Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 16.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Плаката за Аркан.. Не мислите ли  
Автор HYanev ()
Публикувано27.07.12 03:44



Аз съм почти сигурен, че ако не беше този плакат щяхте да продължите. Не, че играчите ви щяха да станат супер силни, но просто този плакат нарави този мач на живот и смърт за Сараево.

Напълниха стадиона и бяха готови за война както и футболистите им. Такова тичане и раздаване беше провокирано главно от този плакат. Защото верно такова нещо не е било отдавна то стана дипломатически скандал.

А проблема е , че вашите футболисти им беше през кура за плаката и не бяха подгтовени за това което ги чака . Един приятел журналист ще ми разкаже утре атмосферата, но 15 хиляди обидени кръвно хора, които наистина мразят противника едва ли е било приятна атмосфера.



Тема Re: Плаката за Аркан.. Не мислите ли [re: HYanev]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано27.07.12 07:36



И аз това си помислих, но не това е главната вина за отпадането.



Тема Re: Плаката за Аркан.. Не мислите ли [re: HYanev]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано27.07.12 11:59



не е това причината


NO GODS, NO MASTERS!


Тема Re: Плаката за Аркан.. Не мислите ли [re: HYanev]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано27.07.12 12:50



Не мисля. Не е за сефте противников отбор да играе с по-голямо желание и мотивация срещу нас. Вие като не вдигахте трансперанти на Мурата да не би да не искаха да се класират повече. Бездушници са просто, всичко друго са оправдания. На Герена можеха да вкарат поне 2 гола от 3 атаки също.



Тема Re: Плаката за Аркан.. Не мислите ли [re: HYanev]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано27.07.12 12:51



Плакатът не бива да се подценява, съвсем си прав, защото авторът на третия гол зарови лицето си в шепи, и явно го посвети на убит роднина.

Това е така, но те абсолютно безпричинно се гавриха с нашата катедрала, с нашата столица. А нашите играчи на това не отговориха достойно.

Не пречеше да им обяви Илиянчо за какво става дума - не е успял и той вчера си го каза: "Играчите ми не разбраха какво значи за съперника този мач".

Не разбраха и какво значи за нас. Че един вид на малкото останали бели хора тук им е обидно да им викат цигани, да се бяха напънали поне малко.



Тема Re: Плаката за Аркан.. Не мислите ли [re: jdefoe]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано27.07.12 12:53



Хъс и желание имахме и ние в периода на мачовете ни с Бешикташ и Галата. То не бяха трансперанти "Туркия ке падне", то не бяха възрожденски песни, то кво ли не беше. Ама само желанието не ни стигна тогава защото противника беше по-класен. В случая Сараево бяха на нашето ниво (нито по-слаби, нито по0силни) но определено искаха да продължат напред докато на наште мишоци им беше все тая кой ше е следващия мач - дали с Пирин Разлог примерно или в Европа.



Тема Re: Плаката за Аркан.. Не мислите ли [re: HYanev]  
Автор TCNQ ()
Публикувано27.07.12 13:11



Плакатът си е наред, само че вчера те са дигнали друг, който обаче за наше съжаление се е изпълни на 100 %





Тема Re: Плаката за Аркан.. Не мислите ли [re: TCNQ]  
Автор HYanev ()
Публикувано27.07.12 13:31



Кво са дигнали



Тема Тоя Смушич дето ви вкаранови [re: jdefoe]  
Автор HYanev ()
Публикувано27.07.12 13:32



КАза преди мача, че е умил убит роднина от Аркан .

Не знам ако си бяхте провокирали нормално нещата щяха да се развият по друг начин. Поне така мисля



Тема Е брат [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор HYanev ()
Публикувано27.07.12 13:33



Сараева като организация и пари са доста под Левски. Самият факт,че пътуваха с автобус от босна до тук е скандален. Ако не се лъжа това отстраняване им е най големият успех в историята

" Средната заплата в отбора им е 500 евро, но виждате как играят. Дойдоха с рейс, а ни биха, Нищо чудно ""

DA ot sushtata klasa sa Saraevo haha

Редактирано от HYanev на 27.07.12 13:43.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.