Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:18 09.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Насладете се на селския бек Данчо Милиевнови  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано06.11.11 17:14



Кога го купихме тоя, някой да се сеща? Някой още да мисли, че тоя е добър футболист?

Дойде време да имаме плачевни защитници. Та ЛЕВСКИ откакто аз го гледам винаги е бил по - добре в защита, отколкото в атака. Сега положението се преобърна.

ПОТРЕСАВАЩО Е!!!!!



Тема Re: Насладете се на селския бек Данчо Милиевнови [re: jdefoe]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.11.11 19:28



Взехме го през януари 2009г.



Тема Re: Насладете се на селския бек Данчо Милиевнови [re: jdefoe]  
Автор TCNQ ()
Публикувано06.11.11 20:32



да беше само той...
Извинявай, обърни внимание на епитетите, които използваш! Очевадно е, че нямаш понятие какво значи потресаващо, дано и никога не го проимаш!



Тема Re: Насладете се на селския бек Данчо Милиев [re: TCNQ]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано07.11.11 00:19



Не, той беше най - добър просто.

От какво имам понятие или не определено не е твоя работа.



Тема Re: Насладете се на селския бек Данчо Милиевнови [re: jdefoe]  
Автор TCNQ ()
Публикувано07.11.11 08:49



Исках да кажа, че Видович бе много слаб също, а централните защитници са двама, така че за пропуските на слабия Миллиев вина има и Грийн.
Агресията в писането ти, особено по малките часове, не е нещо, с което аз на твое място бих се гордял.



Тема Re: Насладете се на селския бек Данчо Милиевнови [re: TCNQ]  
Автор dany_m111 (старо куче)
Публикувано07.11.11 08:55



Видович е може би в перфектната единадесеторка на Левски за най-трагични футболисти за всички времена. Толкова некадърност в един човек не съм виждал скоро. Чудя се що махнахме Щърков за да остане тоя?



Тема Re: Насладете се на селския бек Данчо Милиевнови [re: TCNQ]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано07.11.11 11:02



Не, ядът ми е на полувремето на мача, после се успокоих.

Странно е, че Рисп го държи пейка, не съм съгласен да го прави - ако имаше по - качествени защитници да, но алтернативата са Милиев и Иво Иванов, което не е кой знае какво.

Аз пък исках да изразя мнение, че още отпреди 20 години защитата по начало е по - солидното синьо звено. В атака не толкова колективните усилия, колкото единицата - таран е изпъквала. От Гунди насам (но тук не мога да преценя, не съм го гледал), та до Сираков, Гонзо, Чиликов - винаги сме играели със самотници.

Отзад обаче имахме класа. Цанко, Хубчев, Кременлиев, после Вагнер, Топчо, Томашич, Пелето....ето, това са българи, сега защо не можем 1 наше момче да извадим?

Този Симо Иванов защо така го пробутахме с лекота, не можеше ли да играе се чудя?

Категорично не приемам заека Милиев, то като му видиш повторението за първия гол, ще си зададеш въпроса може ли изобщо да се направи по - смешно движение, със задник ли се хвърли към топката, с гръб ли, как точно?

Другото, което не приемам, е да държим на пейката холандеца. Когато влезе с чорбата, яко им натежа на защитата, и ние ги превъзхождахме. Цветков трябва повече да гради играта.

Видович е много зле също, подкрепям Дани и не знам защо Щърков бе разкаран така лесно.



Тема Re: Насладете се на селския бек Данчо Милиевнови [re: jdefoe]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано07.11.11 11:10



Не гледах и минута от мача, само слушах по ТВ-то развоя, но исам да потвърдя впечатленията на Принц Дефо,че Милиев е некадърен селски бек!!!!!!!!!!!

Животът е болка, от която мога да те лиша


Тема Re: Насладете се на селския бек Данчо Милиевнови [re: dany_m111]  
Автор TCNQ ()
Публикувано09.11.11 08:40



Този не беше ли ни "препоръчан" от Мъри? Че и платихме 50 хил във валута за него...



Тема Re: Насладете се на селския бек Данчо Милиевнови [re: TCNQ]  
Автор dany_m111 (старо куче)
Публикувано09.11.11 14:33



този беше изгонен от Мъри 30 дена след като им пое отбора.... може да си представите що за футболист гониш след 30 дена тренировки...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.