Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 26.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Честито  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано15.03.12 15:40



Левски прилича на един провинциален отбор без амбиции, който се радва,че си е осигурил място в Евротурнирите на есен



Поздравления за всички фенове на симпатягата с очилцата. Той си го каза -тоя мач не е важен



Тема Re: Честитонови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор gerchom (непознат )
Публикувано15.03.12 15:56



ТОВА Е НАЙ СЛАБИЯ МАЧ КОЙТО СЪМ ГЛЕДАЛ ОТ ГОДИНИ ИДЕЯ НИКАКВА



Тема Re: Честитонови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор dany_m111 (старо куче)
Публикувано15.03.12 16:12



уникално некадърен мач! Уникално!





Тема Re: Честитонови [re: dany_m111]  
Автор gerchom (непознат )
Публикувано15.03.12 16:24



ТРИ ПАСА ДА СИ БЯХА ДАЛИ ЩЯХМЕ ДА ГИ БИЕМ ТАСЕВСКИ И ГАДЖЕВ ЗА ПРЪВ ПЪТ СЕ ВИЖДАН СЯКАШ НЕ ЗНАМ ККАВО ДА МИСЛЯ ВЕЧЕ



Тема Re: Честитонови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Уeйн Pyyни (ентусиаст)
Публикувано15.03.12 16:32



айде айде...с този вятър на тая нива толкова, мач с напрежение и драма....да си гледаме първенството сега



Тема Re: Честитонови [re: Уeйн Pyyни]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано15.03.12 16:35



Е да де, Уейн, ама малко и на чест бие работата, с подобни представяния няма да мотивираме публиката си. Тя между другото бе прекрасна, само тя се представи на ниво.

Нито една добре изградена контра, лошо взаимодействие, надборени бяхме от тим, който има само 1 наистина качествен футболист (Здравко). Обидно.

Първенството ще го гледаме, но загубата не е сигнал за голям прогрес. Особено от Локо Пловдив, който не е между първите в йерархията на нашия футбол.



Тема Re: Честитонови [re: jdefoe]  
Автор Уeйн Pyyни (ентусиаст)
Публикувано15.03.12 16:40



Локо има 8 победи от мача като домакин, явно му връзва....както се получи и сега...ясно е, че нямаме отбор още, но не трябва и да сме супер критични....аз лично ще съм най-доволен да вземем титлата....а догодина - дубъл!!!



Тема Re: Честитонови [re: Уeйн Pyyни]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано15.03.12 16:51



Бате, аз ЛЕВСКИ не го приемам като политическа кауза, като идея на борба за свобода, демокрация или анархизъм, всеки както иска да го разбира клуба, аз така го виждам.

Основно го приемам като футболен отбор, тим по ритане на топка. И там през годините ние сме си наложили нещо като традиции - едната е да бием всякакви Локомотиви като кучета, втората е да имаме ДУХ при единоборствата, ние исторически сме груб и агресивен тим, затова и сме ебавали често свинете. И на мен ми е харесвало, на други също.

Сега на терена са путки като Тасевски, който и аз ще надборя. Еми, това не е левскарско, ако ме разбираш.



Тема Re: Честитонови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано15.03.12 17:41



абе по-зле от нас не сте.



Тема Re: Честитонови [re: jdefoe]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано15.03.12 18:22



За съжаление, Меси няма да дойде на Герена! Аз викам да не пръбързваме. В отбора има доста нови имена и е трудно за един месец да има синхрон.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.