Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:20 21.05.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Rover e izhvarljach  
Авторnavy7O (Нерегистриран)
Публикувано20.02.01 18:44




Znachi , podpisvam se navy 70, koeto i na nai-tapia shte mu svetne , che sam na 30 godini, no ne i na Rover. Taka moga i da povjarvam, che e futbolist. Igral sam 4 godini vav V-grupa , no tova ne e tolkova vajno.
Neka g-n Rover da kaje kolko gola ima sreshtu Levski. Ili da si ebe putkata maina, zashtoto ne moga da poddarjam kolegialen ton s prostaci!
Za da napisha prednoto si tvardenie, znachi mnogo dobre poznavam istoriata na Levski, glupako! Za da kaje njakoi, che e goljama rabota, znachi da e bil v listata na golmaistorite sreshtu Levski pone 5 pati, ili da e napravil hettrik. Oprovergai me!



Тема Re: Rover e izhvarljachнови [re: navy7O]  
Автор Rover (член)
Публикувано27.02.01 15:24



А,тая тема не бях я видял до сегаАбе невзрачно синьо говедо Седем Нули!!!Ровър не е длъжен да знае,че 70 е годината ти на раждане/възможно е и да съм помагал на баща ти да те направи,но не съм длъжен да помня точно къде, кога и как разгонени кучки са минавали през леглото ми/,още по-малко съм длъжен да познавам Сульо или Пульо,които някога с отбора на "Вихър" от с.Требич са играли във В-групата. .Както и да е.На любимия ти син отбор съм вкарал общо 7/седем/ гола /не в един мач,разбира се/.Сега ако имаш поне малко мозък под рогата си може да седнеш на шибания си задник,да направиш справката със статистиката и да спреш да ревеш



Тема Re: Hahaha-aнови [re: Rover]  
Авторnavy7O (Нерегистриран)
Публикувано28.02.01 10:14



Neshtasten chikidgija, samo tova moga da kaja v dopalnenie za teb!



Тема Re: Hahaha-aнови [re: navy7O]  
Автор Rover (член)
Публикувано28.02.01 17:10



Майка ти е на друго мнение,все още ме признава за много добър ебач.

Попитай я,и ако не й вярваш можеш да опиташ



Тема Re: Hahaha-aнови [re: Rover]  
Авторnavy7O (Нерегистриран)
Публикувано02.03.01 17:55



Zashto kazvam , che si izhvarljach? Moje i da ima takav igrach, s tezi harakteristiki,koito ti si gi pripisvash( v koeto se samnjavam- roden v Plovdiv sas sedem gola sreshtu Levski prez 80te godini???, no v momenta ne moga da proverja) , no tova da ne si ti. Kakto i da e , ti si izhvarljach. I kompleksar.
Na kakav se pravish, ta ti si mejdu 4 i 8 godini po-goljam ot men, kakav bashta bi mogal da si mi ? I s kakvo naprimer te predizvikahme nie, levskarite? Zahsto ni obidi prav ? Naroda e kazal- slab piach povrashta, slab ebach se hvali. E , ti kam koi ot dvata tipa spadash- i dvata sigurno. Ta s tova prikljuchvam s teb , neshtasten izhvarljacho!



Тема Re: Hahaha-aнови [re: navy7O]  
Автор Rover (член)
Публикувано03.03.01 12:13



С малко по-вече от 4 до 8 години съм по-голям от тебе,с малко ама достатъчно за да съм помагал на баща ти при неуспешния му експеримент наречен navy 7 нули.


А сега сериозно:
Дали ти селския зяпач ме смяташ за изхвърляч или за добър бивш играч,на мен специално ми е все едно.Както вече казах на един друг нещастник като тебе - даже и да си подмокрите шибаните сини задници,историята на футбола не можете да промените,а за мен в нея винаги ще има място където ще ме споменават поне в 2-3 реда.
Така,че вместо да се правиш на много отворен, си купи една свирка,сложи си я отзад и бягай за здраве по ливадите на Подуене или Требич.Ако нямаш пари за свирка мога и да ти подаря една.



