Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:46 02.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Не знам за вас  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.05.12 20:29



Но аз по-слаб Левски не съм гледал



Тема Re: Не знам за васнови [re: Vendome]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано06.05.12 20:34



Аз искам да чуя Иво Тонев какво мисли по въпроса. След всяка загуба е много афектиран и не му се говори ама иначе може да каже много неща...



Тема Re: Не знам за васнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.05.12 20:36



Батков като говори много, файда има ли?



Тема Re: Не знам за васнови [re: Vendome]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано06.05.12 20:39



Не става дума за това. Но като е спортен директор той трябва да казава кое не е наред и да го коригира, а не собственика. Поне на теория.



Тема Re: Не знам за васнови [re: Vendome]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано06.05.12 20:54



Чакам коментара на Наско Сираков по фейсбук




ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!

Тема Re: Не знам за васнови [re: Vendome]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано06.05.12 21:09



аз поне откакто гледам футбол НЕ. Имало е слаби години е резултати, но не и толкова беззъба игра (имам спомени още от отбора с Барзов и Пачата, макар и бегли).

А като връх на унижението днеска и обращачка мани мани.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: Не знам за васнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.05.12 21:34



Първо не е спортен директор, а изп. директор, второ корекциите от лятото, трето проблемите са наследство от сбърканата политика на въпросния собственик в последните четири години.



Тема Re: Не знам за васнови [re: pirx]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.05.12 21:36



Помня сезон 1996/1997, помня сезона с 0:5 от чорбата, помня и 1990/1991, но дори тогава имахме играчи, имахме хубави мачове, а този сезон не се сещам дори за един.



Тема Re: Не знам за васнови [re: Vendome]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано06.05.12 21:46



Абе на кой му дреме какъв точно директор се води бе копеле що се правиш на луд и се хващаш за думата като третокласник не мога да разбера


Стига с тва лято половин година е вече в отбора, 3 месеца не се игра футбол в паузата тва МАЛКО време ли е да почнеме да виждаме некакви резултати?
Наследство, с тва може да се оправдаваме и в следващите 10 години ае малко по-сериозно



Тема Re: Не знам за васнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.05.12 21:51



Наследството е важно, докато не се подмени поне половината състав, щото Тонев реално е докарал трима играчи, останалите льохмани са тук благодарение на Батков и назначаваните от него комици за треньори и директори. Главният виновник е Борат, Тонев ще го съдим догодина.



Тема Re: Не знам за васнови [re: Vendome]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано06.05.12 21:57



Абе много ше ми е интересно колко точно пари ше почне да дава Тонев за Левски...сигурно колкото даде за Докото като го закъсаха, та за тва сега са на 13 место в резултат на дългогодишния му мениджмънт. Батков си има много косури, но доведе тия, които бяха поискани. Нито той играе, нито на него му е работа да ги учи как да играят. Той требва да дава пари и за разлика от всички най-най-обичащи и милеещи за Левски ги дава вече 10 години. Да, не са много ама без тях кво правехме?



Тема Re: Не знам за васнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.05.12 22:07



Тонев е мениджър, а Локото е провал на Гигов, там никой друг нямаше думата. И Батков освен, че трябва да дава пари, трябва да назначава и кадърни треньори и мениджъри, вместо това, назначаваше некадърници, които привличаха други некадърници за играчи и затова сме на този хал..



Тема Re: Не знам за васнови [re: Vendome]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано06.05.12 22:32



И каква според тебе тогава е функцията на Мениджър Тонев?





Тема Re: Не знам за васнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.05.12 22:39



В Левски или Локомотив?



Тема Re: Не знам за васнови [re: Vendome]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано06.05.12 22:44



За Левски де за Локото не ме интересува...стига ми факта,че са на 13 място



Интересно обаче как като един отбор се проваля е само и единствено заради собствениците (Гигов, Батков и т.н), но когато се бори за титла или играе на 1/4 финал в Европа е благодарение на Наско, Мъди, Иво Тонев и т.н



Тема Re: Не знам за васнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.05.12 22:50



Аз никъде н съм писал, че Гигов и Борат нямат заслуга за наличието на успехи. Ролята на Тонев ще се види тепърва, реално дотук той има един управленски ход в дългосрочен план - нови треньор. Докато тази на Борат за провалите я видяхме, всички назначения до тази година са негови, а резултатите от тях са плачевни.



