Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:29 04.07.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Селекция лято 2012 [re: TCNQ]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано25.05.12 13:42



Аз вече писах, че за нападател бих взел Миро Манолов, класен играч, низвергнат глупаво от чорбата.



Тема Maкриев [re: Vendome]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано25.05.12 13:44





Този път май, май ще дойде



Тема Re: Maкриев [re: lnglourious]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано25.05.12 16:08



А дано. По-добре от Генков при вси4ки слу4аи. Той си е типи4ен ЦН и за Бг ще е екстра. Ако доъде и Камбура като алтернатива и фауладжия, в нападение ще сме добре.


За пробив в ЕКТ този сезон няма да стане, просто няма време, може да се мисли за догодина.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: Maкриев [re: lnglourious]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано25.05.12 16:52



За какво ни е тоя? В Украйна и Русия го разкриха, а и е мръсно копеленце.



Тема Re: Maкриев [re: Vendome]  
Автор TCNQ ()
Публикувано25.05.12 17:08



Е чак да са го разкрили... според мен с добър треньор би ни свършил чудесна работа. А и ние българите сме си малко окомуш.



Тема Re: Maкриев [re: TCNQ]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано25.05.12 17:09



Ами виж го, за два сезона в Криля Советов и Олекандрия - пълна дупка и освободен и от двата отбора.



Тема Re: Селекция лято 2012 [re: Vendome]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано26.05.12 00:08



Напълно съм съгласен, и аз най-много харесвам Миланов и Цветков. Може би бих взел и другия близнак, макар че нямам съвсем категорични впечатления от него още, ма да не ги разделяме братята



Също така, пак като теб, харесвам много и Росен Колев, тая година май сме изцяло на едно мнение за селекцията с теб :)



Тема Re: Maкриев [re: Vendome]  
Автор TCNQ ()
Публикувано26.05.12 10:59



Играчи-визитки се провалят, а някои неудачници и анонимници се оказват попадения. Ние нямаме портфейла да взимаме доказани, а да търсим по-скоро вторите. Винаги е по-добре да имаш собствени юноши, а не да разчиташ, че чужденеца ще го е еня за името "Левски" и да го чакаш да го разбере и да се раздава в закучени и напечени мачове.
В същото време много родни псевдозвезди от прованса тотално се провалят, идвайки в "Левски" или чорбата.
Ролята на Илиян и другите "сини" мениджъри е да създадат качество, да редуцират разходите спрямо продукцията.



Тема Re: Селекция лято 2012 [re: TCNQ]  
Автор Жopo Лeвckapя (планинар)
Публикувано26.05.12 21:06



За мен най-важно е да оправим отбраната. Не е редно да допускаме толкова много голове. Само да припомня, че от сезона 1996/1997 не сме допускали повече попадения от сега. Кой ли не въртяха, то не беше Милиев, не беше Диамунтен, Иванов... и пак зле. Едни напълно нови за отбора защитници биха могли да започнат от нулата и да градят новия отбор.



Тема Re: Maкриев [re: TCNQ]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано28.05.12 12:16



Думата "мениджър" е неподходяща за наши футболни хора, бате. Присъствал съм на 4 курса на БФС с поканени лектори от УЕФА, и там само вратарят Краси Колев знаеше....английски!

Тъй като футболна теория на български е трудно да се открие, не е допустимо да не знаеш език, особено този на спорта и на кое ли не още. А за да си треньор, за каквато функция тази пасмина кандидатства, е необходимо да минеш през изпит (за про лиценз).

На тази шайка как им се дава такъв е необяснимо, ти говориш за мениджъри. Виждаме и колко разбират от футбол всички тия, щом гонят от България футболисти като Кежман, вкарали към 200 гола после. Па нека след 200 гола да угаснат, вкарал ли ги е? Да.

На така наречения Лаптоп му беше СКУЧНО, когато белгийският лектор разказваше оживено как с младежите си е бил младежкият тим на Барса (с Меси, Педро, Пике, и още 15 души от сегашния отбор). Ударил ги е с 1-0, и показа как го прави - с пакетна преса, вярно, изискваща здрава подготовка, но поне на мен ми бе адски интересно.....

Беше подготвил около 100 различни кадъра на ситуации, при статични положения, темата беше как се разузнава отбор. Дали някой е специалист при статични, или не (Гаджев), дали го бие номер 10 (очевидно, офанзивен играч или не), как се разпологат всички, какви са условията за контра при отнемане на топката....на такива лекции се научават БЕЗЦЕННИ работи.

И на тая зурла Коцето Лаптопа му е скучно. Скучно беше на Любо Пенев, но хайде, за него може да се приеме.

Компютърджията, който помагаше да се осъществи лекцията, ми сподели огорчено: "Господине, вижте ги, как може да им е скучно? За какво го правим това изобщо".

Правете си сметка. Е, аз за себе си разбрах много неща. Тези знания буквално ти отварят очите за футбола. Ако отида на още 5-6, ефектът ще е още по-хубав.

Редактирано от jdefoe на 28.05.12 12:22.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.