Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 30.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Най-накрая....нови  
Автор Жopo Лeвckapя (планинар)
Публикувано09.07.12 15:02



....да ни се падне по-лека програма в началото



1 кръг - Черноморец - д
2 кръг - Ботев Пд - д
3 кръг - Монтана - г
4 кръг - Черно море - д
5 кръг - Берое - г

....ако така е тръгнало защо и за купата да не се паднем домакини, каквито не сме били си мисля от един мач със Сливен, а преди това вече не си спомням.



Тема Re: Най-накрая.... [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано09.07.12 15:22



Всичко под двуцифрено число в домакинствата и минимум 2 гола разлика в гостуванията се счита за пълен провал!



Тема Re: Най-накрая....нови [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор TCNQ ()
Публикувано09.07.12 18:32



Програмата е ясен показател за това кой е фаворит номер едно. Тук недвусмислено показва едно - Левски. Всички тежки мачове с домакинство през есента, когато ще натрупаме аванс, съответно и психическо спокойствие. А конкурент номер едно е Лудогорец, ако нещо се закучи напролет сме им домакини.
Чорбата няма да са в петицата, до мача с нас ще са на над 10 точки разлика, громим ги и това е. Ако са в А-група до тогава де.



Тема Re: Най-накрая....нови [re: TCNQ]  
Автор Жopo Лeвckapя (планинар)
Публикувано09.07.12 22:09



Аз да ти кажа не бързам да отписвам никой отбор, без значение дали е дошъл от Б група, или пък е бил шампион на А. Според мен трябва най-напред да си гледаме нашия отбор, а после да мислим за другите. Аз лично съм оптимист и вярвам на Илиян Илиев. Този сезон не трябва да губим много точки навън, както го правихме миналата. Имаме нов спонсор, направихме прилична селекция, нещата се подреждат добре. Програмата също предполага да започнем ударно за първи път от години. Тръгнем ли с три, или повече победи определено ще сме в много изгодна позиция за атака на титлата. Не трябва да се дъним в началото, това е най-важното.
А партията мен лично ме интересува само ако е забъркан Левски по някакъв начин. Какво правят, как го правят си е тяхна работа. Не трябва да заприличваме на тях, дето само Левски им е в устите, трябва да си гледаме в нашето канче. Но както и да е, целта тази година е ясна


Ако искате да се съберем на 19 заедно на стадиона да изгледаме първия мач?



Тема Re: Най-накрая....нови [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано11.07.12 10:51



+1!!



Тема Re: Най-накрая....нови [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор Жоро Левскаря (планинар)
Публикувано18.07.12 22:49



И все пак ако някой реши да гледаме мача заедно нека драсне. Аз до следобеда ще съм в офиса и ще имам достъп до нета. Иначе картата ми е до последния вход на сектор А откъм Г.



Тема Re: Най-накрая....нови [re: Жоро Левскаря]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано18.07.12 23:04



Сам съм с малката, няма как да дойда.



Тема Re: Най-накрая....нови [re: Vendome]  
Автор Жopo Лeвckapя (планинар)
Публикувано19.07.12 17:25



Да сте живи и здрави и да се зарадвате на хубава победа


Пък Герена няма да избяга




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.