Тема Re: Не знам за васнови [re: Vendome]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано06.05.12 22:54



Е копеле за 6 месеца "менажиране" направо си е е велик управленски ход да назначиш треньора на 9тия в А група - Берое Стара Загора. Ше видиме колко дългосрочен ше е плана и до какво ше доведе той ама все си мисля,че такова менажиране можеме да направиме и ние с тебе ама за 2 дена не за 6 месеца и щяхме да назначиме минимум Херо =))
Заеби





Тема Re: Не знам за васнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.05.12 23:08



Херо не иска, махаме го като вариант и кой назначаваш? А дали едно решение е успешно се гледа по резултатите, тях е ги видим наесен.



Тема Re: Не знам за васнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано06.05.12 23:10



Като стана дума : Вили Вуцов беше треньор в Б група, Костов на 6-7мия в Украйна, Достанич беше без успехи и работа, Гонзо без грам опит и умения.
Верно много яки назначения на треньори имаме последните 4 години :)



Тема Re: Не знам за васнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано06.05.12 23:19



Кокала не знам защо го изгонихте. Най-забавен беше овцата, ех дали някога ще се върне този митичен герой




ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!

Тема Re: Не знам за васнови [re: lnglourious]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.05.12 23:22



И всичките са на Батков.



Тема Re: Не знам за васнови [re: Vendome]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано06.05.12 23:51



Резултатите баце се гледат от момента, в който си дошъл да работиш за клуба.
Един ПОЛУСЕЗОН + 3 месеца подготовка вече минаха - от равен брой точки с 3-тия в момента сме 6ти и аут от ЕКТ. Ето ти резултат. Отбора няма облик, няма мотивация, няма дух, няма нищо. На кого според тебе е работа да вдигне отбора? треньорско ръководство и въпросния изпълнителен директор, иначе за какво е в клуба? Да дава интервюта след мача,че е много афектиран?!
Догодина може и да ни е ред да вземем титлата - не се иска да си Капело,че веднъж на 4 години да направиш Левски шампион все пак.

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 06.05.12 23:52.



Тема Re: Не знам за васнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано07.05.12 00:09



Кой води подготовката и прави селекцията? Костов. Кой го назначи Батков. Та кой е виновен за пролетните резили? Тонев или Батков?



Тема Re: Не знам за васнови [re: Vendome]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано07.05.12 00:28



Еми и двамата са виновни точно тва се опитвам да ти обясня. Не само Батков. Той плати за играчи, които треньора поиска, кво повече?! Все пак Тонев беше тоя, който изгони Костов и не предложи одачна алтернатива до края на сезона - колко треньора сменихме от изгонването на Костов в следващите 3-4 мача? Май 3ма!!! =)

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 07.05.12 00:32.



Тема Re: Не знам за васнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано07.05.12 00:33



Е кой можеше да назначи Тонев? Май единственият, успял в сериозен клуб беше Стоилов. За мен Тонев трябва да го преценяваме след края на сезона, ако не успее, да си ходи.



Тема Re: Не знам за васнови [re: Vendome]  
Автор TCNQ ()
Публикувано07.05.12 08:53



и аз не съм. Дори когато навлизаше поколението на Велко Йотов, Здравко Здравков и сие, и падахме къде ли не, все имаше 2-3а истински лидери... сега нема никой!!! И аз за пръв път недогледах последния десетина минути агония.



Тема Re: Не знам за васнови [re: TCNQ]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано07.05.12 11:27



алтавите си беха футболист4ета и ги разкарахме тамън като по4наха да играят като хората. Он онова поколение най ми харесваше Слав4ев,ама се оказа 4уплив и верно биеха ни под път над път ама тогава сложихме на докото 7 ако не беше и на откриването на шампионата.

Но поне имахме нападтели, Михтара, алтавите и даже онова дърво Преслав Гетов.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: Не знам за васнови [re: TCNQ]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано07.05.12 11:30



Грабвайте трионите, дойде време за рязане на греди




ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!

Тема Re: Не знам за васнови [re: tonzosjustice]  
Автор TCNQ ()
Публикувано07.05.12 11:39



Ааа, в голема грешка си, т'ва си е ваш патент и мисля, че съвсем скоро ще ви се включи в действие (след директивите, късането на мръвки, ще дойдете и до врага с партиен билет).



Тема Re: Не знам за васнови [re: TCNQ]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано07.05.12 11:44



Аре да залагаме за колко пари Тройчо ше ги осъди тоя път?



