Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 17.05.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Време за подготовка и трансфери...  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано07.12.11 10:39



Според първоначалните информации ще се готвим в Кипър и Анталия, като ще търсим силни отбори за контроли. Завъртя се името на Локо Москва. Това обаче, което е по-важно за нас са трансферите извън и вътре в отбора. Както каза и Батков ще се оглеждаме за евтини и свободни играчи от чужбина, което не е изненада предвид нивото на А група.
Относно махането на играчи, лично аз другия полусезон не искам да виждам в отбора играчи като Огнянов, Калво, Видович. За Рисп съм на кантар щото е класен играч, но да изиграеш два мача за цял полусезон наистина е несериозно.
Дани Младенов, Йовов, Старокин са втората вълна, които трябва да са резерви. За Иво и Данчо Милиев се отнася същото, но като ги сложа и тях то не остана кой да играе


Майтапа настрана, но сътава за другия сезон го виждам евентуално така:

Илиев

Мулдер, нов, нов, нов - което май няма да стане !

нов, грийн, гаджев, нов

Тасевски

Арш или нов


Ясно е, че не могат да се вземат толкова играчи, но поне защитата трябва да се заздрави и един нападател да се вземе задължително. Защо не и да се обърнем към школата. Въпреки негативизЪма към нея мисля, че Цонев се включи много добре в Търново.



Тема Re: Време за подготовка и трансфери...нови [re: lnglourious]  
Автор Уeйн Pyyни (ентусиаст)
Публикувано07.12.11 11:30



Според мен трябва да вземем 2-ма централни защитници, един дефанз. халф, едно крило и нападател.
В Калво има хляб,научен футболист е, може да решава важни мачове на хубав терен, но явно не може да се впише в картинката.....може би ако не го освободят и след подготовката ще покаже какво може.

Ако заздравим защитата в центъра особено и вземем един голаджия би трябвало да решим доста от проблемите в отбора.



Тема Re: Време за подготовка и трансфери...нови [re: lnglourious]  
Автор redo (hardcore)
Публикувано07.12.11 11:34



ако е вярно, че сме договорили двама централни защитници от черно море, подготовката почва добре :) дано не са толкова добри, колкото предната 'звезда', която им взехме :)



Тема Re: Време за подготовка и трансфери...нови [re: redo]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано07.12.11 13:28



да, дано това да е факт


NO GODS, NO MASTERS!


Тема Re: Време за подготовка и трансфери...нови [re: lnglourious]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано07.12.11 13:33



За Видович и Огнянов си прав. Бих добавил, Балтанов, Тодор Христов и Рисп.

Калво не вярвам да взима чак толкова огромна заплата, че да не могат да го изтърпят още един полусезон. Същото се отнася и за Арш, ако не подобри играта си докрая на сезона е по-добре да се маха, мисля, че могат да си избият парите.

Според мен ни трябва нов централен нападетел тип Дембеле, двама защитници от които поне единия да може да играе ляв бек, а другия да е типичен централен. и ни трябва универсален халф тип Пелето, който да може да играе навсякъде.

за мен идеалния състав е почти като твоя"

Илиев
Мюлдер, нов, нов, нов
Райков, Грийн, Гаджев, нов или Калво
Тасевски
Цветков или нов


NO GODS, NO MASTERS!


Тема Re: Време за подготовка и трансфери...нови [re: lnglourious]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано07.12.11 13:42



Трябват ни двама централни, поне един дефанзивен, ново крило, плеймейкър и двама нападатели, което е ясно, че няма да се случи.



Тема Re: Време за подготовка и трансфери...нови [re: lnglourious]  
Автор TCNQ ()
Публикувано07.12.11 20:14



А Огнянов преподписа, май си го пропуснал този тъжен факт... Арш си заминава.



Тема Re: Време за подготовка и трансфери...нови [re: TCNQ]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано07.12.11 21:26



Лошото е, че пак ще вземем само един нападател и с него ще караме цяла пролет.



Тема Re: Време за подготовка и трансфери...нови [re: TCNQ]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано08.12.11 09:50



Огнянов май преподписа преди Костов да дойде ? И така да е, ще стане идеален титуляр за резервната скамейка. Арш не трябва да си ходи при никое положение. Трябва да имаме поне 3 варианта в атака, а не да се чудим от свамата дето не са във форма кой да изберем.



Тема Re: Време за подготовка и трансфери...нови [re: lnglourious]  
Автор TCNQ ()
Публикувано08.12.11 18:34



На мен не ми допада никой от отбора, толкова слаб сезон, че е просто срамота. Дори и Илиев имаше 2-3 слаби мача, но мисля поне с вратарите нямаме гайле.
Но централен и ляв защитник (онова младото Маке почти не му дадоха шанс), дефанзивен не ни трябва, Старокин е такъв, и нападател. Крила си имаме.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.