Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:21 02.07.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Ще бъде много трудно....  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано28.05.12 12:05



Ще бъде много трудно нещата да се променят генерално в ЛЕВСКИ. За да се случи това, трябва според мен да се върви начисто, да останат само тези, които осигуряват парите, но спортно-технически да има чужд мениджмънт. А сега се получава една манджа с грозде, твърде много маймуни са на клона в отбора ни. Дано не повторим този сезон. Аз обаче категорично не горя от оптимизъм. Причината е, че в защита няма да има никаква съществена промяна. Искат се български имена - научени ли са на отбранителна ТЕОРИЯ? Аз не съм видял досега бранител у нас, който да влиза здраво и напред като Рабех и Рисп, и не знам защо се освобождаваме от тези хора, като алтернативата им е българска. Не знам.

Сега пак буквално си обезглавяваме отбора, а насреща ни идва едно Пеле само. Е хубаво. Калво нямаше ли да покаже по-силна игра догодина, с нови хора за съотборници? Диамунтен ли е по-куц, или Иво? Не знам, негърът наистина не показа добра координация, но щеше да се подобри по мое мнение. Та Томашич в първия си сезон бе жива трагедия, ебаси. За защитник е нужно и малко време.

Черноморските играчи ако дойдат, ще видим какво ще сторят. Аз съм повече "за" да се опитва с френски играчи. Гонзо страшно много навреди на тима, заради него очевидно не работим с Бардон.

Вчера каза, че Петков е пазил добре единствено в един 2-годишен период. Аз защо си мисля, че периодът е много по-дълъг, и че ако не бе той, ние европейски победи нямаше да видим? Кой спасяваше в ситуация 1-1 положения с Киево? Кой ни отърва от 0-5 при онази загуба с два гола от чорбата с Пенев начело?

Не е прав Гонзо. Вярно, че Петков имаше слаби последни 1-2 години, но предишните 7-8 бе вратар, който скоро няма да видим.

Редактирано от jdefoe на 28.05.12 12:07.



Тема Re: Ще бъде много трудно.... [re: jdefoe]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано31.05.12 08:45





Ако това стане, ще съм доволен, безумно е, че толкова години пренебрегвахме интелигентен човек като него.



Тема Re: Ще бъде много трудно.... [re: jdefoe]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано31.05.12 10:50



И в тази връзка - Какво очакваш от новият сезон? 1- 2 -3 -4 място?




ЯМБОЛ - най-доброто място за баскет в БГ!

Тема Re: Ще бъде много трудно.... [re: Vendome]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано31.05.12 10:50



На мен ми се щеше Ясен да стане шеф в школата, но явно човека иска да е треньор. А Ники Илиев съвсем не е зле като вариант. Единствено минус може да бъде, че не се знае дали има някакъв опит и визия за такъв пост.



Тема Re: Ще бъде много трудно.... [re: tonzosjustice]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано31.05.12 10:52



Хаха. Май само на тебе не ти е ясно, че Левски ще е шампион догодина





Тема Re: Ще бъде много трудно.... [re: lnglourious]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано31.05.12 11:14



Ако пак аз спечеля играта на прогнозите, определно ще бъдете шампиони




ЯМБОЛ - най-доброто място за баскет в БГ!

Тема Re: Ще бъде много трудно.... [re: lnglourious]  
Автор TCNQ ()
Публикувано31.05.12 11:21



Хименно!





Тема Re: Ще бъде много трудно.... [re: lnglourious]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано31.05.12 12:51



Ясен да скаутства, на нас ни трябва човек, имащ опит и контакти на Запад, и с интелект, какъвто е Ники Илиев.



Тема Re: Ще бъде много трудно.... [re: Vendome]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано31.05.12 13:05



Е, той Ясен още преди каза, че договорката му с Левски е да е скаут докато си намери отбор да тренира. Илиев дали наистина има опит и контакти на Запад ? Питам понеже не съм чул с какво се занимава последните години.



Тема Re: Ще бъде много трудно.... [re: lnglourious]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано31.05.12 13:10



Баце, той игра някъде около пет години на Запад - в Болоня, Лийдс, Херта и Рен, отделно завърши прословутата школа в Коверчано.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.