Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:59 11.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не знам за васнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано07.05.12 12:19



Абсолютно съм на твоето мнение за Тонев. Още като дойде почна да говори как знаел как да оправи нещата (може би на базата на безбройните му успехи във футбола и изграждане на успешни и печеливши отбори със собствен модерен стадион?!?), как работел денонощно и даже отрязал жена си да ходят на Сейшелските острови (примерно) щото имал много работа в Левски, и как сме щели да видим промяната. След това направи селекцията и обяви, че сме готови да станем шампиони, за разлика от друг път се взели точните футболисти, които са ни необходими, и е убеден, че ще сме първи.

За мен единствения му добър ход до момента в Левски е, че изгони доказания некадърник Бисер Хаздай, който доколкото знам е бил с протекции от Батков, но Тонев е стъпил твърдо и е казал, че няма как да го остави. Не знам обаче как да коментирам другите му невероятно важни персонални промени - уволни психоложката и Светльо, който превеждаше на бразилците/португалците и ги развеждаше из София





Тема Re: Не знам за васнови [re: Vendome]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано07.05.12 14:33



Май никой не е. През 90-те имахме таланти като Велко, като Донков, като Михтарски, аз съм бил малък тогава, но се сещам, че играеха нещо. Бяха си футболисти и после направиха някаква кариера и навън, Донков доста игра в Германия. После имахме изградени и добри нападатели като Илиян Симеонов, които публиката не харесваше много, но тогава бе претенциозна с право. Сега Чушката ще гази. Йовов след това също тръгна добре....

Защитниците ни бяха да речем хора като Сашо Марков, като Хубчев, на фона на сегашните какво да се каже. Елин, Георги Марков - много по-силни от актуалното ниво.

Тъжна и унизителна работа. Все пак, ключът е да вземат поне 2-ма централни нападатели, двама защитници, двама халфове. На този отбор са нужни 6 човека. Трябва да са трима българи, дори да са от Б или В група значение няма, искам да ги намерят, че играят хубаво, все някакви такива има.

Другите трима да са чужденци, взети на свободно.

Айде бе, 55 скаута назначиха в клуба, да се размърдат малко. Чорбата как успяват със селекцията до този момент? За мен имат български попадения - Карачанаков си става, има шут, има си качества....





Тема Re: Не знам за васнови [re: Suprs]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано07.05.12 15:12



За това иде реч. Не е сериозно да се плюе машинално по Батков и да си мислят некои хора,че с неговото напускане от раз ше се оправиме. Не съм чул някой да се натиска да издържа отбора и ше ми е много интересно дали родолюбци като Наско, Борето и т.н ше се нагърбят да дават лични средства ако се наложи.

Още зимата слушахме как Левски ше е шампион и ше изглежда по различен начин през пролетта. Има нещо такова между другото - още по-слаби сме щото преди поне си взимахме мачовете на Герена. =)
Сега слушаме как догодина ше сме коренно различни - еми то от сега надали има как да сме по-зле,може би да стигнеме висините на Локо СФ до 13 място..
Ше поживееме и ше видим, но за мене оценката вече е среден 3 и нянам нужда да чакам още 1 година,че да я сформирам =)



Тема Re: Не знам за васнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано07.05.12 18:25



Луд ли си? Той обича ЦСКА

Дори е готов да работи без пари, ама те не му позволяват. Той вика "Не ща", а те отвръщат "Взимай, няма не щеш".



Тема Re: Не знам за васнови [re: Suprs]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано07.05.12 18:32



Янчева никаква работа не върши и със Светльо бяха подлоги на Насо.



Тема Re: Не знам за васнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано07.05.12 18:32



Ти си негативно настроен към всеки, различен от Батков все пак :)



Тема Re: Не знам за васнови [re: Vendome]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано07.05.12 18:45



Да де, и явно те бяха в основата на проблемите, щото на оная прословута пресконференция, на която беше обявено и назначаването на Илиян, Тонев обяви персоналните промени, които се правят в резултат на провлите - уволняват Янчева и Светльо и дават последно предупреждение на Райко Якимов (май). Подозирам, че ако бяха действали докрай с твърда ръка и бяха уволнили и диктора и тоя дето чертае терена сега щяхме да сме много по-добре





Тема Re: Не знам за васнови [re: Suprs]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано07.05.12 19:12



Е аре сега, тея уволнения бяха обявени между другото.



Тема Re: Не знам за васнови [re: jdefoe]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано07.05.12 21:05



Баце, ако този Левски играеше в А група през сезон 1989/90 или 1990/91, щеше да изпадне от елита и то твърдо на последно място.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.