Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:17 29.05.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Виторио Павлов?нови  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано05.04.12 11:33



Илиян Илиев също се е уплашил от "напрежението", долитат някакви слухове, та мисля, че някой по-серт пичага като Виторио или Мариян могат да оправят нещата.

Без майтап - и сега е време да вземе да пусне Жак Коен и някое друго дете, дето иска да се докаже, публиката ще аплодира подобни решения.

Но - сънувам, приятели. Левски е толкова закостенял (вината е на Батков), че ще си въртим като рулетка тези, за които се говори.

Огромна е комедията, която се разиграва от ръководството по отношение на новия треньорски пост.



Тема Re: Виторио Павлов?нови [re: jdefoe]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано05.04.12 12:06



Провинциалният треньор Илиян Илиев и без това не е за Левски. Това,че дал на задна и аз го чух вчера между другото. Викторио Павлов не го знам какво разбира, но като играч си свърши работата - вкара гол на чорбата в един мач за купата и си осигури договор за още няколко сезона в Левски



За мене най-удачния вариант е Херо, но и трудно осъществим. Силно се надявам,че Мъри от Хасково няма да се върне!



Тема Re: Виторио Павлов?нови [re: jdefoe]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано05.04.12 13:10



Може да е само пожарен вариант до края на сезона, след това ще трябва да се търси доказан спец отвън, може и дядя Слава.

И горнбото при условие, 4е

1. Гарантирано у4астие в ЕКТ, а това е доста трудно за момента

2. Добре ще пуска децата , но тогава ЕКТ става съвсем мираж.

Аз съм за Херо, но не виждам каК ще дойде. А защо не се пробва с бай Гроздан, не може отбор допуснал 20 гола за 20 кръга да претендира за тройката, а той може да затваря играта.

Ако ИИ се дърпа по-добре да си седи в БИрои, а Мъри в момента не е за нас.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: Виторио Павлов?нови [re: pirx]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано05.04.12 13:21



Аз съм съгласен с духа на мнението ти, че е задължително да се класираме в ЕКТ. Срамни петна в историята ни идват не само от безславни отпадания, но и от некласирането, това не се е случвало от 1990 година.

Вандом е прав за това, че бихме Ботев с 2-1 през 1991. Значи, 22 години поред играем в Европа, и задължително трябва да си изпълним поне тази цел, както и да откраднем точки от чорбата.

Левскарското е това - непримиримост срещу вечния съперник, бих искал отново да се прояви, макар че ходи го обяснявай това на синьор Тони Калво.





Тема Мъри си идва:)нови [re: jdefoe]  
Автор HYanev ()
Публикувано05.04.12 13:47



Ясно е вече :))

Много се радвам :)



Тема Re: Мъри си идва:)нови [re: HYanev]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано05.04.12 14:42



а радостта на идиота. Нали се сещаш, преди когато Мъри сглоби отбора въпросът беше не дали ще бием, а с колко.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: Виторио Павлов?нови [re: jdefoe]  
Автор dany_m111 (старо куче)
Публикувано05.04.12 15:14



Който и да е, едно не искам - Живко(днеска пише че се връщал), Томашич, Мечо, Пелето, Топчо, Бардон, Петков и т.н. с договори като футболисти. Омръзнаха ми тея завръщания. Добро от тях не сме видяли последните 10 години.

Искам да направят нов отбор и по-възможност да почнат да го градят още с назначаването на треньора. Които юноши мислят че стават да почнат да ги пускат по 10-15-20 мин на мач.

От настоящите, честно казано много малко ми се виждат сигурни за отбора ни другата година. Грийн е аут, Тасевски изглежда тотално извън форма и настроение да играе за Левски, Гаджев каза че малко още сме щели да го търпим. Милиев и Иво са дървета. Йовов е крайно време да спре да излага себе си и да окачи обувките докато все още има малко респект останал към него. Диамутен ми се вижда неориентиран, ама все се надявам че е заради непроведената подготовка, щото иначе има някои добри изяви. И какво остана?

Пламен, Мулдер, Диамутен, Пинто... Цветков, Рамос? 6 човека имаме дето стават за нещо и на всички други постове ни трябват нови хора. Ибало си е змиятъ!



Тема Re: Мъри си идва:)нови [re: HYanev]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано05.04.12 15:22



Мъри от Хасково без Наско дали би се върнал наистина? Видяхме го колко струва и как го изгониха от всички отбори, които се излъгаха да го вземат. Нормално е да поставя подобно условие щото и сам знае,че не става чеп за зеле.



Тема Re: Виторио Павлов?нови [re: dany_m111]  
Автор Mapaдoнa (El Pibe de Oro)
Публикувано05.04.12 15:50



Наско е по-важен от Мъри при всички случаи......



Тема Re: Виторио Павлов?нови [re: jdefoe]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано05.04.12 19:16



Мариян може, ама Викторио Павлов звучи меко казано несериозно. Аз предпочитам треньор, който е продукт на западна школа или е играл в Западна Европа на високо ниво, т.е. попил знания там, където има, какво да е научи. На мястото на шефовете бих рискувал с Бардон.

Джуджето не се е уплашил, поел си е човекът ангажимент към Берое.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.