Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:02 11.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не знам за васнови [re: Vendome]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано06.05.12 21:57



Абе много ше ми е интересно колко точно пари ше почне да дава Тонев за Левски...сигурно колкото даде за Докото като го закъсаха, та за тва сега са на 13 место в резултат на дългогодишния му мениджмънт. Батков си има много косури, но доведе тия, които бяха поискани. Нито той играе, нито на него му е работа да ги учи как да играят. Той требва да дава пари и за разлика от всички най-най-обичащи и милеещи за Левски ги дава вече 10 години. Да, не са много ама без тях кво правехме?



Тема Re: Не знам за васнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.05.12 22:07



Тонев е мениджър, а Локото е провал на Гигов, там никой друг нямаше думата. И Батков освен, че трябва да дава пари, трябва да назначава и кадърни треньори и мениджъри, вместо това, назначаваше некадърници, които привличаха други некадърници за играчи и затова сме на този хал..



Тема Re: Не знам за васнови [re: Vendome]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано06.05.12 22:32



И каква според тебе тогава е функцията на Мениджър Тонев?





Тема Re: Не знам за васнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.05.12 22:39



В Левски или Локомотив?



Тема Re: Не знам за васнови [re: Vendome]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано06.05.12 22:44



За Левски де за Локото не ме интересува...стига ми факта,че са на 13 място



Интересно обаче как като един отбор се проваля е само и единствено заради собствениците (Гигов, Батков и т.н), но когато се бори за титла или играе на 1/4 финал в Европа е благодарение на Наско, Мъди, Иво Тонев и т.н



Тема Re: Не знам за васнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.05.12 22:50



Аз никъде н съм писал, че Гигов и Борат нямат заслуга за наличието на успехи. Ролята на Тонев ще се види тепърва, реално дотук той има един управленски ход в дългосрочен план - нови треньор. Докато тази на Борат за провалите я видяхме, всички назначения до тази година са негови, а резултатите от тях са плачевни.



Тема Re: Не знам за васнови [re: Vendome]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано06.05.12 22:54



Е копеле за 6 месеца "менажиране" направо си е е велик управленски ход да назначиш треньора на 9тия в А група - Берое Стара Загора. Ше видиме колко дългосрочен ше е плана и до какво ше доведе той ама все си мисля,че такова менажиране можеме да направиме и ние с тебе ама за 2 дена не за 6 месеца и щяхме да назначиме минимум Херо =))
Заеби





Тема Re: Не знам за васнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.05.12 23:08



Херо не иска, махаме го като вариант и кой назначаваш? А дали едно решение е успешно се гледа по резултатите, тях е ги видим наесен.



Тема Re: Не знам за васнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано06.05.12 23:10



Като стана дума : Вили Вуцов беше треньор в Б група, Костов на 6-7мия в Украйна, Достанич беше без успехи и работа, Гонзо без грам опит и умения.
Верно много яки назначения на треньори имаме последните 4 години :)



Тема Re: Не знам за васнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано06.05.12 23:19



Кокала не знам защо го изгонихте. Най-забавен беше овцата, ех дали някога ще се върне този митичен герой




ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.