Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:01 02.07.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема значи моженови  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано29.04.12 19:39



все пак да играем като отбор. Малко с късмет, с едно лъвче на вратата го взехме този мач. Айде поздрави от полярния кръг, отивам да пия коскенкорва

.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»

Редактирано от pirx на 29.04.12 19:41.



Тема Този мач минимум равен трябваше да е [re: pirx]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.12 19:48



но това е футболът - честито ви, при нас греда и пропуски, за вас гол от единственото ви свястно положение. Лично аз съм приятно изненадан от играта, показана в този мач, защото знаем колко често дербито се обръща в едно истинско ритане, блъскане и т.н. - сега и двата отбора се опитаха да играят, даже и с едно докосване, комбинации. ЦСКА определено бяха по-силни второто полувреме, но се сетиха да играят чак след малко щастливия ви гол. Мен лично ме е яд за положението на Мораеш, в което овладя като по конец пас през целия терен и след като елиминира Иво Иванов по толкова хубав начин, избърза леко и буквално подаде топката на вратарчето ви, вместо да го разстреля. Иначе браво на Илиев за спасяването срещу Крачунов, страхотен рефлекс, той това си го има.




Тема Re: Този мач минимум равен трябваше да енови [re: alessandron]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано29.04.12 19:55



с оглед на сбъркания състав (стига с тоя Йовов бе, сега пък и нападател го мъчим на тия години...) и пропиляното първо полувреме стана нелош мач- естествено далеч от европейските стандарти, но пък имаше заряд и сравнително по-малко брак и простотии от обикновеното. Ясен закъсня с включването на Жуниор и Цветков и ги вкара когато решихме незнайно защо да пазим резултата, което за малко да донесе равния за чорбаспор. все пак с оглед на плачевния сезон, играхме мъжки и с някакви наченки на тактическа зрялост. но едно ми писна в последните дербита- вкара се един гол и после се брани все едно е финал на ШЛ, не знам откъде се наложи тая мода...

VAMOS!



Тема Re: Този мач минимум равен трябваше да енови [re: A.Agassi]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.12 20:00



Ми откъде - де да знам и аз, но пак казвам - за разлика от други години сега поне имаше некви опити и то дори успешни за футбол. Като цяло след много неуспешната за вас пролет, което изобщо не е характерно за Левски, нормално искахте да биете и може би точно затова след като поведохте в конкретния случай гледахте повече да не пуснете гол. Но пък през последните години толкова пъти се нагледахме който вкара пръв да печели с 1:0, че кой знае дали е само това - добре че беше вратарят ви де, ние имахме поне три достатъчно чисти положения, за да изравним, визирам дори ситуациите със съмнения за дузпи, но не да се дава дузпа в тях, ами ако си ги бяхме играли с мисъл за гол - особено това на Карачанаков, който можеше да играе да излезе хубаво сам срещу Илиев и да вкарва, а не да чака Мюлдер да го пресира и да играе за дузпа - такива неща много ги мразя, трябва да се търси гола в ситуации като тая, а не да гледаш да хитрееш.




Тема Re: Този мач минимум равен трябваше да енови [re: alessandron]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано29.04.12 20:31



Чак пък да не сме имали положения - тези на Калво и Йовов си бяха такива. А ваще реално си бяха 2-3.



Тема Re: Този мач минимум равен трябваше да енови [re: A.Agassi]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано29.04.12 20:32



Модата тръгна от Плешич и пловдивския Моу, които като вкараше отборът им и се затваряха.



Тема Re: Този мач минимум равен трябваше да енови [re: alessandron]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано29.04.12 20:43



чак пък само едно, на Йовов и Калво си бяха от всякъде чисти положения. Ясен заложи на надлъгване и по-големия опит на играчите си и воала



«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»

Тема Re: Този мач минимум равен трябваше да енови [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.12 20:44



Нашите със сигурност бяха по-чисти и опасни, а и повече. Ситуациите за дузпите също не ги забравяй, защото както вече казах, особено това на Карачанаков можеше да се отиграе и да е положение сам срещу вратаря. А положението на Мораеш много ме съмнява дали не си беше дузпа, но няма особен смисъл да се вторачваме твърде много в него - просто трябваше да си вкараме един гол, достатъчно ситуации имахме.




Тема Re: Този мач минимум равен трябваше да енови [re: alessandron]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано29.04.12 21:04



Повече, повече, реално си ви бяха две - на Бандаловски джебчията и на Крачунов, гредата си беше обикновен далечен удар, който взе, че уцели гредата.



Тема Re: Този мач минимум равен трябваше да енови [re: alessandron]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано29.04.12 21:05



И още нещо, нали не си очаквал да ви мачкаме. Вие сте лидери и почти сигурни шампиони, а при нас има срив, трима треньори за една пролет, драми и напрежение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.