Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:01 28.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Люпко Петрович отново в Китай????нови  
Автор Попа007 ()
Публикувано01.09.00 09:03



Сега вече ще стане весело, ако Люпко ни върже тенекия какво ще правим??? Аз предлагам да викнем Марчело Липи, той и без това ще го изхвърлят от Интер. Но казано честно и този некадърник не ни трябва, с толкова пари аз да бях щях са направя Чардафон Габрово шампирон на Италия, а той не можа да вкара Интер поне в Шампионската лига. Не , не ни трябва. Най-добре е да си върнем Красивий, да де Грозни ! Но да се молим на Бога, Люпко да остави онези жълти маймуни и да дойде да пише история , защото с нег осме способни и на чудеса.

Тема Люпко Петрович отново в Китай????нови [re: Попа007]  
Автор Cattlekiller ()
Публикувано01.09.00 15:11



Не го ли въздигате Люпко прекалено в небесата. Освен че отстрнихте Хайдук, друго чудо с него не направихте. А Хайдук отпаднаха от унгарци тази година, което говори много за класата им. Никой не оспорва че е голям треньор, но не е и вълшебник. А се моли Грозни да не се върне, защото аз се моля точно това да стане. Това ще означава безпроблемна шампионска титла за ЦСКА. Освен това Люпко ще ви изостави при първата по-изгодна оферта от западен отбор.

Тема До Cattlekillerнови [re: Cattlekiller]  
Автор терминатор ()
Публикувано01.09.00 15:22



А на тебе какво ти е мнението за Любо Пенев и за Черепа? Питам те понеже ми се струва, че можеш да отговориш честно. Според мен единствено Емо прави нещо за тоя отбор, другите са пълни боклуци... В това е трагедията. Ти не смяташ ли, че това е така?

Тема До Cattlekillerнови [re: терминатор]  
Автор Cattlekiller ()
Публикувано01.09.00 15:53



Така е, но няма алтернатива. Примерно избират ме мен за президент на клуба. Давам сърцето си, но нямам пари. И отбора отива на кино. Голямата грешка беше че навремето дървените глави в клуба отхвърлиха Гигов. С парите които наля в Локо София нямаше да пропуснем нито едно издание на шампионската лига. А черепа ви продаде първенството миналата година. Не вярвах че ще дойде такъв момент, но стана. Ние продадохме мач на Левски.

Тема ?????нови [re: Cattlekiller]  
Автор терминатор ()
Публикувано01.09.00 16:20



Кой мач? Ти направо ме разби... За какво ни е трябвал?

Тема ?????нови [re: терминатор]  
Автор Cattlekiller ()
Публикувано01.09.00 16:36



Мача на Герена пролетта, в който Гонзо вкара в последната минута. Трябваше ви за да станете шампиони. Но вече не ме интересува толкова в нашето първенство дали ще сме първи. Искам просто да направим нещо в Европа.

Тема ?????нови [re: Cattlekiller]  
Автор терминатор ()
Публикувано01.09.00 16:43



Желая Ви успех. А това за купения мач е безумие.Че вие опищяхте света за отменения гол на Б.Иванов /изключително красив/, как да сте продали мача. Всъщност тогава Леков, наистина не видя. Абе, бихме си Ви много сладко и незаслужено!

Тема ?????нови [re: терминатор]  
Автор Cattlekiller ()
Публикувано04.09.00 10:15



Ако този мач е под въпрос, то за мача с Пирин на армията мога да твърдя с абсолютна сигурност. Нашите не смееха да им влезат в наказателното да не стане някой гол. За Пирин съм сигурен, че нямат пари да си купят такъв мач, което ме навежда на мисълта че някой друг е дал парите. А че ЦСКА нарочно не играха мога да твърдя, защото бях на мача.

Тема ?????нови [re: Cattlekiller]  
Автор SOUTHFAN ()
Публикувано04.09.00 20:39



Заблуда.

Тема ?????нови [re: Cattlekiller]  
Автор Червена ()
Публикувано04.09.00 23:52



И аз чух такова нещо! Грашнов дал 100 хил. ДМ на Наско Сираков, за да купи Бербатов. Той обаче му пуснал само 80 хил. и Грашнов като разбрал, остригал Сираков! Не ми се иска да го вярвам това, най-вече за Бербатов, но знам ли...


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.