Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 21.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Доволни ли сте? Да се разливаме ли от щастие?нови  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано05.03.12 15:32



Нищо конкретно не мога да кажа за мача. Гледах само второто полувреме. На базата на 45 минути бих заявил, че има повечко бързина напред. Само това без човек нападател не знам как ще се прави, но има кой да мисли.

Защитата е ясна, но и онези от Черно море могат да хапят, в други мачове ще е по-спокойно. Тройка халфове Гаджев - Тасевски- Йовов не е добро решение. Трябва типичен разбивач, който нямаме.

Като нямаме, приоритетът ще е върху нападението. Йовов може да се използва, защото е единственият в нашия отбор, който може да центрира или да бие фаул. Между другото, малко са и тези, които могат да вкарат с глава (Диамунтен може би?).

Победа като победа, аз не мога да не отлича смелостта на Костов вчера. Да направиш тактическа промяна в 37-ата минута е нещо интересно.

Ще наблюдавам, и когато трябва човек да е позитивен, ще е позитивен. Иначе, къде сте се покрили?



Редактирано от jdefoe на 05.03.12 15:32.



Тема Re: Доволни ли сте? Да се разливаме ли от щастие?нови [re: jdefoe]  
Автор Уeйн Pyyни (ентусиаст)
Публикувано05.03.12 16:36



Слаб мач поради напрежение в играчите и чувството за лесна и сигурна победа наслагвано в медиите.
Основен проблем в началото - никакво движение на халфовете без топка, което е задължително за такъв стил какъвто иска Костов да практикуваме, отделно затворен отбор трябва да се разтваря по крилата, а при започване на нашите атаки пасовете бяха в тъчове...затова беше и смяната...общо взето важна победа, има хляб в отбора, но липсва сработване още...все пак светлина в тунела има



Тема Re: Доволни ли сте? Да се разливаме ли от щастие?нови [re: jdefoe]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано05.03.12 21:41



Не съм доволен от играта, все едно не а водили подготовка, ама айде нека им дадем малко време. Въпреки това, поне засега Лудогорец изглежда с предимство за титлата.



Тема Re: Доволни ли сте? Да се разливаме ли от щастие?нови [re: Vendome]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано06.03.12 00:27



в мача срещу Лудогорец ще се види дали заслужаваме да сме шампиони или не. дотогава криво-ляво се надявам да бием


NO GODS, NO MASTERS!


Тема Re: Доволни ли сте? Да се разливаме ли от щастие?нови [re: falkenbach]  
Автор Уeйн Pyyни (ентусиаст)
Публикувано06.03.12 09:48



по-важен е мача с Литекс, защото ако бием в Ловеч Лудогорец идва на Герена пред фанатизирана публика и не вярвам да пропуснем да ги ударим....но ако паднем или хиксираме в Ловече и Лудогорец дръпнат с точките общо взето мачът може би ще е без значение.
Все пак дано Лудогорец загубят точки в Пловдив, вижда се че до първият им гол не играят много добре.



Тема Re: Доволни ли сте? Да се разливаме ли от щастие?нови [re: jdefoe]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано06.03.12 11:54



Мача в събота само затвърди мнението ми,че ония симпатяга е очилцата с най-обикновен и посредствен селски треньор, който трябва да води Калиакра, Берое и Сливен, но не и Левски.
В защита нямаме абсолютно никаква промяна - същите лимонади сме, може би пак Гонзо му е виновен на тоя смешко? Не спря да плюе по селекцията, после не спря да мрънка от играчите, дето му предлагали, един вид оставя си винаги вратичка да си измие ръцете я с предишен треньор, я със собственик, я с друго...това за мене е типична проява неградски манталитет!
И каква беше тая простотия с Йовов? Ми прав е Наско Сираков - грешката си е негова,че го пусна дефанзивен халф. Да пускаш Йовов дефанзивен е същото като да го пуснеш централен нападател - ПЪЛНА ГЛУПОСТ. Смяната му беше супер демоснтративна и тъпа от гледна точка на това,че Йовов все пак помогна на Левски в много тежки моменти, нужно ли е селтака с цайсите да му се подиграва по такъв начин?

