Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:03 28.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема 5 от 5нови  
Автор Жopo Лeвckapя (планинар)
Публикувано16.09.12 21:53







Тема Re: 5 от 5нови [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор TCNQ ()
Публикувано17.09.12 11:39



with a little help of my friends...



Тема Re: 5 от 5нови [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано17.09.12 14:08



При тотален мрак, адаш, жалко, че няма кой да види в общественото медийно пространство уникалната синя игра.

Гледам, че сме купили защитник от Берое, който се контузва сто пъти за 1 месец, явно или имаме прекрасни лекари (Мишо Илиев не се ли върна) или чудесна е преценката на треньорския фактор.

То играч без лекар по принцип не би трябвало да се взема. Така Базил бе отпратен рано-рано, тук пак сме го прегледали, но какво ли се случва при третирането на контузията му като дойде при нас?

Няма кой да влезе - това е, поради тази причина същият Везалов е играл с проблеми, и сега е аут до края на сезона.

Извинявай, че пак не говоря за великата игра на сините, ама едва ли е било нещо по-така, след като нито Батков, нито Тонев бяха кой знае колко доволни от развитието.

Ние имаме супер програма, но това е до втория полусезон. Продължавам да настоявам, че този "треньор" не е за нас, и съм твърд в мнението си.

Редактирано от jdefoe на 17.09.12 14:09.



Тема Re: 5 от 5нови [re: jdefoe]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано17.09.12 15:01



И кой е за нас? Гледам, че Гуардиола е без работа, може да дойде!!!



Тема Re: 5 от 5нови [re: jdefoe]  
Автор Жopo Лeвckapя (планинар)
Публикувано17.09.12 18:11



Аз мога да говоря само за мачовете, които съм гледал и съм написал мнението си в едни други теми. Но, едно голямо НО, в случая адешче става въпрос, че имаме пет победи от пет мача, нещо което не сме правили от много време. Аз слушах мача по радиото и от репортажа, който гледах днес с головете стигнох до извода, че просто ни трябваше победата и просто я постигнахме. Губиме с един гол и второто обръщаме мача, това за мен е важно. Иначе и ръководните фактори си го казаха, че е било трудно и сме били уплашени. ОК, но май е по-добра това да го казват, при победа, а не при загуба, или равен.
Никъде не съм тръгнал да пиша за великата игра на сините, няма и да го напиша преди да съм се убедил в противното. И да, ако бием Пирин ГД, пак ще се изкефя, че ще са 6 от 6 без значение как сме играли. Защото адашче всяка точка ще е важна в един даден момент. А истинския облик на Левски ще бъде плод на много усърдна и усилена работа от страна и на футболисти, треньори и ръководители. Вдичко е въпрос на време...



Тема Re: 5 от 5нови [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано18.09.12 10:02



това и Разград са ни трудните гостувания за полусезона и е хубаво 4е го взехме. Лесно трудно важното е дотук 5 от 5.

Има още тегави ма4ове, играта малко по-малко се подобрява и най-важното пускаме малко голове, а това е в основата на по-сериозни амбиции.

Като нищо може да направим 8 от 8 до ма4а с градинката.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: 5 от 5 [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано18.09.12 11:34



аз съм сигурен, че и повече от повече. обаче проблемът е че Лудогорец изглеждат по-сработени и по-силни от нас.

нз какво ще прави Илиян Илиев обаче след мача с тех и на края на полусезона требва да сме на 1-во място и то не по голова разлика а по точки.

а това некак си ми е трудно да си го представя в момента.


NO GODS, NO MASTERS!


Тема Re: 5 от 5нови [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано18.09.12 11:56



Приемам напълно мнението ти, и за мен над всичко са победите и титлите, просто малко ме дразни, че няма професионализъм при селектирането, защото щяха да се подсигурят по-добре при други обстоятелства, а не да взимат някой, който го пускат невъзстановен, защото нямало централни защитници...

Диамунтен какъв е? Това е камък в градината на треньора. Не го харесва, ама аз не съм убеден, че другите са по-силни от него.

Държи дълбока резерва португалеца, за който уж са платени бесни пари, не ще Арс, дето го искат вече няколко отбора, какво повече....

Ще видим занапред - мачът с Берое беше ясен, малко или много. Головете ги видях, особено вторият беше като в Болшой театър, ние преди година-две имахме един такъв мач в Перник (2-0).

Тези мачове ги взимаме по политическа линия, за тях грижи няма. Аз не искам да ми идва Хюсеинович, и да ни разгонва фамилията като клуб! Тва е.



Тема Re: 5 от 5нови [re: falkenbach]  
Автор Mapaдoнa (El Pibe de Oro)
Публикувано19.09.12 20:13



трудното ще почне с пролетния полусезон с 3 гостувания на черноморец, ботев и черно море в първите 4 мача. Затова трябва да сме поне с 4-6 точки пред лудогорец на полусезона, което е малко вероятно на този етап от развитието на отбора.

YOU FUCK WITH ME, YOU FUCKING WITH THE BEST!!!


Тема Re: 5 от 5нови [re: Mapaдoнa]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано20.09.12 10:14



абе трудна работа, дори да си взимаме ма4овете и примерно равен с Разград, те също си ги взимат и си взеха ма4а с латекса, не ги виьдам къуде може да загубят то4ки поне засега, а ние им гостуваме все пак.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.