Тема Re: Rover нови [re: Rover]  
Автор holdan (непознат )
Публикувано03.03.01 13:27



Abe curvul ako ti si izvesten futbolist ot minaloto az sum istinskiq Holdan ,ti znaesh li koi e Holdan i ot koq kniga e ?Voobshte znaesh li kakvo e tova neshto narecheno kniga nevej maloumniko


Ti osven da psuvash i da obijdash mojesh li dab podkrepish mizernite si pisaniq s nqkoi fakt ot sumnitelnata si i smeshna predpolagam biografia !
Aman ot takiva pedali kato tebe deto se zaqjdat samo tukai sa vlezli v klubovete s taq cel
Zashtone otgovori na Navy ,koito te pita s kakvonie te predizvikahme ta zapochna da psuvash po nas v kluba ?
Ako imash adekvaten otgovor dai da go chuem ,akoli ne hvastai putq za nqkoi golqm grad i otidi v nego ta da se kultivirash malko !



Тема Re: Rover нови [re: holdan]  
Автор Rover (член)
Публикувано05.03.01 09:17



Да прав си че пропуснах да обясня защо точно вас ви псувам и се "заяждам".
Ами причината е много проста,ама трябва малко да се напънеш и да се замислиш/ако има с какво/.След като повече от 10 години,тебе подобни говеда скрити зад анонимноста на трибуната са ме псували само защото съм играл срещу любимците им,сега по същия начин и аз мога да ви тегля по една анонимна по адрес на майките или да ви късам нервите с всевъзможни простотии.Съвсем човешка реакция е да не оставаш длъжен на никого,макар и със закъснение. Защо влязох точно във вашия клуб?Ами защото за вашата агитка не случайно казват,че е съставена от говеда,бих добавил от извратени,полудели тъпи сини говеда. Годините не са променили нищо към по-добро,даже напротив,станали сте по тъпи и по брутални,стигнахте до там,че и чужда кръв проляхте и човек убихте.Дано на някои от вас да им е останало нещо като мозък в празните тикви и да има с какво да се замислят,че и тия дето са на игрището и играят с различни от любимите ви цветове са живи и нормални хора, всеки със своите болки радости и проблеми.Дано тези ми думи да ви накарат да се замислите и да спрете да псувате и ругаете сегашните момчета, които добри или лоши,ваши, наши или чужди си вадят хляба с футбол.Лично аз не вярвам,че ще разберете за какво става дума,защото вие дето отивате на стадионите за да се биете,да ревете и да псувате по играчите нямате нищо общо с хората които обичат играта футбол.
Вие сте били и си оставате просто ГОВЕДА


Затова БЕЗ УВАЖЕНИЕ и БЕЗ ИЗВИНЕНИЕ

Редактирано от Rover на 05.03.01 09:26.



Тема Re: Rover нови [re: Rover]  
Авторnavy7O (Нерегистриран)
Публикувано05.03.01 13:33



E tova e to , prostotiata krai njama! Po - otkacheno mnenie ne bjah chuval! Ami to horata za tova otivat na stadiona, za da podkrepjat svoite i da psuvat chujdite. Taka se othvarlja negativna energia, i posle cjala sedmica si spokoen.
Po cjal svjat agitkite tova pravjat, i kakvo, njakoi v publichnoto prostranstvo da se e izcepil kato Rover? Vsashtnost toi i zpolzva anonimnostta na foruma, no ne e zle da ne mu se obrashta vnimanie, toi njama kakvo drugo i da pravi.
Shto se otnasja do agitkite( az nikoga ne sam se chisljal kam tjah), ne vjarvam i taja na CSKA da mu e ostanala dlajna, kogato ne e igral s chervenia ekip, no neise!
I hich da ne si misli , che toi e futbolno vazvishen. A neshtata vinagi se vrashtat naistina, no mislja ne ot nas...



Тема Re: Rover нови [re: navy7O]  
Автор Rover (старо куче)
Публикувано05.03.01 16:58



Е,браво,за първи път си прав,брато!Ние с теб наистина говорим за различни неща!


Ти и тебеподобните ти отивате на стадиона да се разтоварвате като псувате,ревете,трошите,биете и ... убивате.На това му се казва избиване на комплекси и няма нищо общо с играта футбол.Виж ако вас ви напсуват или обидят вдигате олелия до небесата,което е типично за всички дрисльовци с комплекси.
За разлика от вас,някога ходех на стадиона за да играя футбол,а сега за да гледам тия които съм учил на занаят как го правят.И преди и сега ходя на стадиона най-вече за удоволствие.
Какво да се прави,разни хора разни идеали,само дето ...... едните не са хора а
ГОВЕДАААААААААААААААААААААА!!!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.