофира!
Но както казва нашия кмет Борисов: " Тишината в спалнята, раждала безумия"
Понеже сега си на градус, хайде НАЗДАРВЕ



Тема Re: ОТНОСНО ДРЪНДИИСКИнови [re: Slunchogledcho]  
Автор Slunchogledcho (член)
Публикувано14.11.08 02:18



През 1987 съм имал удоволствието да работя 2-3 часа с Огняна Дръндиска.Много отговорен и точен човек , поне според мен...Тогава тя водеше едно дете с нея, ако това е въпросния Дръндиски...Боже, как времето лети...Добре, че е ЛИЛИ , за да повярваме, че след всичко преживяно може да сме още живи...
Ако Дръндиски е това дете му пожелавам успех и щастие...



Тема Re: АВЕ МАРИЯнови [re: Slunchogledcho]  
Автор Slunchogledcho (член)
Публикувано14.11.08 02:36



Относно изпълненето на Шубертовата Аве Мария, ако беше друга Аве Мария , примерно на Верди, щях да имам критики, ама за Шубертовата, много добре, че не е перфектна.Това е МОЛИТВА, много трудно е по време на МОЛИТВА, особено по Шуберт да бъдеш искрен...
ЛИЛИ много добре се ПОМОЛИ като сгря сърцата за милионен път на БЪЛГАРСКИЯ НАРОД.И между другото, ами то с тая песен КРАДЕЦ НА МЪКА

каква молитва повече да кажеш, освен да постоплиш сърцата на народа си ...
Относно вокалисткте, сега не искам да бъда погрешно разбран, ама аз г приех като грешнички, кото се молят с песента, затова, че не могат да пеят.И В СЪЩОТО ВРЕМЕ ПОЛУЧАВАТ БОЖИЕТО ОПРОЩЕНИЕ, защото харесват ЛИЛИ.
Съжалявам, но това е положението, аз предполагам...БОГ РАЗПОЛАГА...
АВЕ МАРИЯ!



Тема ОТНОСНО ТОКОВЕТЕ И ЕНЕРГИЯТАнови [re: Slunchogledcho]  
Автор Slunchogledcho (член)
Публикувано14.11.08 02:56



И между другото ... да не пропуснем най-важното

тук някой си правеха бъзик с мен , питайки ме ще ги напуснат ли гаджетата им и подобни ГЛУПОСТИ Ами естествено , че ще ви напуснат ...
Но по същество...сега все пак да не се занимаваме с глупости от рода на Асен Гаргов и подобни.Е, да били са някога симпатични, пели са РАЗВОД МИ ДАЙ и са писали песни от рода на ГОРЧИВА ЧАША и ДЕТЕЛИНИ, ама тук има един съществен въпрос...КОЙ Е ИЗПЯЛ ТЕЗИ ПЕСНИ, КОЙ ГИ Е ОДУХОТВОРИЛ...
Разбира се конкретния пример не е удачен, защото Асен Гаргов не казва - не ми пеите ДЕТЕЛИНИ.Абе въобще има и доста по-гадни от него, ако трябва да бъдем честни...
Но да се върнем на въпроса...Лили отдава страшно много енергия по време на концерт, единствения начин да си я върне е когато с поглед или жест я взима
обратно от верни хора в публиката.Това вече става като СДЕЛКА ИЛИ НЕ, така че аз имам предложение за КОНЦЕРТА в ЗАЛА ОЛИМПИЯ, да възложи на Лили Червенякова или когото ще да прегледа записите от камерите, които ни скъсаха нервите да ни снимат в профилитака е даже ЕЛИЗАБЕТ ТЕЙЛЪР не е разрешавала да я снимат в профил...А ние преживяхме и това в името на ЛИЛИ и да прецени от кого взима енергия и да го покани на разноски на ГОСПОЖА ЛИЛИ ЧЕРВЕНЯКОВА в ПАРИЖ...Това е положението...Аз пръв си записвам еmaila за участие: dwele@abv.bg
Това е положението...



Тема Re: И между другото ...1001нови [re: _No_Name_]  
Автор rstch (приятел)
Публикувано14.11.08 11:38



Едно малко уточнение: тази "крелата фраза" е на Румен Петков по отношение на Татяна Дончева, не на Боко Тиквата....

"Дори да ни делят различни истини, не сме ли все е едни и същи хора..."


