Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:28 11.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Милиев се връща...нови [re: lnglourious]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано22.11.12 18:07



а Дан4о мекия, не мерси, верно нямаме централен защитник в момента, но последната година имаше страхотен регрес в играта му. По-добре да се взима нов(и) зимата, а за 2 ма4а не ни трябва.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: Милиев се връща...нови [re: redo]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано22.11.12 21:31



по принцип си прав ( и ти и прикс), обаче все за запълване на някоя дупка ще стане. Нека не се заблуждаваме, че зимата ще вземем повече от един защитник , а при едно наказание или контузия на Ели или друг, Милиев може да замести в центъра.



Тема Милан Митровичнови [re: lnglourious]  
Автор TCNQ ()
Публикувано22.11.12 23:43




Милан Митрович, центр защитник от Рад, 24 годишен, 188 см.



Тема Re: Селекция 2012/2013нови [re: TCNQ]  
Автор Mapaдoнa (El Pibe de Oro)
Публикувано24.11.12 10:12



Да го духа Камбуров, колко пъти се е надувал за идване при нас, такива смешни звезди не ни трябват.

YOU FUCK WITH ME, YOU FUCKING WITH THE BEST!!!


Тема Re: Селекция 2012/2013нови [re: Mapaдoнa]  
Автор alessandron ()
Публикувано25.11.12 12:06



Така си е, по-добре сте си с Жоао Силва - вчера вкара момчето.






Тема Re: Селекция 2012 Рапнови [re: TCNQ]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано28.11.12 12:01





Хахаха



Тема Re: Селекция 2012 Рапнови [re: lnglourious]  
Автор redo (hardcore)
Публикувано30.11.12 15:52



(facepalm)



Тема Милен Василевнови [re: TCNQ]  
Автор TCNQ ()
Публикувано16.12.12 11:04



Това име изскочи от устата на Венци Стефанов, а Илиян е казал вчера, че ще подсилва средната линия предимно. В ДБ има един опит за анализ на полусезона на "сините", но нищо освен проследяване на мачовете в тяхната последователност не личи.
Играта в края действително бе различна, и това дойде според мен както от поставянето на Гаджев зад нападателя, позиция, която успешно бе изпълнявана от Тасевски, така и от връщането на Пинто, а и от отпушването на Силва.
Имаме сериозен проблем с централния защитник, нямаме алтернатива на Мюлдер, Пламен Илиев и Рамос. С дефанзивните халфове мисля сме ОК, поне 3 броя не лоши - Пелето, Прохазка и Димов, Старокин също е по-удачен в тези позиции, от ляво в атакуващ план също не е зле - Йорданов сериозно конкурира Райков, с Карвальо и Силва в подобрен вариант на формата също бива. От ляво в защита също е ОК - споменатия Пинто и да си спомним, че и Ели е със специализация в тази зона.
Този Василев поне е прилично ръстов, 181 см, в уики-то дават, че е вкарал 7 гола в 53 мача за Миньор, което е добър атестат.



Тема Re: Милен Василевнови [re: TCNQ]  
Автор Suprs (старо куче)
Публикувано17.12.12 21:48



Много ме изненадва това, че Василев е висок 181 см - на мен ми изглеждаше нисичък. Иначе не е лош, ама не виждам с какво толкова е по-различен от Райков и Йорданов. Говори се, че ще дойде като заместник на Райков, в което има логика, ама не мисля, че ще е кой знае какво вдигане на класата.



Тема Мойсовнови [re: TCNQ]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано29.12.12 11:27





Прегледах му някакви кадри в You Tube и не е зле пича. 1.90 висок, има плсиране, струва ми се добро попълнение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.