Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:18 10.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Няколко позитивни нещанови  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано14.06.12 11:38



1. Селекцията този път е далеч по-организирана, изглежда, действаме и на различни канали. Преди бе само Гонзо, сега се трудят немалко хора, защото петима души изглеждат сигурни. При него се закъсня с новите.

2. В клуба ще се завърне Здравко Здравков, аз ценя този мълчалив боец, наше дете от времето и на Гошо Донков и Велко Йотов. Моя "стар" Левски.

3. Някакси има една тиха решимост в клуба да се успее. Ще се борим за титлата.

4. Подготовка ще се води в Правец, а не на майна си за много хиляди евра - пълен ташак. За тези пари се взима нов играч по начало.

5. Негативното е, че не знам дали след Правец няма да последва някой лагер и навън.

6. Илиян не е казал някоя нова депресивна простотия, което прави тези дни още по-приятни. Ако така продължава обаче, ще бъде заменен, дори и да сме първи. Левски е по-особен клуб и в миналото го е доказвал.

7. Седмият гол е за чорбата.





Тема Програмата за подготовкатанови [re: jdefoe]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано14.06.12 12:09



Пресслужбата на Левски обяви програмата на тима до края на лятната подготовка. „Сините“ се събират днес за първо занимание, а утре тръгват за Правец. Заниманията там ще бъдат закрити за журналисти.

От 28 юни Левски ще продължи подготовката си в Австрия, където на базата Линдабрун футболистите на Илиан Илиев ще играят пет контроли.

1 юли - Металург Донецк

5 юли – Черноморец Одеса

7 юли – Гьор (Унгария)

10 юли – неуточнен съперник

11 юли – отбор от Втора Бундеслига в Австрия

Всички мачове ще се играят в базата на Левски.



Редактирано от lnglourious на 14.06.12 16:36.



Тема Re: Няколко позитивни неща [re: jdefoe]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано14.06.12 19:59



Не съм доволен,че сменихме Найк с Пума. Днес гледах интервю на Илиан Илиев от Варна и това ми направи лошо впечатление въпреки,че не е ли Адидас все тая...



Тема Re: Няколко позитивни неща [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор TCNQ ()
Публикувано14.06.12 21:59



и аз споделям мнението за Пума и Адидас - само вторите са истинските спортни екипи!



Тема Re: Няколко позитивни неща [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Жopo Лeвckapя (планинар)
Публикувано15.06.12 00:07



И аз съм на това мнение. Единственото негативно нещо случило се досега е именно пума. Ама дано да е за добре...



Тема Re: Няколко позитивни неща [re: jdefoe]  
Автор Жopo Лeвckapя (планинар)
Публикувано15.06.12 00:09



Адашче,
Въпросът сега е да повярваме, другото дамо ще си дойде





Тема за позитивните неща и за пресконференцията... [re: jdefoe]  
Автор dany_m111 (старо куче)
Публикувано15.06.12 00:39



има доста положителни признаци. Имам някакви нотки на оптимизъм, ако трябва да съм честен.


Хареса ми как без да се шуми се свърши работа по селекцията. Хареса ми как скриха всички трансфери от медиите докато не бяха практически завършени/или пред завършване. Хареса ми как нито един отбор не получи шанса да ни изнудва заради добрата организация и конфиденциалност при трансферите.

Никак не съм съгласен със Стенли за аматьорщината при трансферите(може би само при този Бру имаше нещо такова, но вярвам че с времето ще се научат и ще изгладят и тези недоразумения). Напротив - смятам, че трансферите специално се получиха доста професионално. Сега дали сме искали точно тези като първа опция, както казаха на пресконференцията е друг въпрос, отговорът на който може само да гадаем, но важното е че дойдоха и имаме почти пълен състав още на първа тренировка.

Дефо, това ни е програмата за подготовка от над 10 години насам сигурно - първо ходят да тичат в Правец/Боровец/Самоков, после излизат в Австрия за контроли. Аз лично нямам против такава подготовка.

Днес Илиан ми се видя доста сдържан, не искам да използвам определението "леко уплашен", ама натам биеше. Дано се освести по-бързо, в Берое показа че може да бъде силна личност с характер, да видим дали и за Левски ще бъде такъв.

Дани Младенов и Станчев са аут, заедно с изгонения вече Балтанов. Мисля че беше време "to cut our losses", дет викат хамериканците.

Интересното е че и Милиев, и Диамутен са все още с отбора и няма изгледи да са се ориентирали към изхода. Като добавим Иво и новия французин, това значи че ще имаме поне 4 централни защитника.

От списъка с юношите, които почват подготовка... интересното беше повече липсващите имена, отколкото тези които са взети. Ако не сте забелязали близнаците са аут, както и Христо Попадийн и Коен. Последните двама са набор '94, а от този набор няма нито един взет. Всички взети са от '93 и '95, не знам дали е случайно. Едва ли.



Тема Re: за позитивните неща и за пресконференцията...нови [re: dany_m111]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано15.06.12 10:33



Oтносно юношите силно се надявам Батков този път да казва истината, а именно този цитат от вчера:

"Минимум 7 юноши ще има в първия отбор. Но няма да е както досега - иди ми, дойди ми. През цялата година ще са в представителния отбор. Това е лицето на Левски"

А дано.



Тема Re: за позитивните неща и за пресконференцията...нови [re: dany_m111]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано15.06.12 17:25



Ако не вземем още един чужденец за централен защитник, Диамунтен трябва да остане, защато с Милиев и Главата плюс само французина, нещата ще продължат да са зле отзад.



Тема Диамунтеннови [re: Vendome]  
Автор rogach (пристрастен)
Публикувано15.06.12 17:50



100 процента е по добре да остане, има си кусури ама само да го гледат как застава и ще се научат много от него




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.