Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 08.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема След Миньорнови  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано25.03.12 18:13



Няколко неща. Първо, биха ни абсолютно заслужено и КАТЕГОРИЧНО. Заслужаваха и повече голове след контраатаките си. След края на мача се радваха наистово, което е някакъв довод за това, че в този мач се игра честно и се видя какво можем. Славия и Монтана бяха свалили гащи, пък и не са кой знае какви отбори. Както бе говорено, срещу тях също играхме много слабо.
Основният виновник за това първо е собственикът, той определя политиката. Вторият виновник е спортният директор, третият - наставникът. Що за БЕЗУМИЕ е да играеш без централен нападател? Що за решение бе да се извади Иван Цветков в 60-ата минута и да се пусне Йовов на негово място? Не ме интересува много дали е имало засада при гола му, камерата на ТВ 7 отрази нещата много "професионално", а и ми дреме на шапката.

По шампионски днес играха свинете, Присо вкарва в трети пореден мач, ние го искахме, а взехме ли го? Къде играе той сега?

На негово място гледаме неземния Тони Калво, който според Гонзо е чудо невиждано за футбола ни. Да, с тези 18 000 евра на месец е чудо. Много точно е решението да се махнат и Арш, и Рисп. Сега да берем плодовете.

Аз искрено съжалявам, че не са вече в състава опитните биткаджии Балтанов и Огнянов, които с горещия си цигански порив щяха да обърнат мача.

Диамунтен - пиян морков. Милиев - отново го нямаше никъде, но за него е ясно, нека се радва на колата си за 200 000 евра. Другото не е негова работа.

Уникално симпатично, весело, и оптимистично интервю на "треньора" Костов. Надявам се сте го гледали, този, който го е определил за интелигентен, сам има желание да е такъв, но ще трябва да се постарае повече.

Има и положително нещо в тази загуба, ще се разкрие реалното положение на нещата. Аз не бих искал да се излагаме в Европа с играещите с ГЪЗ!!!! (вижте как поемат топката) Гаджев и Тасевски.

Още много може да се пише, но няма смисъл. Свинете ще ни победят с лекота ако сегашното положение се запази. Единствено травми в техния състав може да ни помогнат за 1 хикс.

Ние какво да направим срещу тях? Има ли в ЛЕВСКИ хора, които:

1. Да могат да центрират (Гаджев е пълен провал в това отношение)
2. Да могат да надскочат някой с глава (тук никой не е решение)
3. Да стрелят отдалеч (Гаджев забрави за това, със задник не се стреля)
4. Да подадат точно в наказателното (едно такова отиграване днес нямаше)

Извън това, поне видяхме колко добре се насочва топката настрани, към тъча. С цели около 80 процента успеваемост, и то ако се рита от 5-6 метра.



Тема Re: След Миньорнови [re: jdefoe]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано25.03.12 19:25



Неадекватно поведение на треньора и на играчите днес. Заговори се нещо за скандали в съблекалнята бойкоти и т.н и ако това е така то нищо добро не ни чака. Защо ли допреди няколко години на никой не му и минаваше през главата да прави бойкоти и да се дърви в съблекалнята ? Защото имаше един човек, който се казваше Наско Сираков и при него селските и пиянските номера не минаваха и такива мачове като този с Миньор се взимаха с лекота. Каквото и да си говорим това е човекът, който трябва да се върне в Левски и то възможно най- бързо.

Иначе за мача днес съм абсолютно съгласен, за Гаджев и Тасевски. И двамата са уникално слаби и не трябва дори да са в групата за мача, камо ли титуляри.
Владо днес за пореден път скъса нервите на хората по стадиона с неадекватната си и нервна игра. Тасевски поне го смениха рано та отнесе по-малко псувни.

Калво и той слаб. Тъкмо го похвали човек и той става пълен пумпал.

Иначе Балтанов и Огнянов със сигурност нищо нямаше да могат да направят. Те са слаби играчи.

Извън това, поне видяхме колко добре се насочва топката настрани, към тъча. С цели около 80 процента успеваемост, и то ако се рита от 5-6 метра.

