Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:45 23.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: ИМАШЕ ЧИСТА ДУЗПАнови [re: redo]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано29.10.11 14:39



Освен това, имаше и такава за игра с ръка още първото.

Не ни липсваше желание, обаче не можеш да играеш с централен нападател Йовов цяло полувреме. Една топка не взе, ама и как да вземе?

Сливенският гамен задържа с ръка Цветков при поемането, после, като го бе съборил вече, я махна. Рязкото повеждане на Цветков му осигури предимство, затова мисля, че е дузпа.

И си струва за нея да се говори по същия начин, както лузърите в червено, плачещи още за един автогол отпреди 11 години.



Тема Re: Този път си прав на 100 %нови [re: TCNQ]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано29.10.11 14:43



Рисп бе колеблив, но все пак е някакъв вид професионалист, и вчера се видя. Трябва да му се търси партньор или конкурент, или да се види от школата що за защитници има. Съмнявам се обаче да изкараме добри, защото материята за централен бранител е много сложна, както и при вратаря. Тези хора са в средата на действието, и имат много по - отговорна работа от дефанзивния халф примерно, който даже и да сбърка, винага я слагаме върху защитата и най - вече вратаря. Давам ти пример със Сърмов и Грийн - сега никой за нищо не ги търси.

Иначе имаме 1-2 техничарчета като полузащитници, Цветков принципно не е лош, не знам защо така се загуби.

Еми треньор си трябва. Все пак, много по - лошо от това няма да стане, даже ще подобряваме играта, сигурен съм и аз.





Тема Re: Този път си прав на 100 %нови [re: jdefoe]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано29.10.11 14:44



Бековете също принципно ги хранят по - малко от централните фигури на терена. Не виждам да се обвинява кой знае колко Старокин за вчера.

Той даже напред направи 1-2 финта, може и да са му объркали поста, знам ли.



Тема Re: ИМАШЕ ЧИСТА ДУЗПАнови [re: jdefoe]  
Автор Уeйн Pyyни (ентусиаст)
Публикувано29.10.11 16:36



Всички познати чорбари преди мача предвиждаха победа с минимум 3 гола разлика, а реално играха същата страхлива игра както и преди и се молеха така да си остане резултата до края. Като за без треньор играхме доста прилично, дано Батков продаде отбора и да ги почваме селяци, комуняги и подчовеци....



Тема Re: ИМАШЕ ЧИСТА ДУЗПАнови [re: jdefoe]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано04.11.11 11:28



излагаш се. Просто би по-малко слабия отбор благодарение на по-хитрия си треньор. С тази игра и 3 мача да бяхме играли пак нямаше как да вкараме гол. Кокото до съдийството да съдията е некадърник. Галчев си беше за гонене още в началото (коментираш и гледаш Англия и знаеш. че за такова влизане се дава директен ч.к.), но това е Бг.

Милиев и Янчев също бяха за гонене.

Колкото за дузпата ами на Цветков няма, а за ръката се дава 70 на 30, да ощетени сме, но сме слаби и то доста и това е заради Гонзо.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.