Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:15 04.07.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Този мач минимум равен трябваше да енови [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.12 21:28



А на Мораеш след паса през цялото поле - сам срещу вратаря беше тва, след като излъга Иванов? Гредата дори не я броя толкова, далечен удар е, обаче също късмет за вас - получи се страхотен падащ лист и един сантим по-надолу щеше да е голям гол.




Тема Re: Този мач минимум равен трябваше да енови [re: alessandron]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано29.04.12 21:29



Е айде, три да са. Ама човек, ако го слуша Тройчо, все едно сте ни мачкали така, както Барса мачкаше Челси в Лондон.



Тема Re: значи моженови [re: pirx]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано29.04.12 23:53



Играхме страшно слабо, с огромен късмет победихме. Естествено, имаше неща, които ми харесаха - в сектор А бях сред по-улегнали и по-богати фигури, със Супрс обсъдихме генералната политика на клуба, а заедно с КРАЛЯ отново бяхме колоритни и гласовити. Аз повече ръкоплясках, защото гърлото трябва да се пази. Е, ако ми беше в ред, щях да запея песните на победата, но нищо.

Успех на отбора в последните мачове. Страшно зле играхме, но поне с желание за победа - това го имаше, и я взехме. Без централен да се джитка е безумие, магия, ама не може все на магия.

Наздраве, сини фенове!





Тема Re: значи моженови [re: jdefoe]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано30.04.12 09:17



историята не помни такова пляскане от мача с финландците на Герена



Тема Re: значи моженови [re: jdefoe]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано30.04.12 09:31



Да не става без централен нападател. Взехме го на мускули, но се видя, 4е свинята е ялова и като играе истински ма4ове е зле.

Последните минути не е ясно защо централните им защитници не се изнесоха поне 20м напред, Цветков не е бърз игра4 и винаги може да бъде застигнат.

Но това е Трой4о, простак и манипулатор, но не и треньор. Вместо да ни разбият се бяха уплашили и си го полу4иха.

Това е най слабият Левски от последните 20г., дано лятото след селекцията (за пореден път) и с Илиан да сме по-добре.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: Този мач минимум равен трябваше да енови [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.04.12 10:27



Бе мани го Младенов, говорим си ние - за кво ми е някой да ми обяснява какво съм видял или какво не.




Тема Re: Този мач минимум равен трябваше да енови [re: alessandron]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано30.04.12 11:47



Е хубаво, говорим си ние, за мен положенията са 4-3 за вас. Никой не е надиграл другия. И двата отбора са пълен ташак, ама от една страна сте вие - бъдещ шампион и ние - пети в класирането с редица провали този сезон.



Тема Re: значи моженови [re: pirx]  
Автор TCNQ ()
Публикувано30.04.12 16:33



Да, може, като отбора има треньор. А не да се пробва Гонзо. Но също така, както и едно чорбе е отбелязал, те имат само Мораеш и сбиротак. И дори Мболи гледа да си бие камшиците по живо, по здраво. Защото всички са наясно, че още на лято ще има Тройчови неволи.



Тема Re: значи моженови [re: jdefoe]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано30.04.12 18:27



Докато влизахме на стадиона, феновете бяха в екстаз,че сред тях има такава известна и публична личност като Дж. Дефо. Искаха му приятелство във фейсбук, автографи или просто да му стиснат ръката. За мен остана утехата,че всеки един от тях се питаше: "кой ли е назобеният манекен до Дж. Дефо?"



Тема Re: значи моженови [re: pirx]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано30.04.12 20:23



Но това е Трой4о, простак и манипулатор, но не и треньор.


понякога това е напълно достатъчно за да успееш в бг. с ниската футболна култура на футболистите. а това, че Стойчо също има вина за резултата е напълно вярно. доста по-голяма от съдията да речем. не можеш да се оправдаваш с бог по националната телевизия и да играеш с 7 дефанзивни играча като се знае състоянието на вашия отбор и че ние търсим победа.

Както и да е. При всяко положение Стойчо е треньор на ЦСКА за момента и в днешната футболна действителност не виждам по-добра алтернатива. Едно време се ядосвах, че играе с двама дефанзивни полузащнитици, сега играе с трима. Но в крайна сметка важни са резултатите. Ако накрая на годината ЦСКА е шампион той ще е основния катализатор.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.