Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:29 05.06.24 
Футбол
   >> ФК Левски - Сф
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Преди мача с цска...  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано23.10.11 15:43



Кой, какво очаква ? Ще се играе ли мача ? Ще има ли голове, публика ? Въобще дайте да видим какви са нагласите сред нас феновете за дербито на България. Чорбата са с нов треньор, което може и да е плюс, а може и минус. От друга страна ние сме си със стария, което също може да наклони везните в двете посоки. Казвайте





Тема Re: Преди мача с цска...нови [re: lnglourious]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано23.10.11 16:05



Публика - малко, но нашия сектор както винаги ще бъде по-пълен от цеца защото 2/3 от провинциалните им фенове в София са на работа по това време.

Мача - разгром с 4 или 5 гола в наша полза ако се играе мача. Ако не се игразе 1-0 за нас защото клоуниадата от панчарево ще бъдат псевдофаворит заради 8те поредни победи над светкавица, калиакра и монтана



Аз ще съм на фитнес по време на мача защото тая седмица ме удари вирус и имам да си наваксвам...

Животът е болка, от която мога да те лиша

Редактирано от bluefan на 23.10.11 16:05.



Тема Re: Преди мача с цска...нови [re: lnglourious]  
Автор TCNQ ()
Публикувано23.10.11 16:13



Публика няма да има, титаничното решение ще разцепи свинете.
Страхът ще е водещ по време на мача, страх да не паднеш, и може и 0:0 да завърши.
Шансът да стане мач е гол. Който отбележи пръв ще е спечелил мача на 75 %.
Това е единствения шанс на Гонзо да се реваншира: надявам се поне за този мач да успее да надъха играчите.



Тема Re: Преди мача с цска...нови [re: lnglourious]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано23.10.11 16:37



С Пената ще ни бият, с Радуканов, който е слаб треньор имахме шанс.



Тема Re: Преди мача с цска...нови [re: Vendome]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано23.10.11 19:32



Е как ше ни бият с Пената? Бека от село Ключ и компания докато схванат какво иска да им каже Гаджев ше им в вкарал вече 2 от халите



Животът е болка, от която мога да те лиша

Тема Re: Преди мача с цска...нови [re: lnglourious]  
Автор Уeйн Pyyни (ентусиаст)
Публикувано24.10.11 09:02



напрежението е при цска в момента, след тази треньорска смяна трябва задължително да бият иначе феновете им ще скочат много здраво на титаните.
Зависи как ще тръгне мача, ние играем доста открито и ако те поведат не ми се мисли...видяхте вчера Ман Юн....както и обратното, ако ние поведем на контри може да ги разсипем и вместо да ги жалим както Славия да ги качим на разлика.

Който поведе ще бие, а може и да е с разлика.



Тема Re: Преди мача с цска...нови [re: lnglourious]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано24.10.11 12:07



пак ще кажа, същото което казах и за мача с Черноморец.
Пенев може да е изкукал, но е по-добър треньор от Гонзо.
Така, че шансовете ни за победа изобщо незнам дали минават изобщо 40%.


NO GODS, NO MASTERS!


Тема Re: Преди мача с цска...нови [re: lnglourious]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано24.10.11 14:43



Eто и мнението на Гугутката:





Тема Re: Преди мача с цска...нови [re: lnglourious]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано25.10.11 13:58



Изобщо не ме плаши този мач, предвид състоянието на сините смятам да го гледам на спокойствие и с по - малко емоции, пък да видим.

Проблемът е, че ще гледам некадърност в защита, където, колкото и да бил "тромав", все пак шведът Рисп (5 години титуляр в Трабзонспор, още 2-3 в Гьотеборг и една камара отбори) е по - качествен играч от Главата и льохмана Милиев. Забравих може би комичния Старокин. И той ще ми напомни за себе си, обаче. Ще се забележи бързо.

Напред има малко повече оптимизъм. Най - вярното за мен е Арс централен нападател, зад него от центъра Младенов, Гаджев също да дебне.

Вратарчето ни е просто смешно, аз така и не го приемам. Да си намерим от чужбина. У нас няма толкова добри, постът е много труден КАТО ТЕОРИЯ. Постът централен защитник също е много труден за усвояване пак по тази логика. Такива играчи трябва да се привличат от зад граница.

Условен състав: Митрев, Мулдер, Рисп, Грийн, Райков, Гаджев, Дарко, Йовов, Калво, Младенов, Арс.

Митрев с чорбата играе принципно добре. По лявото крило да е Йовов като в старите му години, Младенов обезателно втори нападател, Райков да е в роля на ляв бек, който всъщност ще си е второ крило с Йовов.

Може да ви е налудничаво, но за мен това ще ги изненада по левия фланг.

Дотук с въжделенията ми, нищо в ЛЕВСКИ няма да се пипне и промени, този мач дано сме го спазарили, иначе няма да е лесно.

Личното ми предчуствие е, че няма да загубим. Поздрави на пичовете тук.



<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от jdefoe на 25.10.11 13:59.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от jdefoe на 25.10.11 14:01.</EM></FONT></P>

Редактирано от jdefoe на 25.10.11 14:03.



Тема Re: Преди мача с цска...нови [re: jdefoe]  
Автор lnglouriousМодератор (Capitan)
Публикувано25.10.11 15:18



Mитрев точно последния мач срещу чорбата си изгуби титулярното място. Мен ме притеснява, че не мога да се сетя един наш играч, който да е във форма в момента. Дано клишето, че моментната форма не играе в дербито се окаже вярно. Иначе, Райков като ляв бек ми се струва добра идея. Това обаче трябваше да се отработи в предишни мачове. А за Иванов и Милиев си прав - хвани единия, удари другия.

Редактирано от lnglourious на 25.10.11 15:20.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.