Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:18 20.05.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Селекция 2012/2013нови  
Автор TCNQ ()
Публикувано19.11.12 14:43



Освен вратар, 2а централни защитници, и 2а атакуващи халфове, мисля е необходим и нападател.
Явно за Г Миланов няма да ни огрее!
Чудя се защо не си приберем Божо Митрев, вчера втория гол си бе отвсякъде вратарски, а ако горците бяха по-концентрирани...
Мартин Камбуров е свободен агент, сега някой ще каже, че е на 32, то и Гетов бе на 34 като дойде при нас, пък сам ни взе една титла с неговите 26 гола... Статистиката на Камбуров е впечатляваща - 328 мача и 170 гола! Вкарва и фаулове, нещо, което е голям кът при нас! Може да играе и зад нападателя, и като таран - 188 см е повече от добре!
Неделев също би бил добро попадение!
Аз бих се концентрирал върху играчи от бившата Югославия и България!
Задължително Йовов да не припарва на терена, Старокин - продажба (ако някой го иска),



Тема Re: Селекция 2012/2013нови [re: TCNQ]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано19.11.12 16:17



За Камбура и аз се сетих, споко може да играе зад Карвальо (а защо освободихме бай Иван се пита).

Старокин , Мърдиньо, Йовов, Гаджев и евентуално Ели вън.

Вратар4ето си е добро, ще се ошлайфа, Божката нема нужда - набеден вратар, който не се разви.

Центални защитнци идея нямам от къде и какви, то кой ли не мина през Герена. Гвори се 4е Барт го освобождават лятото, поне за България става.

Миланов няма да дойде при нас, ГГ не може да ни диша, КСП тоже. А за атакуващи игра4и веднага се сещам за Хюсеинови4 и Хаджи4, хем ще играят навито и за по-малко пари.

Ако Газпром стъпят при нас ведга да си върнем Гаррата, с Вкарвальо отред ще стане страшно ама надали.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: Селекция 2012/2013нови [re: TCNQ]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано19.11.12 16:52



Не знам. Всяка пауза по 4-5 играча да се взимат не е оферта. Така никакво обиграване не може да стане, но те сегашните като ги гледам колко са обиграни.
Иначе защитник задължително и атакуващ халф тип Бардон да играе зад Карвальо.
Да се разкарват Старокин, Марсиньо, Силва. Да се пенсионира Йовов. Райков и Йорданов може да останат за сега, въпреки че...
На Арс до кога му беше наема ?
Камбуров няма да дойде. Той ще си се разбере с Марешки. Неделев пък със сигурност няма как а го вземем. Ботев си имат пари и няма да си продават играчите.



Тема Re: Селекция 2012/2013нови [re: pirx]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано19.11.12 16:56



Ако вземем стабилен централен защитник и Ели си мине от ляво да се конкурира с Пинто ще е ок. Тия босненците дето казваш са си оферта. Особено онзи набития дето ни развинти. Ако обаче дойдат Газпром наистина най-доброто е да си върнем Гарата



P:S:Сега му гледах статистиката на тоя Хюсеинович до този момент в сезона има 12 мача и 6 гола.

Редактирано от lnglourious на 19.11.12 17:03.



Тема Re: Селекция 2012/2013нови [re: TCNQ]  
Автор Aмaтьop (тъмносин)
Публикувано19.11.12 17:44



И най-важното - да си вземем най-накрая и един треньор!

***
Македонија - татковина со палеолитски наследен суверенитет на македонскиот народ


Тема Re: Селекция 2012/2013нови [re: lnglourious]  
Автор TCNQ ()
Публикувано19.11.12 18:25



Струва си да върнем Гарата, ако направи сезон като първия, ако ще е като след това - айде, не, мерси!



Тема Re: Селекция 2012/2013нови [re: pirx]  
Автор TCNQ ()
Публикувано19.11.12 18:26



Не беше ли Сулич, онова слабичкото крилце?



Тема Re: Селекция 2012/2013нови [re: Aмaтьop]  
Автор TCNQ ()
Публикувано19.11.12 18:26



Херо де

и един истински доктор, че ми писна...

Редактирано от TCNQ на 19.11.12 18:27.



Тема Милиев се връща...нови [re: TCNQ]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано22.11.12 14:58



в петък и ще има разговори с шефовете дали да остане в отбора. Преди бях скептичен към тоя пич, но сега като гледам дереджето на зашитата ни съм раздвоен. При положение, че нямаме нито един типичен централен защитник, Милиев е необходим отвсякъде.



Тема Re: Милиев се връща...нови [re: lnglourious]  
Автор redo (hardcore)
Публикувано22.11.12 17:00



не ни трябва, в най-добрият случай е на нивото на сегашните




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.