Тема Re: И между другото ...1001нови [re: _No_Name_]  
Автор Slunchogledcho (член)
Публикувано14.11.08 20:54



Блатодаря много, че винаги знаеш какво става в спалнята ми, знеш къде съм бил и къде не и че следиш с голям интерес и възхищение какво пиша.Това че не е вярно няма никакво значение

важното е да има четиво ...и без това тук влизат да четат всякакви псевдо журналистчета, които изпадат в екстаз от глупости.
И между другото...човек няма ли право да преживее земетресения
Относно другите два въпроса , доста си ги изопачил.Писах, че ако си купим билети за Париж дали няма да падне самолета в който бихме се возили ,ако е нискотарифен.Смяташ ли, че Лили би се качила точно в този самолет, натежал от умопобъркани фенове
Но за да те успокоя ще ти кажа, че нямам пари за самолетен билет до Париж, така че възможността аз лично да загина в самолетна катастрофа, за голямо съжаление отпада.Това е положението.
Като толкова искаш ми дай пари за блет и така ще има шанс да загина в самолетна катастрофа.Мисля, че инвестицията си заслужава.

Редактирано от Slunchogledcho на 14.11.08 20:57.



Тема КРАДЕЦ НА МЪКА в 2 вариантанови [re: Shape]  
Автор Slunchogledcho (член)
Публикувано14.11.08 21:06



Ако дочух добре на първия концерт Лили изпя " Знай, че не съм икона, нито земята ни е рай..." , а на втория доколкото чух , изпя " Знай, че не съм икона, нито земята ни е храм..."
Незнам как е в текста на Явор Кирин, но лично според мен художествената стойност

при тази промяна се запазва абсолютно същата



Тема Re: КОНЦЕРТ № 1нови [re: chancce]  
Автор dana58 (непознат)
Публикувано18.11.08 10:01



Страхотен концерт!Много съм щастлива!Аз съм от провинцията,но винаги ходя в София за големите концерти на Лили.Може ли да ми кажете chancce,какво е излязло ново ,разбрах за диск ,а DVD-та.Тук няма вече такива магазини.По сергиите продават само чалги.Искам да си поръчам някак новите неща на Лили,но ми трябва малко информация.Моля ,да ми помогнете.Благодаря предварително.



Тема Re: КОНЦЕРТ № 1нови [re: dana58]  
Автор newelbi (непознат )
Публикувано18.11.08 10:21



Новото е двойно сд и двойно двд - концерта от 2007 в ндк и видеоклипове. От къде си? Би трябвало в музикалните магазини да ги има вече.



Тема Re: КОНЦЕРТ № 1нови [re: newelbi]  
Автор dana58 (непознат)
Публикувано18.11.08 10:43



От Вършец съм.И във Враца го няма вече музикалния магазин.Обещаха ми на една сергия да ми доставят,сега ще им се обадя да им кажа точно.Благодаря много newelbi!



Тема Re: И между другото ...1001нови [re: Slunchogledcho]  
Автор chancce ()
Публикувано18.11.08 22:10



Вече ми напомняш на един герой на Илф и Петров. Който в преследването си на богати хора така се умопобъркал, че застанал пред някакво кино, издебнал един нелегален съветски милионер, когото преследвал и го задърпал за ръката, викайки му "Дай милион! Дай милион!". Само че с опърпания си вид не вдъхвал доверие и милионерът естествено нищо не му дал. Та и ти така с парите за самолетен билет. Ако поне имаше прилично държане, можехме да си помислил да спонсорираме част от пътуването ти. Ама то не може хем да сипеш върху всички сарказъм и подигравки, хем - душата в Рая.



Тема Re: chanceeнови [re: chancce]  
Автор Slunchogledcho (ентусиаст)
Публикувано18.11.08 23:57



Хайде сега да не си говорим глупости


Я кажи какво да направя, за да спонсорираш част от пътуването ми
Разбира се да не са неща за които искам 100 000

Ето най-накрая и ти прозря, че за да те запомни Историята, трябва със златн букви да е написано под името chancee - ТОЙ СПОНСОРИРА СЛЪНЧОГЛЕДЧО в името на ЛИЛИ

Редактирано от Slunchogledcho на 19.11.08 01:01.



Тема Re: chanceeнови [re: Slunchogledcho]  
Автор chancce ()
Публикувано20.11.08 18:29



грешиш нещо - с такова спонсориране се влиза в историята, а не в Историята.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.