Иначе от новите ми хареса бразилчето от Славия. Голям техничар,много хубаво пробива и дава отлични пасове. Единствено завършващата му фаза е слаба, но това може да се подобри в тренировките. Цайса да вземе да му обърне внимание не да обеснява какво направил Гонзо преди 6 месеца...
Диамутен малко не е влезнал в час още и той като Рисп имаше сериозни проблеми с Паломино ама не трябва да се дават прибързани оценки тоя път щото от Милиев и Иво главата ще е 200 пъти по-добър, ясно е.

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 06.03.12 11:58.



Тема Re: Доволни ли сте? Да се разливаме ли от щастие?нови [re: Vendome]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано06.03.12 12:02



Лудогорец са едно голямо нищо - селско отборче еднодневка. Яко е как си повярваха и почнаха да говорят за титли - сега ше се насират редовно. Хубаво е,че нямаме конкуренция за титлата предвид окаяното състояние на свинете, а Латекса с КСПП са ясни.

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 06.03.12 12:02.



Тема Re: Доволни ли сте? Да се разливаме ли от щастие?нови [re: Уeйн Pyyни]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано06.03.12 12:06



Селтаците ше губят точки, спокойно. Ние навремето и Доко ги унижихме на Герена с 3-0 ама това не попречи на Жоро Илиев да си подари титлата. Само чакам да видя "оромната изненада" как Лудогорец ше падне у дома от някой слабак на коефициент 18





Тема Re: Доволни ли сте? Да се разливаме ли от щастие?нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано06.03.12 15:14



По някакъв начин аз изобщо не можах да определя какво бе поведението на централната ни защита. Правим тези анализи предимно за мачовете в Европа, защото тук е ясно, че ще изкласим, най-малкото съдията свири края във втората минута и 47-ата секунда, което аз в европейските мачове никога не съм виждал да се прави, ама страх:)))) Бъди мъж, изкарай си трите минути продължение, па ако ще и ония да вкарат, какво толкова? Не ми харесват подобни дребни неща, но те са си факт.
Милион и половина евро - два на година няма драстично да повишат класата на отбора. Може обаче да се назначат 1-2 души, които разбират от футбол, като скаути, те да препоръчват играчи.

Аз съм бил на лекция за професията скаут. Успех на Дончо Донев, когото много ценя, няма да е лошо той да има за помощници чужденци. По мое лично впечатление, хубаво би било да са холандци или белгийци.

Жалко за Седрик, по един или друг начин дистанцираха един много достоен човек от клуба.

Добре поне, че е адвоката - отличен артист, умее да стои пред публика, готин е и яко ебе свинете.

Защото от "интелигентния" Костов на мен ми се драйфа, като го видя на екран. Тонев и той не би разчупил мрака с нищо оригинално, а като видя Гонзето, не очаквам каквито и да е думи - на него трябва да сме доволни, че изобщо ги произнася.

В този тим истинският боец е Иван Цветков - направи дузпа есента, когато с финтово движение избяга встрани на чорбарския защиник, и пилият хапчета си го задържа с ръка. Видя се на повторение.

Разбирам, че е мечтал да играе в ЛЕВСКИ, което е похвално. Дано направи 15 гола до края на сезона. Много разчитам на него.



Тема Re: Доволни ли сте? Да се разливаме ли от щастие?нови [re: jdefoe]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано06.03.12 18:18



СПоред мен има голям потенциал в отбора. Първия мач е винаги тежък и важни са трите точки. Отделно, новите бяха взети късно и си личе, че не са сработени.
Някъде гледах статистиката за последните пет мача и само ние сме с пет победи.
Вместо да плюем по Костов, Тонев и Гозно, нека да да им дадем време. Едно време, ако бяха изгонили хаскю след Беверен, никой нямаше и да чуе нещо за него. Пак ти казвам, пред истерика Трочйо, предпочитам уравновесения Костов, нищо, че няма да хвърля жлъч и баластра по свинете.

ПП: Я кажи защо в Събота само един мач давахте? Така ли ще е и за напред?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.