Това е пресилено. Понеже гледах мача от над централната линия някъде мога да ти кажа, че процента със сигурност е по-малък.



Към твоите въпроси бих добавил и :

1. Кога най-после ще се играе с някое и друго ЗАУЧЕНО положение.

И накрая мисля, че стола на Костов се разклати доста. Ако не след този мач при загуба в Ловеч и такава игра ще хване пътя.

Редактирано от lnglourious на 25.03.12 19:29.



Тема Re: След Миньорнови [re: jdefoe]  
Автор Жopo Лeвckapя (планинар)
Публикувано25.03.12 20:45



Аз предлагам да се върне за треньор някой от "легендарните" такива Мъри, или Гонзо и подобни слаби мачове никога няма да се повторят.



Тема Re: След Миньорнови [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано25.03.12 20:52



Разкравайте този палячо от Левски! По-слаб треньор не сте имали. Може би Вуцов овцата. Кокала например ми изглежда на светлиннни години пред добричлията.


ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!

Тема Re: След Миньорнови [re: tonzosjustice]  
Автор gerchom (непознат )
Публикувано25.03.12 20:53



ВСИЧКО Е ТОТО ТОВА Е АБСУРДЕН ФУТБОЛ



Тема Re: След Миньорнови [re: lnglourious]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано25.03.12 22:40



За съжаление пак се оказах лош пророк и за Костов. А някои хора се хихикаха като ви казвах,че тоя човек не е за Левски.
По повод на силният човек в Левски иска да кажа и аз нещо. Не мислите ли,че в момента точно Иво Тонев трябва да изпълнява тая функция? Аз и за него предупредих, но ми беше обяснено какъв невероятен бизнесмен и веик ръководител е. И от сега казвам: ако утре вземе,че изгони Костов това няма да промени мнението ми за него,но определено е най-логичното и разумно нещо ако искаме да продължиме да се бориме за титлата и да градиме отбор с някакви амбиции по-високи от тия да участваме в ЕКТ. Ебати и гордостта...с тая игра ше избутаме макс 2 мача срещу някой колос като Спартак Тирана и до там.
Прав си,че Левски има нужда от силна фигура, но и Сираков не е цвете за мирисане. Нали не сте забравили за сафаритата в Кения повреме на квалификациите за ШЛ?!

Иначе мача днеска не го и гледах даже, смятай!

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 25.03.12 23:49.



Тема Re: След Миньор [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано25.03.12 23:39



Искаш да кажеш, че за теб Мъри и Гонзо са в една графа като треньори на Левски?





Тема Re: След Миньорнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано25.03.12 23:40



Това за Ясен Петров не го разбрах точно, ама предполагам, че говориш за Иво Тонев? Ако е така, съм изцяло на твоето мнение, и аз отдавна си казах мнението за него...



Тема Re: След Миньорнови [re: Suprs]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано25.03.12 23:48



Ахаххахахаххахах баце сега виждам,че верно съм написал Ясен Петров...за Тонев иде реч да ама не отричай,че има визуална прилика!



Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 25.03.12 23:48.



Тема Re: След Миньорнови [re: Suprs]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано26.03.12 00:15



Стоилов след групите в ШЛ е пълен лузър. 16 точки след сФинете, провал в Литекс, слаби резултати в нац. отбор, насран в Кипър... Сега е без работа, щото е много добър.... Дори Гозно успя да сдаде отбора само на три точки от Разград!
Изобщо не е за нас! Сираков е човека, който след Тройчо ни плюе най-много в последите повече от 5 години. И платените му драскачи от Дон Балон са винаги срещу Левски, но вие тия неща все едно не ги виждате и си мислите, че като се върне и пак ще има 1/4 финал.. Също така услужливо забравяте първо Беверен, после и Тампере. И докато Бате показва все добри игри в ШЛ, то за Беверен и Тампере никой не е чул нищо, откакто ни биха!! Мож би Костов не човека за Левски, но след осем поредни победи и една загуба да го сменяваме ми се вижда доста крайно....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.