Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:04 30.04.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ОТНОСНО ТОКОВЕТЕ И ЕНЕРГИЯТАнови [re: Slunchogledcho]  
Автор Slunchogledcho (член)
Публикувано14.11.08 02:56



И между другото ... да не пропуснем най-важното

тук някой си правеха бъзик с мен , питайки ме ще ги напуснат ли гаджетата им и подобни ГЛУПОСТИ Ами естествено , че ще ви напуснат ...
Но по същество...сега все пак да не се занимаваме с глупости от рода на Асен Гаргов и подобни.Е, да били са някога симпатични, пели са РАЗВОД МИ ДАЙ и са писали песни от рода на ГОРЧИВА ЧАША и ДЕТЕЛИНИ, ама тук има един съществен въпрос...КОЙ Е ИЗПЯЛ ТЕЗИ ПЕСНИ, КОЙ ГИ Е ОДУХОТВОРИЛ...
Разбира се конкретния пример не е удачен, защото Асен Гаргов не казва - не ми пеите ДЕТЕЛИНИ.Абе въобще има и доста по-гадни от него, ако трябва да бъдем честни...
Но да се върнем на въпроса...Лили отдава страшно много енергия по време на концерт, единствения начин да си я върне е когато с поглед или жест я взима
обратно от верни хора в публиката.Това вече става като СДЕЛКА ИЛИ НЕ, така че аз имам предложение за КОНЦЕРТА в ЗАЛА ОЛИМПИЯ, да възложи на Лили Червенякова или когото ще да прегледа записите от камерите, които ни скъсаха нервите да ни снимат в профилитака е даже ЕЛИЗАБЕТ ТЕЙЛЪР не е разрешавала да я снимат в профил...А ние преживяхме и това в името на ЛИЛИ и да прецени от кого взима енергия и да го покани на разноски на ГОСПОЖА ЛИЛИ ЧЕРВЕНЯКОВА в ПАРИЖ...Това е положението...Аз пръв си записвам еmaila за участие: dwele@abv.bg
Това е положението...



Тема Re: И между другото ...1001нови [re: _No_Name_]  
Автор rstch (приятел)
Публикувано14.11.08 11:38



Едно малко уточнение: тази "крелата фраза" е на Румен Петков по отношение на Татяна Дончева, не на Боко Тиквата....

"Дори да ни делят различни истини, не сме ли все е едни и същи хора..."


Тема Re: И между другото ...1001нови [re: _No_Name_]  
Автор Slunchogledcho (член)
Публикувано14.11.08 20:54



Блатодаря много, че винаги знаеш какво става в спалнята ми, знеш къде съм бил и къде не и че следиш с голям интерес и възхищение какво пиша.Това че не е вярно няма никакво значение

важното е да има четиво ...и без това тук влизат да четат всякакви псевдо журналистчета, които изпадат в екстаз от глупости.
И между другото...човек няма ли право да преживее земетресения
Относно другите два въпроса , доста си ги изопачил.Писах, че ако си купим билети за Париж дали няма да падне самолета в който бихме се возили ,ако е нискотарифен.Смяташ ли, че Лили би се качила точно в този самолет, натежал от умопобъркани фенове
Но за да те успокоя ще ти кажа, че нямам пари за самолетен билет до Париж, така че възможността аз лично да загина в самолетна катастрофа, за голямо съжаление отпада.Това е положението.
Като толкова искаш ми дай пари за блет и така ще има шанс да загина в самолетна катастрофа.Мисля, че инвестицията си заслужава.

Редактирано от Slunchogledcho на 14.11.08 20:57.



Тема КРАДЕЦ НА МЪКА в 2 вариантанови [re: Shape]  
Автор Slunchogledcho (член)
Публикувано14.11.08 21:06



Ако дочух добре на първия концерт Лили изпя " Знай, че не съм икона, нито земята ни е рай..." , а на втория доколкото чух , изпя " Знай, че не съм икона, нито земята ни е храм..."
Незнам как е в текста на Явор Кирин, но лично според мен художествената стойност

при тази промяна се запазва абсолютно същата



Тема Re: КОНЦЕРТ № 1нови [re: chancce]  
Автор dana58 (непознат)
Публикувано18.11.08 10:01



Страхотен концерт!Много съм щастлива!Аз съм от провинцията,но винаги ходя в София за големите концерти на Лили.Може ли да ми кажете chancce,какво е излязло ново ,разбрах за диск ,а DVD-та.Тук няма вече такива магазини.По сергиите продават само чалги.Искам да си поръчам някак новите неща на Лили,но ми трябва малко информация.Моля ,да ми помогнете.Благодаря предварително.



Тема Re: КОНЦЕРТ № 1нови [re: dana58]  
Автор newelbi (непознат )
Публикувано18.11.08 10:21



Новото е двойно сд и двойно двд - концерта от 2007 в ндк и видеоклипове. От къде си? Би трябвало в музикалните магазини да ги има вече.



Тема Re: КОНЦЕРТ № 1нови [re: newelbi]  
Автор dana58 (непознат)
Публикувано18.11.08 10:43



От Вършец съм.И във Враца го няма вече музикалния магазин.Обещаха ми на една сергия да ми доставят,сега ще им се обадя да им кажа точно.Благодаря много newelbi!



Тема Re: И между другото ...1001нови [re: Slunchogledcho]  
Автор chancce ()
Публикувано18.11.08 22:10



Вече ми напомняш на един герой на Илф и Петров. Който в преследването си на богати хора така се умопобъркал, че застанал пред някакво кино, издебнал един нелегален съветски милионер, когото преследвал и го задърпал за ръката, викайки му "Дай милион! Дай милион!". Само че с опърпания си вид не вдъхвал доверие и милионерът естествено нищо не му дал. Та и ти така с парите за самолетен билет. Ако поне имаше прилично държане, можехме да си помислил да спонсорираме част от пътуването ти. Ама то не може хем да сипеш върху всички сарказъм и подигравки, хем - душата в Рая.



Тема Re: chanceeнови [re: chancce]  
Автор Slunchogledcho (ентусиаст)
Публикувано18.11.08 23:57



Хайде сега да не си говорим глупости


Я кажи какво да направя, за да спонсорираш част от пътуването ми
Разбира се да не са неща за които искам 100 000

Ето най-накрая и ти прозря, че за да те запомни Историята, трябва със златн букви да е написано под името chancee - ТОЙ СПОНСОРИРА СЛЪНЧОГЛЕДЧО в името на ЛИЛИ

Редактирано от Slunchogledcho на 19.11.08 01:01.



Тема Re: chanceeнови [re: Slunchogledcho]  
Автор chancce ()
Публикувано20.11.08 18:29



грешиш нещо - с такова спонсориране се влиза в историята, а не в Историята.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.