Тема Re: Не знам за васнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано07.05.12 12:19



Абсолютно съм на твоето мнение за Тонев. Още като дойде почна да говори как знаел как да оправи нещата (може би на базата на безбройните му успехи във футбола и изграждане на успешни и печеливши отбори със собствен модерен стадион?!?), как работел денонощно и даже отрязал жена си да ходят на Сейшелските острови (примерно) щото имал много работа в Левски, и как сме щели да видим промяната. След това направи селекцията и обяви, че сме готови да станем шампиони, за разлика от друг път се взели точните футболисти, които са ни необходими, и е убеден, че ще сме първи.

За мен единствения му добър ход до момента в Левски е, че изгони доказания некадърник Бисер Хаздай, който доколкото знам е бил с протекции от Батков, но Тонев е стъпил твърдо и е казал, че няма как да го остави. Не знам обаче как да коментирам другите му невероятно важни персонални промени - уволни психоложката и Светльо, който превеждаше на бразилците/португалците и ги развеждаше из София





Тема Re: Не знам за васнови [re: Vendome]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано07.05.12 14:33



Май никой не е. През 90-те имахме таланти като Велко, като Донков, като Михтарски, аз съм бил малък тогава, но се сещам, че играеха нещо. Бяха си футболисти и после направиха някаква кариера и навън, Донков доста игра в Германия. После имахме изградени и добри нападатели като Илиян Симеонов, които публиката не харесваше много, но тогава бе претенциозна с право. Сега Чушката ще гази. Йовов след това също тръгна добре....

Защитниците ни бяха да речем хора като Сашо Марков, като Хубчев, на фона на сегашните какво да се каже. Елин, Георги Марков - много по-силни от актуалното ниво.

Тъжна и унизителна работа. Все пак, ключът е да вземат поне 2-ма централни нападатели, двама защитници, двама халфове. На този отбор са нужни 6 човека. Трябва да са трима българи, дори да са от Б или В група значение няма, искам да ги намерят, че играят хубаво, все някакви такива има.

Другите трима да са чужденци, взети на свободно.

Айде бе, 55 скаута назначиха в клуба, да се размърдат малко. Чорбата как успяват със селекцията до този момент? За мен имат български попадения - Карачанаков си става, има шут, има си качества....





Тема Re: Не знам за васнови [re: Suprs]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано07.05.12 15:12



За това иде реч. Не е сериозно да се плюе машинално по Батков и да си мислят некои хора,че с неговото напускане от раз ше се оправиме. Не съм чул някой да се натиска да издържа отбора и ше ми е много интересно дали родолюбци като Наско, Борето и т.н ше се нагърбят да дават лични средства ако се наложи.

Още зимата слушахме как Левски ше е шампион и ше изглежда по различен начин през пролетта. Има нещо такова между другото - още по-слаби сме щото преди поне си взимахме мачовете на Герена. =)
Сега слушаме как догодина ше сме коренно различни - еми то от сега надали има как да сме по-зле,може би да стигнеме висините на Локо СФ до 13 място..
Ше поживееме и ше видим, но за мене оценката вече е среден 3 и нянам нужда да чакам още 1 година,че да я сформирам =)



Тема Re: Не знам за васнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано07.05.12 18:25



Луд ли си? Той обича ЦСКА

Дори е готов да работи без пари, ама те не му позволяват. Той вика "Не ща", а те отвръщат "Взимай, няма не щеш".



Тема Re: Не знам за васнови [re: Suprs]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано07.05.12 18:32



Янчева никаква работа не върши и със Светльо бяха подлоги на Насо.



Тема Re: Не знам за васнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано07.05.12 18:32



Ти си негативно настроен към всеки, различен от Батков все пак :)



Тема Re: Не знам за васнови [re: Vendome]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано07.05.12 18:45



Да де, и явно те бяха в основата на проблемите, щото на оная прословута пресконференция, на която беше обявено и назначаването на Илиян, Тонев обяви персоналните промени, които се правят в резултат на провлите - уволняват Янчева и Светльо и дават последно предупреждение на Райко Якимов (май). Подозирам, че ако бяха действали докрай с твърда ръка и бяха уволнили и диктора и тоя дето чертае терена сега щяхме да сме много по-добре





Тема Re: Не знам за васнови [re: Suprs]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано07.05.12 19:12



Е аре сега, тея уволнения бяха обявени между другото.



Тема Re: Не знам за васнови [re: jdefoe]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано07.05.12 21:05



Баце, ако този Левски играеше в А група през сезон 1989/90 или 1990/91, щеше да изпадне от елита и то твърдо на последно място.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.